dowolna

Mieszkania na wynajem podkarpackie - Oferty wynajmu mieszkań

590 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

590 ogłoszeń

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Park Nieruchomości prezentuje do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55m2, zlokalizowane przy ulicy Nowosądeckiej , na znanym i cenionym osiedlu mieszkaniowym Projektant. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe komfortowo wykończone mieszkanie w inwestycji Panorama Kwiatkowskiego. Usytuowane na 5 piętrze z widokiem na rzeszowską Żwirownie. W pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia w apartamentowcu "krakovska Bryksy" przy ul.Krakowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o łącznej pow. 48m2, położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł68,11 m² 26,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro delimart Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestronnego mieszkania o wysokim standardzie, zlokalizowanego w Sanoku przy ul. Kościuszki 34. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz funkcjonalnego, niedużego mieszkania w topowej lokalizacji z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury miasta? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł31 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro home profi mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 31 m , usytuowanego na piątym piętrze eleganckiego budynku. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49,08 m² 46,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: na wynajem przestronne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Rzeszowa. Wyjątkowa lokalizacja zapewnia dostępność punktów usługowych, przystanków mpk, stacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości home profi ma zaszczyt zaprezentować unikalną ofertę wynajmu niezwykle nowocześnie urządzonego apartamentu o powierzchni 165 m , usytuowanego na 11. piętrze prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w budynku z windą. Do mieszkania przynależny miejsce postojowe w garażu podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość wystawienia przez Wynajmującego Faktury Vat za wynajem! Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie położone na 1 piętrze w niskiej zabudowie w miejscowości Jasionka/ Tajęcina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokoje * 39,00 m2 * V piętro * miejsce postojowe zewnętrzne * Prymasa 1000 - lecia opis: - mieszkanie o powierzchni 39,00 m2 - piętro: 5/6 - niski blok - czynsz 675 zł - ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł39,20 m² 59,95 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Buro Estaton przedstawia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy al. mjr. Wacława Kopisto o powierzchni 39,20 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Opis budynku: rok.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł57 m² 50,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Rzeszowa przy ulicy Alsa. Mieszkanie o powierzchni 57 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł15 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rzeszów, nowe Miasto, ul. Podwisłocze, do wynajęcia jeden pokój w mieszkaniu dwupokojowym, umeblowany o powierzchni około 15,00 mkw, mieszkanie blisko Politechniki Rzeszowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60m2 usytuowane na parterze nowoczesnego apartamentowca w Rzeszowie przy ul.Kwiatkowskiego. Super lokalizacja - Nowoczesne budownictwo! Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25,40 m² 70,87 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 25,4m2 Rzeszów, ul. Wieniawskiego opis nieruchomości: - metraż: 24,4m2 - parter - umeblowane i w pełni wyposażone - balkon - miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 37 m2 | ul. Paderewskiego | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 37 m2. Położone jest na 6 (szóstym) piętrze bloku wybudowanego w 2019 roku w Rzeszowie na.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł46,40 m² 45,26 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu pięknego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 46,4 m2 znajdującego się na dziesiątym piętrze, w kompleksie skyres przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:10/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu świeżo wykończonego 3 pokojowego mieszkania w Rzeszowie w inwestycji której nie muszę Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł65 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko w ofercie biura stoprocent nieruchomości! Na wynajem luksusowy apartament o powierzchni 65m2, usytuowany w świeżo oddanym do użytku bloku z 2024 roku na Osiedlu Miła.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowy, 3 - pokojowy apartament, usytuowany na 4 piętrze, dziewięciopiętrowego bloku z dwoma windami. Jest częścią luksusowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia Państwu mieszkanie na wynajem w zabudowie bliźniaczej - Rzeszów, ul. Henryka Pobożnego Mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny pokój ul. Dąbrowskiego Oferujemy do wynajęcia duży pokój o powierzchni ok. 20 m w mieszkaniu 3-pokojowym, położonym w budynku przy ul. Dąbrowskiego. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m zlokalizowane przy ulicy Fryderyka Szopena w Rzeszowie, w jednym z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości na przyjemność przedstawić nowoczesne mieszkanie 6 pokojowe na wynajem o powierzchni 130 m2 zlokalizowane przy ul. Miejskiej na nowoczesnym osiedlu Miejskie Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia | 2 pokoje | 27 m | centrum Rzeszowa Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do zamieszkania? To idealna propozycja dla Ciebie! Ścisłe centrum Rzeszowa wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w kameralnej okolicy. Oferta dostępna tylko i wyłącznie w naszym biurze nieruchomości. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu apartament w Kielanówce dzielnica Staroniwa. Mieszkanie o powierzchni 96 m2 składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36,97 m² 70,33 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wynajmowane bez prowizji dla biura!biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia komfortowy apartament przy ulicy Lubelskiej zlokalizowany w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu piękny apartament przy ulicy Podwisłocze w Rzeszowie inwestycja Capital Towers. Mieszkanie o powierzchni 38 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł75,20 m² 36,57 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | dwa balkony | 6. piętro | widok na miasto | piwnica | garaż Biuro Nieruchomości rzestate przedstawia Państwu na wynajem nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 75,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36,30 m² 46,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu dużą i przestronną kawalerkę do wynajęcia przy ulicy Dominikańskiej! To zadbane, wykończone w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie przy ulicy 3-go Maja w Rzeszowie w samym centrum Rynku. Mieszkanie o powierzchni około 53 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, położone na piątym piętrze w wieżowcu przy ul. Piastów w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy do wynajęcia komfortowy apartament - 3 pokojowy położony w idealnej lokalizacji dla pracujących w Strefie Ekonomicznej lub na lotnisku - Ul. Lubelska w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli poszukujesz mieszkania na wynajem w spokojnej okolicy, otoczonej naturą to jest to idealne mieszkanie dla Ciebie. Lokalizacja: tarnobrzeg, ul. Waryńskiego 14 Powierzchnia: 29m Układ: pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 3 -pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2 przy ulicy Kwiatkowskiego na osiedlu Drabinianka. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe komfortowo wykończone mieszkanie w inwestycji Panorama Kwiatkowskiego. Usytuowane na 4 piętrze z widokiem na rzeszowską Żwirownie. W pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokoje- 64,98 m2 - niski czynsz! Bez prowizji od najemcy! W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym! Rzeszów Wilkowyja/okolice Drabinianki/, ul. Jana Olbrachta. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia apartament o powierzchni 50 m2. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50 m2 zlokalizowane przy ulicy Strażackiej w nowoczesnym bloku ,szklane tarasy,. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij