dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 573 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 573 ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 235 zł50,13 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować gotową inwestycję zlokalizowaną w kameralnym otoczeniu w sąsiedztwie lasu, jednocześnie z widokiem na panoramę centrum.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł79 m² 6 316,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 322 m²

Dom z dużą działką 23 ar to idealna propozycja dla osób szukających spokoju, a jednocześnie wygodnego dostępu do miasta. Nieruchomość położona jest przy ul. Polnej w Dynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł124,85 m² 5 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:219 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate z dumą prezentuje niepowtarzalną nowopowstającą inwestycję składającą się z jednorodzinnych domów w zabudowie szeregowej zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł2 900 m² 13,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Stoprocent Nieruchomości działka leśna z potencjałem. Teren o powierzchni 29 arów ,blisko ulicy Liliowej w Budziwoju. Jest to doskonała forma inwestycji na przyszłość (.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł289,96 m² 3 794 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 409 m²

Biurowiec z potencjałem | 289,96 m | działka 14,09 a | 1 000 000 zł [ Szukasz nieruchomości, która dopasuje się do Twoich planów biznesowych, zamiast je ograniczać? Ten wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 200 m² 140,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 12 ar, położoną przy ul. Kmiecie w Żołyni. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł22 500 m² 231,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rzeszów Pobitno 2,25 ha - bardzo piękna, zielona działka w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz dwulokalowej - cisza, spokój i świeże powietrze w pakiecie - więcej szczegółów.

Szczegóły ogłoszenia

559 999 zł62 m² 9 032,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przytulnego 3 pokojowego mieszkania z przepięknym widokiem na Zalew Soliński zlokalizowanego w Polańczyku.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł52,58 m² 11 201,98 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 52,58 m w prestiżowej lokalizacji - ul. Wieniawskiego, rzeszów Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52,58.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł146,68 m² 10 219,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:837 m²

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 4 domy wolnostojące zlokalizowane w Rzeszowie - osiedle Budziwój. Domy sprzedawane w stanie deweloperskim premium według.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł122 m² 5 729,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Nowoczesny dom z klimatem - 122m - Węgliska - tuż przy lesie! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę - wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 122m , z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł24 531 m² 32,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ofertujemy na sprzedaż duża działka przylegająca do linii lasu Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 2,45 ha, położoną w miejscowości Bereżnica Wyżna. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł4 574 m² 699,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna Rzeszów, ul. Borowa Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową położoną w Rzeszowie przy ul. Borowej, w odległości ok. 130 m od ul.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Wstrzymane! Do sprzedaży mieszkanie położone na drugim piętrze kamienicy położonej w centrum Łańcuta nieopodal łańcuckiego Rynku. Rozkład mieszkania: -przedpokój, -duży pokój, -mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł10 532 m² 9,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 0,10532 ha ,działka Znajduje się w miejscowości Stare Oleszyce ( Oleszyce) powiat Lubaczów, bezpośrednio przy drodze powiatowej , w promieniu dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

451 200 zł1 128 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 11,28 ara usytuowana jest na nowym osiedlu domów jednorodzinnych.Aktualne pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 194,96 m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł1 858 m² 26,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki blisko miasta? Cenisz sobie przy tym ciszę i spokój? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł240 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:634 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż atrakcyjny dom z pełnym wyposażeniem w Iwoniczu Zdroju, powiat krośnieński, województwo podkarpackie. Iwonicz Zdrój to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 003 m² 59,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz idealnej działki budowlanej w spokojnej, malowniczej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję w miejscowości Szklary, gmina Hyżne! Działka ma powierzchnię 2003 m2 (20 arów).

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł14 964 m² 70,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna obejmująca dwie działki ewidencyjne nr 965/3 oraz 965/4 o łącznej powierzchni 1 ha 49 arów 64 m. To propozycja dla inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 777 000 zł260 m² 6 834,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:948 m²

Nowoczesny dom z ogrodem w zacisznej okolicy Twoja oaza spokoju! Marzysz o wyjątkowym miejscu do życia, które łączy bliskość natury z wygodą miejskich udogodnień? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej o łącznej powierzchni 38ara, zlokalizowanych w spokojnej okolicy w mieście Przeworsk, w powiecie.

 

 

 

Rok budowy:2024

W ofercie Stoprocent Nieruchomości 4-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej dwulokalowej o powierzchni 73m2 z tarasem w północno- zachodniej części Rzeszowa. Gotowe na już!.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł133 m² 3 375,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:968 m²

Polecamy do sprzedania nowy przestronny parterowy dom jednorodzinny z garażem jednostanowiskowym w Przyszowie ul. Szlachecka, gmina Bojanów. Dom sprzedawany w stanie surowym otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 400 zł144,31 m² 4 998,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej w ramach inwestycji Bliźniaki Krasne.

Szczegóły ogłoszenia

336 900 zł11 230 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

> krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż trzy malowniczo położone działki o numerach ewidencyjnych 222, 223 i 229, zlokalizowane w miejscowości Zręcin, gmina Chorkówka.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł82 m² 13 414,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Tylko i wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości prezentujemy wyjątkową ofertę inwestycyjną, która łączy bezpieczeństwo kapitału z natychmiastowym zwrotem. Pakiet 5 pokoi, już.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 600 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Tyniowice, w odległości zaledwie 15 km od Jarosławia. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy głównej drodze, co.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł152 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 152m2, wybudowany w 2008 roku, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł5 015 m² 14,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolno-rekreacyjna, końskie k. Sanoka W malowniczym i spokojnym terenie gminy Dydnia, w miejscowości Końskie, wśród pól i lasów znajduje się urocza, działka rolna. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 298 m² 130,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży piękną działkę o powierzchni 12,98 a zlokalizowaną w Sędziszowie Małopolskim przy ulicy Wiejskiej. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,47 ha, położona w miejscowości Gwoźnica Górna, gmina Niebylec, powiat strzyżowski. Najważniejsze informacje: -Powierzchnia: 0,47 ha -kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł226 m² 7 743,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolno stojący z trzema sypialniami na parterze i garażem w bryle budynku. Dom zlokalizowany zaledwie 2 km od centrum Rzeszowa (millenium Hall). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł49,76 m² 7 616,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe na parterze z ogródkiem 0 zł prowizji | 0 zł podatku pcc Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,76 m2 zlokalizowane w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł104 m² 5 673,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego wolnostojącego w miejscowości Łąka, gmina Trzebownisko. To propozycja idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł50,80 m² 6 692,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w miejscu, które łączy wygodę codziennego życia z szybkim dostępem do wszystkiego, co potrzebne? Ta propozycja to świetna baza zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

965 000 zł80 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 przy ulicy Krośnieńskiej. To uznane rzeszowskie osiedle Projektant, cenione za niską zabudowę, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł54 000 m² 72,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę inwestycyjną o powierzchni 54 arów, zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się części Łańcuta. Nieruchomość posiada gotową koncepcję zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł4 815 m² 20,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 48,15 a, położone w spokojnej części miejscowości Jadachy, w gminie Nowa Dęba. W skład oferty wchodzi działka.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł86 m² 1 383,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom drewniany do generalnego remontu o powierzchni około 86m2 jest usytuowany na działce o.pow 0,2000 ha położony w miejscowośći.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:13/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomści mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu nowy apartament przy ulicy Podwisłocze w Rzeszowie w Inwestycji Capital Towers.Mieszkanie o powierzchni 87,73 m2.