dowolna

Mieszkania na wynajem podkarpackie - Oferty wynajmu mieszkań

590 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

590 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 500 zł34,83 m² 71,78 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,83 m2, zlokalizowany w Rzeszowie ul. Lubelska (inwestycja skyres). Mieszkanie usytuowane jest na 10.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64,80 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie po generalnym remoncie 3 lata temu, położone na os. Rycerskim w Przemyślu. Nieruchomość wyróżnia się jasnym wnętrzem, praktycznym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia mieszkanie 41m2 znajdujące się na 3. piętrze w nowoczesnym, wysokim budynku z windą przy ulicy Lubelskiej na osiedlu Bella Dolina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie na wynajem przy ulicy Raginisa na osiedlu Baranówka. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m2.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł109,43 m² 63,97 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia wyjątkowe pięciopokojowe mieszkanie z dużym tarasem, balkonem i komórką lokatorską do wynajęcia. Duży taras pod samym niebem, daje.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł50,82 m² 33,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia dwupokojowe mieszkanie - na wynajem. Mieszkanie znajduje się w centrum przy ul. Hetmańskiej. Zwierzęta są akceptowane. Oferta na wyłączność -.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości przedstawiamy do wynajęcia mieszkanie urządzone w wysokim standardzie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na 1. piętrze w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro home profi mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 39 m , usytuowanego na piątym piętrze eleganckiego budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Domańscy Nieruchomości polecamy Państwu do wynajęcia luksusowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w kamienicy, w centrum Stalowej Woli. Mieszkanie o powierzchni 74 m2, a w nim:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 27,68 m os. Carpatia, rzeszów 14 piętro z pięknym widokiem i południową ekspozycją okien. Mieszkanie znajduje się w nowym bloku z 2025 roku. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł90 m² 45,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu na wynajem trzypokojowe mieszkanie o metrażu 90m2 z tarasem ok. 40m2 z dwiema łazienkami oraz antresolą znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 24m2 w Centrum Rzeszowa w odległości 200m od Rynku. Pokój otwarty na aneks kuchenny, duża łazienka, przedpokój z garderobą. Mieszkanie po remoncie generalnym. Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem | Centrum | Hetmańska - Staszica. Jeśli szukasz mieszkania, w którym naprawdę odpoczniesz po pracy lub ciężkim dniu to właśnie je znalazłeś! Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Res Nieruchomości oferuje do wynajęcia 2 pokojowe, przytulne mieszkanie przy ul. Prymasa 1000-lecia, na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Mieszkanie ma powierzchnię 39,40 m2, usytuowane jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, nigdy nie zamieszkałe 2 pokojowe mieszkanie 37 m2 zlokalizowane w Rzeszowie na os. Pobitno przy ul. Bałtyckiej. 7 piętro w budynku 8-piętrowym z windą oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem bardzo atrakcyjne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie z pełnym wyposażeniem. Mieszkanie mieści się na V piętrze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m z własnym ogródkiem przy ul. Strażackiej w Rzeszowie - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł51,17 m² 48,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 usytuowane na 2 piętrze wysokiego bloku z windą, wybudowanego w 2018 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyłącznie w ofercie biura Estaton prezentujemy Państwu mieszkanie na wynajem położone przy ul. Wołyńskiej w Rzeszowie. Lokal znajduje się na 3 piętrze w budynku mieszkalnym i jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem bardzo atrakcyjne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie z pełnym wyposażeniem. Mieszkanie mieści się na IV piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Certus oferuję mieszkanie na wynajem o powierzchni 47 m . Znajduje się na 3. piętrze w bloku z cegły z 1960 roku. Mieszkanie jest w dobrym stanie, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kompaktowy lokal z funkcją mieszkalną - doskonała lokalizacja - ul. Leszka Czarnego 15 (boczna ul. Lwowskiej). Dostępny od zaraz! opis: - lokal o powierzchni 16,63 m2 - piętro: parter - 1.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowy apartament w standardzie premium o powierzchni użytkowej 62m2 znajdujący się w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem mieszkanie położone przy ul. Świadka w Rzeszowie na 1 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie rok temu przeszło generalny remont i jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42,10 m² 54,63 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i nowoczesne mieszkanie na wynajem zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Witolda. Wyjątkowa lokalizacja jest wprost idealna ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł51,79 m² 34,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 51,79m2 | ul. Kolbego | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 51,79 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze w niskim 4-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Sadowej na o siedlu Pobitno. Nieruchomość znajduje się na piętrze domu wolnostojącego, w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy ul. Lenartowicza w Rzeszowie. Lokal znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krótki opis nieruchomości Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone w Jaśle przy ul. Lwowskiej. Lokal o powierzchni 34 m znajduje się na parterze budynku. Mieszkanie jest funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40,70 m² 49,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w homfi! Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie (40,7 m ) na parterze bloku, usytuowane na jednym z najbardziej cenionych osiedli Rzeszowa os. Franciszka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 niezależne pokoje | 77 m | idealne dla 4 osób | Rzeszów, os. Kmity Do wynajęcia przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 77 m , położone na parterze na osiedlu Kmity.