dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 573 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 573 ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł70,53 m² 9 343,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

-sprzedaż bezpośrednio od dewelopera- zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania, które łączy spokój, jakość i codzienny komfort. To miejsce tworzy naturalną równowagę między.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł838 m² 89,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na Sprzedaż: działka Budowlana w Ujkowicach koło Przemyśla (8 arów) Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 8 arów (800 m ), położoną.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:516 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w ścisłym centrum Krosna - przy ul. Podwale. Lokalizacja stanowi jeden z największych.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł45 m² 11 044,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Aktualizacja oferty! Oferujemy na sprzedaż lokal handlowo usługowy o powierzchni 45,40m2, usytuowany w Krośnie przy ul. Krakowskiej bezpośrednio przy głównym szlaku komunikacyjnym miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 451 zł58,39 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku z windą o powierzchni 58,39 m2 z balkonem usytuowane przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 2 działek o łącznej powierzchni 0,8968 ha Pierwsza działka kształtem jest zbliżona do prostokąta, powierzchnia 0,5958 ha i wymiary: długość ok. 125m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł155,59 m² 5 013,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym, położonego w Wysokiej Głogowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł259,25 m² 1 153,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:929 m²

Dom w stanie surowym otwartym z garażem Trześń, ul. Cicha | 259 m (141 m użytkowe) | działka 929 m Masz własną wizję domu i chcesz zrealizować ją od podstaw, ale bez.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł15 100 m² 5,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Las Z modrzewiem I dostępem do potoku twój własny kawałek natury! Odkryj swoje miejsce w naturze przestrzeń, która zachwyca spokojem, świeżym powietrzem i pięknem dzikiego lasu.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł57,38 m² 3 660 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyobraź sobie wieczory przy kominku i nieograniczone możliwości wypoczynku a wszystko to w Twoim własnym mieszkaniu w jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł2 923 m² 47,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Korczynie k. Krosna. woj. podkarpackie. Działka o powierzchni 29,23 ar. Wyjątkowa lokalizacja, położona na cichym i spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 052 m² 76,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż dwie działki o powierzchni 10,52a i 10,85a położone w Szydłowcu.Dojazd do działek drogą gminną asfaltową oraz drogą.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł524 m² 257,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 5,25 ar w kształcie zbliżonym do prostokąta. Działka znajduje się w samym sercu miejscowości Werlas nad J.Solińskim. Na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu lokal usługowo-handlowy o powierzchni 148 m , usytuowany na drugim piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Piłsudskiego w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 900 zł87 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:274 m²

Na sprzedaż dom szeregowy z ogródkiem Wiązownica Biuro nieruchomości homfi prezentuje na sprzedaż jeden z domów szeregowych w inwestycji zlokalizowanej w Wiązownicy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł1 083 m² 7 848,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 720 m²

Dochodowa inwestycja W wyjątkowej lokalizacji, pensjonat, karczma, imprezy okolicznościowe, możliwość rozbudowy. Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowy pensjonat z karczmą i strefą spa.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,60 m² 11 941,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6 m2 zlokalizowane przy ulicy Marszałkowskiej na osiedlu Tysiąclecia w Rzeszowie. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 728 zł55,69 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja 22 mieszkań o powierzchni od 25,12 m do 83,11 m w dwóch budynkach z windą - zamknięte w nowoczesnej formie - ze wspólnym garażem podziemnym i komórkami.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł100 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom do remontu w miejscowości Haczów (pow. brzozowski), położony na działce 17 arów. Na nieruchomości znajduje się murowany dom ok. 100 m oraz budynek gospodarczy ok. 40.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł150 m² 10 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Firma Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę na wyłączna sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Słocina. Kilkuletnia nieruchomość znajduje się w cichym spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł65,85 m² 9 400,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowa inwestycja mieszkań w zabudowie bliźniaczej na os. Projektant Rzeszów ul. Pańska. Dostępne jedynie 4 mieszkania! oferta na wyłączność. Opis nieruchomości: - pow. 65,85m2 - komórka.

Szczegóły ogłoszenia

47 000 zł5 600 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niewodna, widokowa działka w świetnej cenie Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 56 ar, położona w malowniczej miejscowości Niewodna idealnej dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 438 m² 117,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki o powierzchni 14,38ar, zlokalizowanej w malowniczej oraz spokojnej części Jarosławia przy ul. Kruhel Pawłosiowski.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1,69 ha, położona w miejscowości Wiązownica, województwo podkarpackie. Teren posiada złożone wnioski o warunki zabudowy dla 8 domów.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł178 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:429 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom na ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom z 1970r.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka przy lesie I strumyku W bieszczadach! Jeśli ktoś szuka dużej działki u bram Bieszczad to zapraszam do obejrzenia tej oferty. Nieruchomość położona jest w Zagórzu.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł930 m² 84,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 930 m oznaczona numerem 618, położona w miejscowości Wojaszówka, gmina Wojaszówka, powiat krośnieński na Podkarpaciu. Do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł194 m² 3 350,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 126m2. w stanie surowym otwartym, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł823 m² 6 682,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż kamienica w centrum miasta - Rzeszów - ul. Kraszewskiego. Budynek został wybudowany około 1945 r (nie jest wpisany w rejestr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 650 zł64,50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m2 z ogródkiem o powierzchni około 30 m2 zlokalizowane na nowo powstałej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,79 m² 10 027,65 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 39,79 m , położonego na 9 piętrze w 11-piętrowym wieżowcu przy ul. Sportowej 2 w Rzeszowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł84,53 m² 8 635,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie z tarasem na dachu, usytuowane w cichej okolicy z wygodnym dojazdem do centrum Rzeszowa. Mieszkanie o powierzchni 84,53 m2 + taras na dachu ok 50 m2 Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł47,29 m² 11 820,68 zł/m²

 

Piętro:8/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Bałtyckiej. Nieruchomość o powierzchni 47,29 m2 usytuowana jest na 8.

Szczegóły ogłoszenia

102 000 zł1 186 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 11,86 ar/1186 m2 położona w miejscowości Studzian, gmina Przeworsk, powiat przeworski. Usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 022 zł42,79 m² 8 180 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu ustawne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w nowej inwestycji w Nowej Dębie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł87,61 m² 7 065,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Rzeszowskie Kąty | ul. Pogwizdowska Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim z balkonem i tarasem, usytuowane na kameralnym osiedlu w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna o powierzchni 32 ary położona w miejscowości Osobnica gmina Jasło powiat Jasielski. Media: prąd, dojazd gminną asfaltową. Zapraszamy do prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 393 m² 185,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta obejmuje sprzedaż działki budowlanej położonej w miejscowości Chmiel, gm. Lutowiska (powiat bieszczadzki). Działka posiada aktualne pozwolenie na budowę dwóch powtarzalnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 532 m² 195,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości urokliwa działka o powierzchni 15 arów, zlokalizowana w malowniczej Lubeni, zaledwie 1 km od Rzeszowa. Ta idealnie płaska i kwadratowa.