dowolna

Mieszkania na wynajem podkarpackie - Oferty wynajmu mieszkań

590 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

590 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 600 zł54 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe 54 m2 na osiedlu Baranówka przy ulicy Broniewskiego. 1 piętro w budynku 4 piętrowym bez windy. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

1 790 zł35 m² 51,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Joker house nieruchomości przedstawia Państwu mieszkanie na wynajem ładne mieszkanie, na ul. Myśliwskiej w Rzeszowie (boczna ul. Warszawskiej), mieszkanie dla 1 lub 2 osób (jest to kawalerka),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie położone na drugim piętrze w inwestycji zlokalizowanej przy ul. Wieniawskiego. Rozkład mieszkania: - salon z aneksem - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żwirki i Wigury

Rzeszów,podkarpackie

1 600 zł32 m² 49,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

1 pokój | 32,14 m2 | ul. Żwirki i Wigury | Rzeszów Prezentowane 1 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 32,14 m2. Położone jest na trzecim piętrze niskiego bloku na osiedlu Dąbrowskiego.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 2 -p okojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 znajdujące się przy ulicy Armii Krajowej znajdujące się na 10 piętrze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rymanowska

Rzeszów,podkarpackie

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nowe nigdy niezamieszkałe dwupokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 38 m2 przy ul. Rymanowskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 700 zł26 m² 64,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka | 26,33 m2 | ul. Sikorskiego | Rzeszów Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 26,33 m2. Znajduje się na drugim piętrze w 2-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława Augusta

Rzeszów,podkarpackie

2 200 zł58 m² 37,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Króla Stanisława Augusta Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu atrakcyjne, komfortowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na 1 piętrze w budynku z windą przy Ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:15/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu na wynajem mieszkanie w dzielnicy Staromieście przy ul. Lubelskiej. Nieruchomość o powierzchni 36 m2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pelczara

Rzeszów,podkarpackie

1 300 zł15 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone na 11 piętrze w bloku przy ul. Pelczara w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 15m2 składa się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestronnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 40 m2, usytuowanego na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielanówka

Kielanówka,podkarpackie

1 700 zł51 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w kameralnej okolicy. Oferta dostępna tylko i wyłącznie w naszym biurze nieruchomości. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Res Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesne mieszkanie przy ul. Lubelskiej, w dzielnicy Staromieście w Rzeszowie. Mieszkanie ma powierzchnię 42 m2, usytuowane jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szopena

Rzeszów,podkarpackie

5 500 zł98 m² 56,12 zł/m²

 

Piętro:17/41

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia zupełnie nowe - pięknie urządzone 4 pokojowe mieszkanie, położone na 17 piętrze w kompleksie mieszkaniowym olszynki park w Rzeszowie. Budynek: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł68 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie o pow. 68m przy ul. Popiełuszki w Rzeszowie Składa się z : - czterech oddzielnych pokoi, - jasnej kuchni, - łazienki, - oddzielnego wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , położone na 12. piętrze w inwestycji Hartbex przy ul. Kopisto, w samym centrum Rzeszowa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sympatyczna

Rzeszów,podkarpackie

1 950 zł48 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości, wyjątkowa oferta wynajmu mieszkania o powierzchni 48 m2, znajdującego się na drugim piętrze w bloku przy ul. Sympatycznej 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe 2025,luksusowe ,klimatyzacja z pieknym widokiem na zalew Zwirownia,os Panorama Kwiatkowskiego. pietro 4. Sklada sie; salon z aneksem kuch,dwie sypialnie, lazienka,osobne wc, hol,garderoba,duzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twardowskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane na parterze przy ul. Twardowskiego. Lokal posiada bardzo praktyczny rozkład pomieszczeń, który zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaciszna

Rzeszów,podkarpackie

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 36 m2 usytuowane na 2 piętrze czteropiętrowego bloku z windą. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Zacisznej w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 1 pokojowe w Rzeszowie przy ul. Staroniwskiej. Nieruchomość wykończona z dbałością o każdy szczegół. Dostępne od kwietnia! Mieszkanie o powierzchni 26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

1 950 zł42 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz w Rzeszowie (drabinianka). Mieszkanie , o powierzchni 42 m kw., znajduje się na parterze. Posiada pokój z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe w Rzeszowie przy ul. Malczewskiego, dostępne od zaraz. Nieruchomość o powierzchni 40 m2, usytuowana na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym bez windy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 przy alei Kopisto. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze. Mieszkanie wyposażone we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Rzeszów,podkarpackie

1 850 zł28 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu nowoczesną kawalerka na os. Carpatia - przy ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty w Rzeszowie. Nieruchomość o łącznej pow. 28m2 położona jest na 7 piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Rzeszów,podkarpackie

1 200 zł15 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości nowa kawalerka w idealnym stanie. Mieszkanie znajduje się przy ul. Strażackiej w Rzeszowie. Jego powierzchnia to ok. 15m2, pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie na wynajem przy ulicy Grabskiego. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 31 m2 , znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szopena

Rzeszów,podkarpackie

4 900 zł76 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:11/41

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia zupełnie nowe - pięknie urządzone 3 pokojowe mieszkanie, położone na 11 piętrze w kompleksie mieszkaniowym olszynki park w Rzeszowie. Budynek: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pelczara

Rzeszów,podkarpackie

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Stoporcent Nieruchomości prezentujemy Państwu na wynajem 2-pokojowe, mieszkanie o powierzchni 55 m , znajdujące się na 8 piętrze w bloku z windą, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogwizdowska

Rzeszów,podkarpackie

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia mieszkanie w zabudowie szeregowej o pow. 73 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Rzeszowie przy ul. Pogwizdowskiej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 300 zł43 m² 53,88 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Park Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 42,69 m2 w nowym bloku, usytuowane na 8 piętrze w budynku z windą. Nieruchomość zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 5. piętrze w bloku z windą na Osiedlu Kmity w Rzeszowie. Lokal jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

2 190 zł38 m² 58,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje stylowe, nowocześnie wykończone mieszkanie na wynajem o powierzchni 37,5 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Miłej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Pustynia,podkarpackie

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjny nowy apartament położony na zamkniętym osiedlu kameralnym w Pustyni (ul. Metalowców). Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Nasza oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 47,00 m | 1000-lecia | ul. Sienkiewicza 8 | Rzeszów Do wynajęcia komfortowe, mieszkanie o powierzchni 47,00 m , położone na 2. piętrze z 10 w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia