dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 595 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 595 ogłoszeń

3 900 000 zł54 000 m² 72,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę inwestycyjną o powierzchni 54 arów, zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się części Łańcuta. Nieruchomość posiada gotową koncepcję zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł4 815 m² 20,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 48,15 a, położone w spokojnej części miejscowości Jadachy, w gminie Nowa Dęba. W skład oferty wchodzi działka.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł86 m² 1 383,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom drewniany do generalnego remontu o powierzchni około 86m2 jest usytuowany na działce o.pow 0,2000 ha położony w miejscowośći.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:13/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomści mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu nowy apartament przy ulicy Podwisłocze w Rzeszowie w Inwestycji Capital Towers.Mieszkanie o powierzchni 87,73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość - działki budowlane położone w miejscowości Sołonka, w gminie Lubenia - zaledwie kilkanaście minut od.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł900 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

> krótki opis nieruchomości: na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Nowy Glinik, gmina Tarnowiec. Nieruchomości posiadają wydane warunki zabudowy oraz aktualne pozwolenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 038 zł54,87 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie, z tarasem oraz sporym ogródkiem - idealna opcja dla rodziny oraz osób, które potrzebują przestrzeni oraz ciszy i spokoju. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł48,21 m² 11 823,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,21m , położone w świetnie skomunikowanej i atrakcyjnej części Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 557 zł57,41 m² 7 969,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe deweloperskie mieszkanie, nowa Dęba ul. Kwiatkowskiego, powierzchnia 57.41 mkw - cena 457 557 złotych. Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na drugim piętrze nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł143,54 m² 4 040,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego, zlokalizowanego w Budach Głogowskich, w gminie Głogów Małopolski. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł25 m² 15 160 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Rzeszowie na ulicy Witkacego. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 25 m2. Nieruchomość sprzedawana z częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 924 000 zł19 491 m² 150,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 19 491 m , położoną w malowniczej miejscowości Rymanowa Zdroju, obręb Deszno. Zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł51,30 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne 3- pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 51,30 m2 z ogrodem o powierzchni 66 m2. Inwestycja zlokalizowana jest na kameralnym i nowoczesnym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł196,50 m² 2 488,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Biuro property Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu o powierzchni całkowitej 196,5 m2 i 133,5 m2 użytkowej na działce o powierzchni 12,5 ar.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł160 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Dom murowany 160 m Działka 41 ar Pielgrzymka, gm. Osiek Jasielski Na sprzedaż oferuję dom murowany w stanie surowym otwartym o powierzchni ok. 160 m, położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł6 200 m² 120,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu piękną działkę budowlaną położoną w Niechobrzu koło Rzeszowa, o powierzchni ok 62 a Działka położona przy punkcie widokowym w Niechobrzu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Brzeziny - zaciszna działka w malowniczej okolicy na sprzedaż Oferuję do sprzedaży cztery działki budowlane w Brzezinach. Każda z nich ma kształt prostokąta o wymiarach 30 m /.

Szczegóły ogłoszenia

589 560 zł3 468 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3468 m , położoną w Stalowej Woli, obręb Charzewice, działka nr 306. Nieruchomość zlokalizowana jest w niezwykle atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne 2- pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 51,25 m z balkonem usytuowane na drugim piętrze w bloku, zlokalizowane na osiedlu Piastów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł38 m² 9 736,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Trzciana gmina Świlcza 38ar Tylko u nas Oferta na wyłączność Trzciana gmina Świlcza Nieruchomość składa się z dwóch działek 21ar 17ar o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł6 408 m² 39,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej z wz położonej w pobliżu drogi wojewódzkiej 886 Sanok - Domaradz działka:.

Szczegóły ogłoszenia

34 000 zł1 400 m² 24,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży polecam działkę w miejscowości Kobylany gmina Chorkówka powiat Krosno. Działka płaska o powierzchni 14 ar wymiary 43 x 33 grunt kl. 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Glinik Górny, gm. Frysztak - dwie działki o powierzchni 32 i 30 arów z warunkami zabudowy na cztery domy, bardzo ładna okolica, miejsce równe, widokowe; dobry dojazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł240 m² 2 479,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 048 m²

NA sprzedaż dom W warzycach Warzyce - wieś w Polsce, położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Jasło, w Kotlinie Jasielsko-Krośnieńskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje na sprzedaż trzy działki na sprzedaż w miejscowości Pruchnik, gm. Pruchnik, powiat jarosławski. Szczegóły oferty: 1) Nr działki: 4017/1 Wymiar: 46,13.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 592 zł70,40 m² 7 480 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe deweloperskie mieszkanie, nowa Dęba ul. Kwiatkowskiego, powierzchnia 70,40 mkw cena 526 592 złotych. *4-pokojowe mieszkanie numer m13 położone na 2.piętrze; *funkcjonalny, ustawny, nowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 114 zł58,12 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkania na parterze o powierzchni 58,12 m2 z prywatnymi ogródkami o powierzchni od 32 m2 do 112 m2 zlokalizowane przy ul Myśliwskiej w Rzeszowie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż przepiękna działka Z wydanymi warunkami zabudowy, o pow. 9,98 ar położona W urokliwej, zielonej okolicy przy ul. Zielone wzgórze W rzeszowie. Działka: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł89,94 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 89,95 z tarasem oraz terenem zielonym, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu przy ul. Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł110 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

W ofercie biura Stoprocent- nieruchomości na sprzedaż dom o powierzchni 110 m z tradycyjnymi piecami kaflowymi i węglowym, położony na 53-arowej działce z zapierającym dech.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 399 m²

Biuro Nieruchomości Mint Property prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący położony na 14 arowej działce w Nagawczynie (gmina dębica)budynek z 2005 roku, parterowy z użytkowym poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jasienica Rosielna - na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 31,38 ar (r iva i Ls V). Działka posiada aktualne wydane Warunki Zabudowy i zagospodarowania terenu - Budowa Budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł59,59 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro stoprocent nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej oraz szeregowej dwulokalowej które znajdować się będą.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł4 193 m² 82,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o nr 163/1, położona w województwie podkarpackim, w miejscowości Jasło, obręb Obręb04 - Dzielnica Mag-Prz. Media takie jak prąd, wodociąg i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 847 m² 53,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka o powierzchni: 18.47 a w miejscowości Medyka Oferta tylko u nas! Oferta na wyłączność. Opis nieruchomości: - sprzedawana działka: nr: 234/4 18,47 a - dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Edyta Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow. 15 ar położonej w Jarosławiu w obrębie Misztali. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48 m² 11 041,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

W ofercie biura na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane przy ul. Popiełuszki w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 500 zł54,66 m² 11 150,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Tkacka Kaskady to nowa, kameralna i wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa w Rzeszowie w nowoczesnej architekturze. Oferta 12 mieszkań jest skierowana dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 735 zł40,07 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Dobre Klucze przedstawia ofertę sprzedaży kawalerki z dwoma miejscami postojowymi w cenie. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Krasne w niskim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:760 m²

Działka z dwoma domami w cenie jednego! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w sercu Radawy, jednej z najbardziej znanych miejscowości wypoczynkowych Podkarpacia. Na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł7 400 m² 351,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:7 400 m²

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży Ośrodka który funkcjonuje pod nazwą Apartament domki i pokoje zawoje nad Soliną. Obiekt położony jest.