dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 572 ogłoszenia

459 000 zł53,42 m² 8 592,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie w sercu osiedla Baranówka! To idealne miejsce dla osób ceniących przestrzeń i bliskość do wszelkich udogodnień. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną przeznaczoną pod usługi, usytuowaną w Krośnie przy ulicy Bieszczadzkiej. Działka ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł167,35 m² 5 551,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulny dom parterowy, zlokalizowany w miejscowości Strażów. Strażów to urokliwa miejscowość położona w południowo-wschodniej Polsce,.

Szczegóły ogłoszenia

71 910 zł1 598 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 15,98 a (1598 m), położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Brzyska Wola. Działka ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

158 274 zł1 954 m² 81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki z wydanymi warunkami wz położonej w poszukiwanej lokalizacji - Postołów -bieszczady- działka:.

Szczegóły ogłoszenia

281 520 zł4 692 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, działki budowlane z mpzp oznaczone jako tereny mieszkalno- usługowe (4mn/u), o pow. łącznej 46,92 ara (4692 m2), niezwykle korzysta cena 60 zł/m2. Nieruchomość o pow. 32 mb.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł294 m² 5 442,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny obiekt biurowo-magazynowy Biurowo-magazynowy | Gotowy do użytkowania | Węzeł autostradowy ***** parametry nieruchomości: * Powierzchnia działki: 3000 m , * powierzchnia użytkowa: 294,25.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł45,07 m² 12 646,99 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,07 m2 z balkonem typu loggia usytuowane w bloku 5g przy ul. Granicznej w Rzeszowie. Atutem nieruchomości jest świetna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł333 m² 3 273,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą niezwykłą ofertą - wolnostojący dom o całkowitej powierzchni 333 m2, położony w przepięknym Krośnie. W skład nieruchomości wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł840 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Działka wraz z dwoma halami o powierzchni 840 m2. w Korczowej. Blisko granicy oferta atrakcyjna. Oferuję Ziemię plus Dwie Halę magazynowe o powierzchni 840 m2 na działce 1,78 hektara.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:852 m²

Property Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o wysokim standardzie wykończenia, położony na 8,5 arowej działce w Straszęcinie tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 658 zł75,88 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży 4- pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 75,88 m2 z dwoma balkonami zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu przy ul. Technologicznej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł9 300 m² 42,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną działkę w Woli Rafałowskiej o powierzchni 0,93 ha z domem i zabudowaniami gospodarczymi. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł57,38 m² 8 870,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z poddaszem o użytkowej powierzchni 26,68m2 (42,53m2 po podłodze)oraz dwoma miejscami postojowymi. Niska,.

Szczegóły ogłoszenia

691 800 zł3 459 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową składającej się z dwóch przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 34,59 ar. Działki położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł57,43 m² 9 907,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży nowe osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej na Północy Rzeszowa. Apartamenty w stanie deweloperskim, 3 - pokojowe na parterze o powierzchni 57,43 m2 z przyległymi.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 628 m² 88,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Średnia Wieś na sprzedaż działka budowlana Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o pow. 36,28 ar, która posiada decyzję o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł968 m² 981,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż halę produkcyjno-magazynową w trakcie realizacji zlokalizowaną w miejscowości Korczyna przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł230 m² 8 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 321 m²

W ofercie Rzeszowskie Nieruchomości prezentujemy niepowtarzalną rezydencję położoną na malowniczej, starannie zagospodarowanej działce o powierzchni 13 arów, z zapierającym dech.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 127 m² 47,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje działkę rolną w miejscowości Hyżne, w powiecie rzeszowskim, z dogodnym dojazdem do Rzeszów. Nieruchomość o powierzchni 31,27 ara.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 300 m² 84,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Chorkówka. Ta nieruchomość w pełni spełnia wymogi do budowy wymarzonego domu jednorodzinnego, a jej.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 700 m² 42,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Rudna Wielka. Parametry nieruchomości: powierzchnia całkowita: 3700 m (37 ary) Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł65 m² 8 907,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Rzeszowie - Kurpiowska 3 Mieszkanie rozkładowe - o dobrym układzie funkcjonalnym - dwustronne Nieruchomość o powierzchni 65 m2, usytuowana na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł80 m² 1 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Biuro nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży zabudowanej działki o powierzchni 5 000m2 zlokalizowanej w miejscowości Laskówka, gmina Dynów. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 112 arów, położona w malowniczej miejscowości Wilcza Wola sąsiedztwie zalewu Maziarnia. Szczegóły: - dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

55 600 zł1 011 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż atrakcyjne działki z warunkami zabudowy z pięknym widokiem W Kańczudze na ul. Wolności dostępne 3 ostatnie działki! Na sprzedaż oferujemy 3.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 000 zł3 690 m² 3 794 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowym o powierzchni użytkowej 3690m2 na działce 15 800m2. , zlokalizowaną w strategicznym miejscu oznaczonym w mpzp symbolem 1p -.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł565 m² 15 929,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kompleks Wypoczynkowo-Rekreacyjny-Weselny w woj. podkarpackim Dochody, natura i gotowa infrastruktura biznesowa Cena: 9 000 000 zł netto | Powierzchnia działki: 1,59 ha | Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł54,36 m² 8 075,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Rzeszowie obok ul. Budziwojskiej. Mieszkanie o powierzchni 54,36 m2 na parterze z przynależnym ogrodem i miejscem parkingowym. Dostępne też.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł367,57 m² 1 849,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego jednorodzinnego w Głogowie Małopolskim. Dom wybudowany został w latach dwutysięcznych, według indywidualnego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe gotowe do odebrania kluczy mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji w centrum Rzeszowa - Apartamenty Zamkowe. Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze z windą , co.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł180,13 m² 8 216,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:822 m²

Kameralny dom z ogrodem | 180 m2 komfortu i elegancji | Zaczernie - 5 km od rzeszowskiego Rynku (z idealną ekspozycją względem kierunków świata) Prezentujemy niezwykle dopracowaną.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł3 200 m² 59,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej o łącznej powierzchni 32 arów, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Husów, powiecie łańcuckim. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 000 zł69,74 m² 8 675,08 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: kolejny etap inwestycji w gminie Krasne koło Rzeszowa! Mieszkanie 69,74 m2 z balkonem znajduje się na ostatnim poziomie sześcio piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,60 m² 7 971,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Mieszkanie powierzchni 62,6 m2 przy ulicy Mikołajczyka w Rzeszowie! Mieszkanie znajduję się na czwartym, ostatnim piętrze w bloku bez windy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: na sprzedaż wyjątkowa działka widokowa położona w malowniczej miejscowości Handzlówka w gminie Łańcut. Nieruchomość o powierzchni 20,91 ar.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o powierzchni 41 ar, położona w miejscowości Pietrusza Wola, gmina Wojaszówka. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

85 140 zł946 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż widokowe działki budowlane w miejscowości Lubenia (obręczna), powiat rzeszowski. Na sprzedaż 10 działek budowlanych o powierzchni od 9.46 - 16.84ar. Każda.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł44 m² 16 363,64 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na 6. piętrze wysokiego, nowoczesnego apartamentowca (z windą), wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł143,88 m² 5 768,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:978 m²

Nowy etap inwestycji - nowoczesne domy Z garażem Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym zamkniętym z elewacją w Bratkowicach o powierzchni 143,88 m (z garażem) na.