dowolna

Lokale użytkowe na wynajem podkarpackie - Oferty wynajmu lokali użytkowych

852 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

852 ogłoszenia

30 zł/m²34,55 m² 1 037 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Dębicy przy ul. Głowackiego. Przedmiotem najmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

9,34 zł/m²1 285 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjna nieruchomość komercyjna w sercu Nowej Dęby. Na wynajem atrakcyjny obiekt o przeznaczeniu gastronomiczno-hotelowym, idealny do działalności weselnej lub przekształcenia według.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²150 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal o pow. 150m2 znajdujący się przy ul. Rejtana w Rzeszowie. Oferowany lokal znajduję się na poziomie -1 w niezależnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

16,70 zł/m²600 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 600 m2 piętro oraz 50 m2 dól w centrum Świlczy. Inofrmacje: lokal z witrynami, na I piętrze w budynku 2-kondygnacyjnym.Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię usytuowaną w budynku dworca pkp w trakcie modernizacji w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

25,35 zł/m²71 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal usługowy w przyziemiu, o powierzchni 71m , położony w wolnostojącym budynku przy ul. Paderewskiego. Lokal wymaga remontu. Bardzo dobra lokalizacja obok.

Szczegóły ogłoszenia

53,13 zł/m²32 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje do wynajęcia lokal o powierzchni 32 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze w budynku z windą. Wykończony w wysokim standardzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

66,18 zł/m²68 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości prezentuje lokal biurowy do wynajęcia na 2 piętrze o powierzchni 68m2 w Rzeszowie al. mjr. Wacława Kopisto 11. Budynek położony jest w centrum miasta w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²59,60 m² 1 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

14,33 zł/m²139,54 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Stalowa Wola przy ul. Sandomierskiej 7. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²125,68 m² 6 033 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biura zlokalizowane na parterze biurowca o powierzchni około 125,68 m2 w Rudnej Małej w idealnej lokalizacji niedaleko lotniska w jasionce pod siedzibę renomowanej firmy.

Szczegóły ogłoszenia

14,29 zł/m²413 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić do wynajęcia lokal o powierzchni ok 413 m2 znajdujący się w miejscowości Roźwienica w okolicy Jarosławia.Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem terenu nie utwardzonego zlokalizowanego w miejscowości Stalowa Wola przy ul. Sandomierskiej 7.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²360 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Magazyn 360 m | Jasionka Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować magazyn, zlokalizowany w centrum Jasionki. Nieruchomość o powierzchni 360 m oferuje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

16,18 zł/m²550 m² 8 899 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną i gotową do użytku halę produkcyjno-magazynową zlokalizowaną w Jasle przy ul. Mickiewicza, w przemysłowej części miasta. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia lokal komercyjny o powierzchni 80m2, usytuowany na parterze w kompleksie Capital Towers. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal w samym centrum Rzeszowa położony na 2 piętrze w kamienicy w Centrum Rzeszowa. Idealnie nadaje się pod działalność biurową. Opis nieruchomości: - powierzchnia: 70m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz lokalu idealnego pod Twój biznes? Cenisz sobie nowoczesne wykończenie i wygodę klientów? Mam przyjemność przedstawić na wynajem jedyny w swoim rodzaju lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²42,67 m² 2 347 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpacie przedstawia Państwu ofertę wynajmu lokalu biurowego o powierzchni 42,67 m , zlokalizowanego w ścisłym centrum Rzeszowa przy ul. Henryka Jakuba Kreczmera,.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²80 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Mint Dębica prezentuje lokal na wynajem o powierzchni około 80 m2 położony na drugim piętrze w budynku wielolokalowym w centrum Dębicy.Prezentowany lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

80,02 zł/m²114,45 m² 9 158 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 114,47 m , zlokalizowany na czwartym piętrze budynku usługowego z windą w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

88 zł/m²78,27 m² 6 888 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowy o łącznej powierzchni 78,27 m2. Nieruchomość mieści się na parterze w nowym Apartamentowcu przy ul. Kwiatkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 20 m2 w centrum Strzyżowie, położony obok urzędu miasta na 1. piętrze. Lokal może być wynajmowany z wyposażeniem lub bez niego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie lokal usługowo-handlowo-gastronomiczny w przyszłościowej ekonomicznej strefie ekonomicznej o powierzchni 84,86m2 którego metraż nadaje się do większości prowadzonych.

Szczegóły ogłoszenia

42,03 zł/m²37 m² 1 555 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowy o pow. 37 m2 przy ul. Boya Żeleńskiego w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze budynku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²1 500 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wynajem hali produkcyjno-magazynowej - 1500 m | Centrum Magazynowe (dk94 Autostrada A4 szybki dojazd do Rzeszowa lotnista Jasionka ,przejscia granicznego w Korczowej okolice Przeworska).

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²15 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia lokal komercyjny z witryną na wynajem o powierzchni 15 mkw ,z dostępem do toalety.Lokal z witryną usytuowany jest na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

26,44 zł/m²174 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Biuro Dobry Adres prezentuje do wynajęcia budynek z garażem położony blisko centrum Rzeszowa - na os.Kmity. Nieruchomość z 2009r. o pow. 174m2 składa się z: - parter: hol, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²34 m² 2 720 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem lokalu usługowego, ulica Litewska 6 Zapraszamy do wynajmu lokalu usługowego w prestiżowym budynku Top Center, blisko Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości prowadzi wyłączna obsługę w wynajmie lokalu w centrum miasta Wynajem powierzchni usługowo handlowej na parterze około 82 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²120 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu lokalu komercyjnego o całkowitej powierzchni 120 m 2 znajdującego się w wielolokalowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²30 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości mint Property przedstawia na wynajem lokale biurowe mieszczące się w budynku usługowo- handlowym w samym Centrum Dębicy. Prezentowany lokal o łącznej powierzchni 30.

Szczegóły ogłoszenia

36,44 zł/m²118 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Jarosław, podzamcze, część miasta biurowo - handlowa, do wynajęcia lokal użytkowy na terenach usługowych miasta Jarosław o powierzchni 118 m2 położony na 1 piętrze w budynku + parking.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Wynajmij lokal w miejscu, gdzie Twój biznes będzie widoczny! Do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni ok. 24 m w doskonałej lokalizacji, położony przy ruchliwej ulicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

36,31 zł/m²112,29 m² 4 078 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię w budynku dworca pkp Rzeszów przy ul. Plac Dworcowy 1. Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

18 zł/m²411 m² 7 398 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Medyce w powiecie przemyskim. Przedmiotem oferty jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa oferta najmu lokalu w najbardziej charakterystycznej kamienicy w centrum Przemyśla przy ul. Franciszkańskiej. Poszukujesz nieruchomości w ścisłym centrum Przemyśla na cele.

Szczegóły ogłoszenia

37,84 zł/m²37 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę nowoczesnego lokalu usługowo-handlowego na wynajem o powierzchni 37 m 2 znajdującego się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje prezentuje na wynajem lokal biurowy o powierzchni 92,34 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze przy al. Okulickiego w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne