dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 573 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 573 ogłoszenia

529 000 zł1 663 m² 318,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położonej na terenie województwa małopolskiego. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m2 , świetnie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Paderewskiego w inwestycji " Dzielnica Parkowa". Nowy blok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana - sprzedaż - Chlewiska, gm.: Narol ( Roztocze ). Nieruchomość o powierzchni 3000 m2 położona w miejscowości Chlewiska. Składa się z numerów 301/7, 301/5 (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 63-metrowe mieszkanie na parterze z prywatnym ogródkiem i tarasem o pow. ok. 30 m idealne dla rodzin z dziećmi, par marzących o własnym skrawku zieleni lub.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł220 m² 3 904,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:784 m²

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż funkcjonalny dom w stanie deweloperskim o powierzchni 220 mkw, wybudowany z materiałów najwyższej jakości według indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł114,12 m² 6 913,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Biuro Eagles Estate ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Pileckich na os. Słocina w Rzeszowie. Inwestycja zlokalizowana jest w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł146,68 m² 10 219,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:837 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej przy ulicy Senatorskiej w Rzeszowie. To jedna z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic miasta, która.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 000 m² 96,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

7 działek na sprzedaż |30 arów| |40 arów| Poczuj tą ciszę i spokój i zakochaj się w widokach aby się zakochać - oglądnij wideo poniżej zdjęć! Wyłącznie w homfi! Na.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł62,94 m² 9 691,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Granicznej, miniosiedle, 3-piętrowe bloki ze wspólnym podwórkiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Home Space Nieruchomości przedstawia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , zlokalizowane na 16 piętrze przy ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty nowoczesnego budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 800 zł78,68 m² 8 894,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Marzysz o miejscu, gdzie poranna kawa w prywatnym ogrodzie staje się sobotnim rytuałem, a cisza i zieleń idą w parze z miejską wygodą? Biuro Stoprocent Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł121,20 m² 4 372,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie w centrum Przemyśla - 121,2 m | duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 121,2 m , położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 052 zł62,69 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy kameralny 2 piętrowy budynek mieszkalny z windą zaraz przy planowanym ogrodzie kieszonkowym o powierzchni aż 30 ar. W ogrodzie ustawione zostaną leżaki i ławki oraz huśtawki.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł65,03 m² 5 843,46 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

To mieszkanie nie obiecuje marmurów ani złotych klamek, ale daje solidne podstawy do wygodnego codziennego życia. Zamiast pustych obietnic oferuje przestrzeń, funkcjonalny układ oraz lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

154 690 zł5 100 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twierdza, gm. Frysztak - dwie działki budowlano-inwestycyjne o łącznej powierzchni powierzchni 51 arów (warunki zabudowy na trzy domy w opracowaniu), 0,8 km od centrum Frysztaka; wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 278 zł48,27 m² 9 204,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,27m2 na pierwszym piętrze w niskim bloku usytuowanym w dzielnicy Budziwój, 15 minut od centrum Rzeszowa. Lokalizacja w której.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł217 m² 15 207,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Przestronny dom z dużą działką w Soninie - komfort, prywatność i nowoczesność Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 217,56 m2 , położony na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Kielnarowej Przedmiotem sprzedaży jest widokowa działka budowlana (wydane wz) o powierzchni 11,5a zlokalizowana w miejscowości Kielnarowa, przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 547 m² 71,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł25 000 m² 35,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej, świetnie zlokalizowanej działki. Oferta sprzedaży nieruchomości komercyjnej - gotowy projekt dla.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł94 800 m² 5,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:94 800 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość stanowiącą zespół parkowo-pałacowy. Nowa, niższa cena! Nieruchomość: dwór, usytuowany malowniczo w dolinie rzeki Wisłoki, niedaleko Dębicy, to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł1 097 m² 257,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: na sprzedaż ostatnia działka po podziale położona w Rzeszowie, w dzielnicy Bzianka. Nieruchomość o powierzchni 10,97 ar znajduje się wśród.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł198 m² 6 313,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

W biurze Stoprocent Nieruchomości przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w miejscowości Kolbuszowa. Są domy, które się ogląda, i są takie, do których chce się.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł1 300 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży piękne, widokowe działki położone w Chmielniku koło Rzeszowa. Wszystkie działki maja powierzchnię około 13 ar. Na działki uchwalony jest plan miejscowy pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł48,43 m² 5 657,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ustrzyki Dolne | Centrum | Inwestycja opis nieruchomości: na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,43 m , zlokalizowane w samym centrum Ustrzyk Dolnych zimowej stolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł134,50 m² 9 591,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 984 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny parterowy z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, usytuowany na dużej, ogrodzonej działce. Nieruchomość zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł260 m² 1 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 932 m²

Żubracze gm. Cisna na sprzedaż nieruchomość zabudowana 2 budynkami (o pow. zabudowy 171m2 i 89m2), rok budowy 1950 rok. Budynki drewniane, pokryte blachą. Nieruchomość położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 800 m² 72,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 17 arów położoną w malowniczej miejscowości Wola Rafałowska,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:878 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 100 m , położony w spokojnej i malowniczej okolicy Sokolniki, wśród zabudowy domów jednorodzinnych. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: rzeszów, ul. Słocińska Powierzchnia: 26,14 ar (2614 m ) Nr działki: 1330 W sprzedaży działka przy ul. Słocińskiej, o powierzchni 26,14 ar zlokalizowana na lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł88,67 m² 7 883,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (eco25), składający się z dwóch niezależnych lokali o powierzchni użytkowej 88,67 m każdy. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł62 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Jarosław, ul. Piłsudskiego Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 62 m wraz z piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł82,89 m² 7 226,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

W ofercie Estaton prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Sportowej w Rzeszowie, usytuowane na 4 piętrze wysokiego bloku z windą. To idealna propozycja dla rodziny lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł700 m² 284,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 700m2 zlokalizowaną w Jasionce, w sąsiedztwie istniejącej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 33,19 m2 z prywatnym ogrodem o powierzchni 94,77 m usytuowane przy ul. Odnowiciela w Rzeszowie. Inwestycja charakteryzuje się przede.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł124,85 m² 6 159,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 5 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 125m2 z garażem który zlokalizowany przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Dom sprzedawany W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 000 m² 650 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:35

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna o dużym potencjale, położona na działce nr 1317/3 o powierzchni 23 ar + dodatkowe 30 ar do zagospodarowania, w miejscowości Gwoźnica.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 652 m² 108,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości działka idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Jest to teren o lekkim spadku, w zielonej okolicy, 750 m od centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł5 800 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 58 arów, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Lubenia. Nieruchomość wyróżnia się rewelacyjną lokalizacją oraz pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł8 412 m² 153,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka usługowo-budowlana z halą magazynową ul. Reymonta, łańcut Powierzchnia działki: 84,12 a (8412 m ) Zabudowa: hala magazynowa o pow. 900 m Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł266 m² 2 624,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Mam przyjemność zaprezentować państwu na sprzedaż przestronny i oryginalny dom z podpiwniczeniem, wykończony w eleganckim stylu, o powierzchni całkowitej 266 m (133 m2 pow.