dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 573 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 573 ogłoszenia

190 000 zł7 600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Iwli o powierzchni 76 arów. Działka oddalona jest 200m od głównej drogi asfaltowej, z ładnymi widokami na góry Beskidu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł82,10 m² 6 565,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości najnowsza inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowana w Tyczynie! Oferta dotyczy dwupoziomowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł114,69 m² 7 838,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

W ofercie na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 114,69 m , z garażem w bryle budynku i działką o powierzchni minimum 450 m . Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 641 m² 255,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Poszukujesz działki inwestycyjnej przy jednej z głównych ulic w Krośnie? Sprawdź naszą ofertę! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1641 m , położona w Krośnie przy.

Szczegóły ogłoszenia

389 500 zł53,64 m² 7 261,37 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Biuro bip Smart Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,64 m , zlokalizowane na 9. piętrze w atrakcyjnej lokalizacji przy al. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł3 500 m² 25,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 977 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Aktualizacja oferty - ostatnia dostępna opcja zakupu! Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane w malowniczej Korczynie! Twoje miejsce na dom marzeń! Marzysz o domu w cichej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł12 000 m² 24,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka leśna 1,2 ha z uroczym domkiem ok. 25 m oraz zadaszonym tarasem Radawa Jeśli marzysz o własnym, cichym azylu w otoczeniu natury, ta wyjątkowa działka leśna położona.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży przestronne 4-pokojowe mieszkanie o pow.82,89m położone na ósmym piętrze w wieżowcu przy ul. Sportowej w Rzeszowie. Mieszkanie dwustronne, składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł46,28 m² 11 560,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje mieszkanie o powierzchni 46,2 m , zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Staszica. Lokal znajduje się na 3. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 500 m² 28,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z mediami Roztoki, powiat jasielski Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3500 m , położona w miejscowości Roztoki (powiat jasielski). Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł72 m² 5 402,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż komfortowe, przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 72 m , usytuowane na poddaszu (3. piętro) w zadbanym bloku mieszkalnym. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 593 m² 61,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Paszowa, gmina Olszanica na sprzedaż działka budowlana przylegająca do potoku Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o pow. 25,93 ar, która posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł37 m² 12 027,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Jeśli szukasz mieszkania w lokalizacji, która naprawdę ułatwia życie, ta oferta jest dla Ciebie Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł1 971 m² 62,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1971 m , zlokalizowanej w miejscowości Paszczyna, powiat dębicki. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 000 zł89,95 m² 7 204 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe na piętrze o powierzchni 89,95 m2 z tarasem dachowym o powierzchni 54,11 m2 usytuowane przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie. To nowoczesne osiedle zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 000 zł124,71 m² 4 947,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro rzeszowskie - nieruchomości ma do zaoferowania dom jednorodzinny o powierzchni 124,71 m2. Inwestycja znajduje się w Ropczycach i składała się z Sześciu domów! Dom idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł52,38 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 52,38 m z ogrodem o powierzchni 38 m . W jego skład wchodzą: 2 niezależne pokoje, duży salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 159 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Kompleks 3 działek widokowych z wydanymi warunkami zabudowy obok Strzyżowa Działki położone na płaskim terenie w cichej i malowniczej okolicy. Działka 1 - 0,2268 ha - 180 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozwadów residence to wyjątkowa inwestycja klasy Premium, powstająca w jednej z najbardziej charakterystycznych lokalizacji Stalowej Woli na osiedlu Rozwadów, w miejscu, gdzie historia.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł47,29 m² 11 820,68 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jeśli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu na nowo rozwijającym się osiedlu w Rzeszowie, to ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie w nowym, prestiżowym bloku z 2022 roku na ul. Bałtyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący na sprzedaż w Jaśle- 3,5 km 1200120 Przedstawiam wyjątkową nieruchomość o powierzchni użytkowej 140 m , położoną zaledwie 3,5 km od centrum Jasła. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 882 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Fantastycznie położona duża działka budowlana w otoczeniu lasów oraz nowego budownictwa tuż nad miastem Strzyżów Gbiska w powiecie strzyżowskim na Podkarpaciu Piękna 0,2882 ha działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł18 546 m² 56,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna w zakolu rzeki Wisłoka - bezpośrednio sąsiadująca z obszarami żwirowni i stawem rekreacyjno- łowieckim. Krajowice, gmina Kołaczyce w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

*** Zdjęcie prezentuje wizualizację przykładowego wystroju wnętrza. *** Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w centrum Rzeszowa przy ul. ks. Jałowego, usytuowana na czwartym piętrze niskiego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł133 m² 6 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 208 m²

Nowoczesny dom parterowy w Szówsku (gm. Wiązownica), ok. 5 km od Jarosławia Cena: 899 000 zł Powierzchnia: dom: 114,74 m powierzchnia użytkowa / 139,1 m powierzchnia netto parteru / 163,67.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł176 m² 4 517,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położnego w miejscowości Międzybrodzie oddalonej o około 10 km od Sanoka. Budynek gotowy do zamieszkania! Budynek: budynek murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

518 100 zł3 454 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bóbrka, gmina Solina - na sprzedaż działka rolna Na sprzedaż działka rolna o pow. 34,54 ha położona na uboczu w cichym i spokojnym miejscu. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 640 zł58,30 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania od 53m2 do 64m2 Rzeszów ul. Sikorskiego. 0% prowizji od kupującego. Budynek oddany do użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł200 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w miejscowości Frysztak Twierdza nr działki 245 obręb 0012 - niska cena - wielkość działki 2 ar - doskonała widoczność z drogi - idealna pod reklamę, billboard lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 7 arowa działka położona w malowniczej miejscowości Jasionka u stóp góry Cergowa - działka płaska, słoneczna z pięknym widokiem w sąsiedztwie ładnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 300 m²

Na sprzedaż wyjątkowy drewniany dom z 1947 roku tzw. dom z duszą o niepowtarzalnym charakterze , dom artysty dla wszystkich osób kochających wyjątkowy klimat drewnianych chat z bali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł195,61 m² 3 067,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Dom na sprzedaż stan surowy zamknięty Nisko (podwolina), ul. Słoneczna Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji Podwolina, ul.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł2 700 m² 87,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 0,27 ha, zlokalizowana w Pruchniku. Nieruchomość ma kształt prostokąta (33 85 m) i położona jest na wzniesieniu, dzięki czemu możemy.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł175 m² 2 457,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 511 m²

Dom drewniany w otoczeniu zieleni. Przedstawiamy ofertę sprzedaż budynku mieszkalnego , jednorodzinnego znajdującego się w miejscowości Witryłów gm. Dydnia, położonego na lekkim wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł114,12 m² 4 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 140 m²

Twój dom z widokiem na spokój - 3 domy w stanie deweloperskim Różanka, powiat strzyżowski, gmina Wiśniowa 15 minut do miasta powiatowego Strzyżów, szybki dojazd do sklepów, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł180 m² 1 938,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 117 m²

> krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż dom murowany w miejscowości Moderówka, położony na dużej działce o powierzchni 41,17 ar. Budynek w stanie surowym zamkniętym daje.

Szczegóły ogłoszenia

1 113 750 zł4 399 m² 25 318 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż kompleks trzech atrakcyjnych działek budowlanych położonych w Rzeszowie, w spokojnej i zielonej dzielnicy Leśne Wzgórze. Łączna powierzchnia terenu to 44,0 ara (43,99.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł64,41 m² 6 660,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż | Mieszkanie narożne w zabudowie szeregowej Boguchwała | 64,41 m | 2 miejsca postojowe w cenie | Bez pcc! Oferta dostępna wyłącznie w homfi: biuro nieruchomości homfi.

Szczegóły ogłoszenia

217 494 zł25,29 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż nowoczesne mieszkania ulokowane w budynku wielorodzinnym, położone w spokojnej okolicy w Dębicy przy ulicy Gajowej/.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł107,46 m² 6 002,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej usytuowany w urokliwym miejscu otoczynym zielenią, w okolicy Głogowa Małopolskiego. Ostani wolny gotowy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij