dowolna

Mieszkania na wynajem podkarpackie - Oferty wynajmu mieszkań

590 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

590 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rymanowska

Rzeszów,podkarpackie

2 600 zł65 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem na ulicy Rymanowska w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 65 m2 usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

2 500 zł160 m² 15,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości- do wynajęcia mieszkanie na parterze domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w Rudnej Małej koło Rzeszowa. Mieszkanie jest wyposażone, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

1 700 zł58 m² 29,31 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości Giergiel prezentuje Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 58m położone na szóstym piętrze w nowym budownictwie przy ul. Architektów w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w nowym budownictwie przy ulicy Architektów, składające się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, przedpokoju oraz łazienki. Salon połączony z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kawalerka premium 2-pokojowa ul. Wieniawskiego, rzeszów (za Biedronką) Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:14/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twój agent nieruchomości Zaprasza do odkrycia wyjątkowego apartamentu dostępnego na wynajem w samym sercu Rzeszowa, przy ul. Podwisłocze, w prestiżowej inwestycji "capital towers". Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kusocińskiego

Mielec,podkarpackie

990 zł20 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna, przyjazna dla zwierząt kawalerka o powierzchni 20 m , zlokalizowana w centrum Mielca przy ul. Kusocińskiego 19 blisko sklepów i punktów usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Borowa

Rzeszów,podkarpackie

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament premium do wynajęcia Rzeszów, borowa Do wynajęcia wyjątkowy, nowy apartament o powierzchni 32 m , zlokalizowany przy ul. Borowej w Rzeszowie. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosynierów

Rzeszów,podkarpackie

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro rzeszowskie- nieruchomości w swojej ofrcie posiada na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36 m2 zlokalizowane przy ulicy Kosynierów , Mieszkanie usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:7/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje mieszkanie na wynajem w centrum miasta. Ulica Lubelska to lokalizacja z szybkim dostępem do najważniejszych punktów Rzeszowa! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

2 050 zł54 m² 38,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura stoprocent nieruchomości! Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,88 m2, usytuowany na zamkniętym osiedlu przy ulicy Strażackiej. Możliwość podpisania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

2 499 zł35 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowe mieszkanie w kompleksie mieszkaniowym "apartamenty Zamkowe II" - przy al.Kopisto. Nieruchomość o łącznej pow. 34,74m2 położona jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gościnna

Rzeszów,podkarpackie

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers przedstawia ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 54 m , zlokalizowanego w spokojnej części Rzeszowa przy ul. Gościnnej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

1 700 zł31 m² 54,31 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie na wynajem przy ulicy Sienkiewicza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni ok. 31.30m2 z osobną sypialnią, położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Rzeszów,podkarpackie

1 650 zł31 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę na wynajem przy ulicy Mieczysławy Ćwiklińskiej na osiedlu Zalesie. Mieszkanie o powierzchni 31 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaciszna

Rzeszów,podkarpackie

1 900 zł48 m² 39,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 47,99 m2, lokalizowane przy ulicy Zacisznej w Rzeszowie. Położone na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą. Pomieszczenia: - 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pola

Rzeszów,podkarpackie

2 200 zł40 m² 54,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie Rzeszów, ul. Wincentego Pola Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,4 m , położone w cichej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:22/23

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament 80 m Capital Towers, 22. piętro Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje do wynajęcia przestronny i komfortowy w pełni wyposażony apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borowa

Rzeszów,podkarpackie

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kawalerka premium 2-pokoje, balkon ul. Borowa, rzeszów Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane przy ul. Borowa, w świetnej lokalizacji. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Słoneczne

Jarosław,podkarpackie

1 850 zł60 m² 30,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 60,5 m , Jarosław, osiedle Słoneczne Do wynajęcia przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie położone na spokojnym i dobrze zagospodarowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nigdy niezamieszkałe mieszkanie na wynajem przy ulicy Lubelskiej o powierzchni 4 8 m2 z przepięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dunikowskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu kawalerki Rzeszów, ul. Xawerego Dunikowskiego Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 40 m , położona na parterze w spokojnej okolicy. Układ mieszkania: 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łańcut,podkarpackie

1 750 zł53 m² 33,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Trio Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na wynajem mieszkanie w centrum Łańcuta. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić 3-pokojowe mieszkanie na najem, znajdujące się we wschodniej części Rzeszowa przy ul. św Rocha (zielone Tarasy), o powierzchni 64 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosynierów

Rzeszów,podkarpackie

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy Ul. Kosynierów. Mieszkanie usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zawiszy Czarnego

Rzeszów,podkarpackie

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament premium do wynajęcia Rzeszów, zawiszy Czarnego Do wynajęcia wyjątkowy, nowy apartament o powierzchni 32 m , zlokalizowany przy ul. Zawiszy Czarnego w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 100 zł43 m² 48,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane przy ulicy Podgórskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

1 900 zł54 m² 35,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60 m2 zlokalizowane w Rzeszowie. Lokal znajduje się na 6 piętrze w budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

1 999 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne nowe mieszkanie w ogrodzonym kompleksie mieszkaniowym "apartamenty Zamkowe" - przy al.Kopisto. Nieruchomość o łącznej pow. 41m2 położona jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

4 300 zł100 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego, w pełni umeblowanego i wyposażonego mieszkania o powierzchni 100 m , położonego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Dębica

Dębica,podkarpackie

1 750 zł45 m² 39,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 44,77 m , położone w miejscowości Pustków-Osiedle (10 km od Dębicy, ok. 25 min od Mielca). Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości, wyjątkowa oferta wynajmu mieszkania o powierzchni 33 m2, znajdującego się na trzecim piętrze kameralnego bloku przy al. mjr. Wacława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zelwerowicza

Rzeszów,podkarpackie

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania Rzeszów, zalesie, ul. Zelwerowicza Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 1. piętrze w spokojnej i zielonej dzielnicy Zalesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kaczeńcowa

Rzeszów,podkarpackie

1 500 zł16 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnych kawalerek przy ul. Kaczeńcowej 34, idealnych dla studentów, młodych osób pracujących czy par! Położone na osiedlu zalesie w Rzeszowie. Nasze studia oferują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na wynajem jasne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na wysokim parterze w kameralnym i zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 790 zł25 m² 71,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie usytuowane w Rzeszowie przy al. Sikorskiego na 2 piętrze w niskim bloku. Nieruchomość składa się z: - pokoju połączonego z aneksem kuchennym, - łazienki.