dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 569 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 569 ogłoszeń

280 000 zł90 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:378 m²

> krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż murowany dom zlokalizowany w Głowience (gmina Miejsce Piastowe, powiat krośnieński), w bliskiej odległości od centrum Krosna.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł34,70 m² 9 510,09 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,07 m , zlokalizowane na 4 piętrze w bloku z 1981 roku przy ul. Wojska Polskiego 3 w Stalowej Woli. Lokal składa się z dwóch pokoi,.

 

 

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania 3 pokojowe na piętrze o powierzchni 62,69 m2 z balkonem o powierzchni 8,36 m2 oraz dodatkowe 22 m poddasza do indywidualnej aranżacji. . Największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł235 m² 4 212,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 682 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż wolnostojący dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 235 m (powierzchnia użytkowa: 149,84 m ). Dom usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł160 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni ok. 160 m2. Nieruchomość usytuowana jest na parterze wolnostojącego budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

134 000 zł2 149 m² 62,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wymarzona działka pod dom jednorodzinny Wiercany, 21,49 ar z wz Jeśli marzysz o budowie domu w spokojnej, rodzinnej okolicy z szybkim dojazdem do miasta ta działka jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł5 533 m² 48,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ustjanowa Górna, gmina Ustrzyki Dolne, na sprzedaż działka rolno- budowlana Przedmiotem sprzedaży jest ogrodzona działka rolno- budowlana o pow. 55,33 ar na którą wydana została decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł4 400 m² 8,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na las Twoja przestrzeń w Grabówce. Wyobraź sobie własny kawałek ziemi w otoczeniu natury, gdzie poranki zaczynają się śpiewem ptaków, a wieczory kończą.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł1 510 m² 387,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż powierzchnia 15,10 ar składająca się z dwóch działek o numerach ewidencyjnych 335/6 i 336/1 w Rzeszowie, obręb Matysówka. 15,10 ar w Rzeszowie przy ul. Kukuczki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł120 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, położony w miejscowości Żołynia, b. dobry dojazd, blisko przedszkole, szkoła. Został zaprojektowany jako parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł136,08 m² 3 894,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu nową Inwestycję składającą się z 7 budynków jednorodzinnych wolnostojących. Każdy budynek posiada osobny wjazd na prywatną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

963 850 zł52 100 m² 18,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: wyjątkowy teren inwestycyjny z dworkiem i panoramicznym widokiem - Pstrągowa, gm. Czudec | 5,21 ha Marzysz o miejscu z duszą, widokiem zapierającym dech i ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł220 m² 3 359,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Good Life Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 220 m2 w miejscowości Otałęż, w gminie Czermin. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł51,72 m² 2 996,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż mieszkanie do remontu przy ul. Stefana Czarnieckiego w Przemyślu! Szukasz mieszkania z ogromnym potencjałem w świetnej lokalizacji? Prezentujemy własnościowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł552 m² 1 811,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 6 365 m .Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowo-magazynowy o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł260 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż wygodny dom dla rodziny, położony w Przemyślu przy ul. Szańcowej (wilcze) Wybudowany w latach 50-tych, w technologii tradycyjnej, podpiwniczony, piętrowy. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 140 m² 280,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaz działkę o pow 11,4 ara w cichej i spokojnej okolicy w Rzeszowie przy ul. Pileckich. Działka jest lekko nachylona,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł120 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Wólka Krowicka, zaledwie 6 km od Lubaczowa. To idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

5 524 820 zł1 453 900 m² 3,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunty rolne komańcza woj.podkarpackie 145ha Powiat sanocki woj. podkarpackie Komańcza opis nieruchomości : Klasy gruntów psiv, psv, psvi, lz-psv, lz-psvi, łv, łvi, lz-łv,.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 240 m² 68,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 12,4 ar, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Morawsko (gmina Jarosław). Działka znajduje się w terenie objętym.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł2 548 m² 17,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki rekreacyjne nad rzeką w miejscowości Ulucz (1565 Hulicz, 1872 Ułucz, w latach 1977 Łąka) osada w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 015 zł111,43 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Olszynki Park to miejsce doskonałe zarówno do zamieszkania w świetnie skomunikowanej okolicy w sercu Rzeszowa, lokalizacja gustownego biura lub jako inwestycja środków pod kątem zwrotu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł152 m² 2 296,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 976 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Lipa przy ul. Sandomierskiej, usytuowany na działce o powierzchni 19,76 ar. Nieruchomość zabudowana jest murowanym, podpiwniczonym domem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł92 m² 5 869,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie przy ul.Senatorska - os.Budziwój. Lokale mieszkalne na parterze 3 pokojowe o powierzchni 50,70m2 oraz 49,20m2. Mieszkania na piętrze 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 200 zł67,47 m² 10 125,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Tkacka Kaskady to nowa, kameralna i wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa w Rzeszowie w nowoczesnej architekturze. Oferta 12 mieszkań jest skierowana dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 252 zł45,97 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - mieszkania od 25.12m2 do 54.85m2 Rzeszów ul. Sikorskiego. 0% prowizji od kupującego. Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

247 440 zł2 062 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Poszukujesz działki w pobliżu jeziora z możliwością zabudowy? To mamy ofertę dla Ciebie Przedstawiamy na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł5 997 m² 22,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Munina / ul. Morawska W ofercie sprzedaży działka o charakterze budowlano-rolnym położona w Muninie przy ul. Morawskiej. W sąsiedztwie łąki i pola uprawne idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

274 750 zł785 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt o powierzchni 785m2 z warunkami zabudowy na dom mieszkalny jednorodzinny wolnostojący, położony bezpośrednio przy drodze asfaltowej na osiedlu Budziwój przy ulicy Herbowej.

 

 

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,69 m usytuowane na parterze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł70 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o powierzchni około 15 ar, zabudowana drewnianym domkiem o powierzchni około 70 m , położona w spokojnej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł141,40 m² 9 186,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki, rodzinny dom położony przy ul. Chmielnej, w spokojnej części osiedla Budziwój w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 123,40.

Szczegóły ogłoszenia

21 255 zł1 417 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bierówka do sprzedania działka o pow. 14a17m2. Działka położona w spokojnym miejscu, z dala od zabudowań. Klasa gruntu: łiv. Dojazd drogą gruntową, nieutwardzoną. Nr oferty Dz.7/20.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Domańscy Nieruchomości zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego na osiedlu Tysiąclecia w Nisku. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 48.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 100 m2 zlokalizowane przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 331 m² 368,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu uroliwej działki przy granicy Rzeszowa w Tyczynie. Numer działki 335/5. Nieruchomość zlokalizowana jest na wzniesieniu z nasłonecznieniem od strony południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 200 zł67,47 m² 11 445,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Praktycznie gotowa inwestycja przestronne mieszkanie na piętrze z dużą strefą dzienną i przydatną garderobą. Rzeszów, staroniwa. Opis nieruchomości: - pow. 67,47m2 - 2 balkony - garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł61,20 m² 10 049,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 61,20 m 2 w Rudnej Małej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w nowym budynku szeregowym.

 

 

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w IV etapie inwestycji przy ul. Lwowskiej, wyróżniające się prywatnym tarasem na dachu o imponującej powierzchni ponad 54 m . Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł97 m² 4 113,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:23 193 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2,3 ha, położona w miejscowości Gielnia (gmina Zaklików). Na działce znajduje się dom mieszkalny przeznaczony do kapitalnego remontu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,60 m² 9 486,69 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,60 m , położone w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze.