dowolna

Lokale użytkowe na wynajem podkarpackie - Oferty wynajmu lokali użytkowych

853 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

853 ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 66 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Rzeszowa, w prestiżowym sąsiedztwie Filharmonii Podkarpackiej oraz Fontanny.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²42 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpacie prezentuje do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 42 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Henryka Jakuba Kreczmera. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²200 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz idealnego miejsca dla swojej firmy w samym sercu przemysłowego węzła Podkarpacia? Mamy dla Ciebie ofertę, której nie można przegapić! Lokalizacja: zaczernie k. Rzeszowa (strefa.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²53 m² 1 325 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie proponuje Państwu oddanie w najem nieruchomości położonej w Krośnie, przy ul. Kolejowej. Przedmiotem oferty są pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²126 m² 5 418 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie Biura Nieruchomości okazja przedstawiamy Państwu na wynajem pokoje w funkcjonalnym budynku usługowym o dużym potencjale inwestycyjnym, położonym w atrakcyjnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²200 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 200 m , usytuowany na 1 piętrze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji ścisłe centrum Jarosławia, przy ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie biura okazja Nieruchomości prezentujemy Państwu lokal usługowo-handlowy o powierzchni 167 m z pełnym umeblowaniem, zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze 30,.

Szczegóły ogłoszenia

27,60 zł/m²253,62 m² 6 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal na wynajem, który znajduje się w genialnej lokalizacji w Mielcu przy ulicy Dworcowej 4, bezpośrednio w Centrum Handlowym Pasaż Mielec.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Mickiewicza 3, lubaczów Powierzchnia najmu: 115,29 m2 Liczba pomieszczeń: 6 Grunt: dz. ewid. nr 2526 o pow. 908 m2 Cena: 32 zł/m2 do negocjacji Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

41,48 zł/m²29 m² 1 203 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości okazja ma przyjemność przedstawić Państwu lokal usługowo-handlowy w Centrum Handlowym Podwisłocze na ulicy Podwisłocze 30/5 w Rzeszowie. Lokal ma około 29 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem atrakcyjny lokal o powierzchni 41,3 m , zlokalizowany przy ul. 3 maja. Położony w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i uczęszczanych punktów miasta co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

33,75 zł/m²160 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie biura okazja Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronny lokal biurowy o powierzchni 159,66 m , zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Beskidzkiej 74. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia gotowe gabinety/ Sikorskiego Jarosław Sikorskiego Jarosław, obok wejścia do Galerii Handlowej. Do wynajęcia gotowe gabinety medyczne o pow. 8,60 m2 i 9,90 m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Krośnie przy ul. B. Westerplatte 2, zlokalizowaną na działce nr.

Szczegóły ogłoszenia

38,70 zł/m²230 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesny lokal na Staromieściu przestrzeń, prestiż i funkcjonalność w jednym miejscu Szukasz reprezentacyjnej przestrzeni, która podkreśli profesjonalizm Twojej firmy? Ten nowoczesny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²95 m² 6 175 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 95 m2, zlokalizowany w Tajęcinie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Idealny na działalność biurową, usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²15 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokale w centrum Rzeszowa przy ul. Zygmuntowskiej. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku biurowym, klimatyzowanym. W biurowcu recepcja, ochrona, dostępne miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia: cena: 12 800 zł / mies. (16 zł/m ) Kaucja: 25 600 zł (2-krotność czynszu) Powierzchnia: 800 m , 1 pomieszczenie, 2 łazienki Dostępność: natychmiast Budynek: hala, parter.

Szczegóły ogłoszenia

60,69 zł/m²138 m² 8 375 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości prezentuje lokal do wynajęcia o powierzchni 138 m2 zlokalizowany w Rzeszowie ul. Langiewicza, nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowoczesny obiekt magazynowo-usługowy - Lubaczów - Wynajem długoterminowy. Do wynajęcia nowoczesny obiekt magazynowo-usługowy zlokalizowany w Lubaczowie (woj. podkarpackie), w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²99,74 m² 3 291 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Mickiewicza 6, zaklików Powierzchnia najmu: 99,74 m2 Liczba pomieszczeń: 7 Grunt: dz. ewid. nr 2278 o pow. 0,0488 ha Cena: 3 294,42 zł netto/msc do negocjacji Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem przestronny lokal o powierzchni 140 m , usytuowany na działce o powierzchni 10 arów. Lokal znajduje się w Tarnowcu 130, w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia hala o powierzchni 540 m zlokalizowana w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej. Obiekt idealnie nadaje się na działalność magazynową, produkcyjną lub usługową. Hala jest.

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²250 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Delimart prezentuje ofertę wynajmu lokalu o unikatowym potencjale biznesowym, zlokalizowanego na pierwszym piętrze budynku w strategicznym punkcie Leska. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²30 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przemyśl, ul.Wałowa - na wynajem lokale użytkowe o pow. około 30 m2 do 50 m2 na I i II piętrze w budynku usługowym, ścisłe centrum miasta, obok muzeum, w sąsiedztwie lokale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wyjęcia lokal biurowy w topowej lokalizacji, usytuowany w spokojnej okolicy. Lokal mieści się na pierwszym piętrze i ma powierzchnię ok. 80 m2. Doskonała przestrzeń np. dla.

Szczegóły ogłoszenia

15,06 zł/m²132 m² 1 988 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną na dworcu pkp w Sanoku przy ul. Dworcowej 4. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²94,11 m² 4 235 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w budynku Dworca pkp w Rzeszowie, przy ul. Plac Dworcowy 1.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²50 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal usługowo- handlowy o powierzchni ok. 50 m, w świetnej lokalizacji, w pobliżu rynku w Brzozowie. Rozkład: sala sprzedaż, 2 pomieszczenia dodatkowe. Istniej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Warsztat samochodowy ul. Sondeja 270m2 Tylko u nas oferta na wyłączność Możliwość wynajęcia mniejszej części warsztatu 110m2 lub 160m2 OPIS NIERUCHOMOŚCI : - parter -.

Szczegóły ogłoszenia

43,33 zł/m²60 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem nowoczesny lokal biurowy na pierwszym drugim pietrze o powierzchni 58 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest przy blisko al. Okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 85 m położony w Trzebownisku. Idealny pod gastronomię, ze wzg na pełne wyposażenie kuchni. Możliwe wykorzystanie lokalu jako: biuro, butik, salon.

Szczegóły ogłoszenia

50,87 zł/m²173 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na wynajem przestronny lokal biurowy zlokalizowany w Rzeszowie przy ulicy Witolda. Lokal położony jest na drugim piętrze eleganckiego.

Szczegóły ogłoszenia

13,64 zł/m²110 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przemyśl, rynek Starego Miasta, lokal użytkowy o pow. 110 m2, z przeznaczeniem na cele usługowe, sportowe, rekreacyjne, biurowe Przemyśl, lokal w Kamienicy: - ścisłe centrum, rynek.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²30 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Krośnie przy ul. Kolejowej. Nieruchomość w postaci lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²151,28 m² 1 815 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lubaczów Dworzec, ul. Kolejowa 3 na wynajem lokal o pow. około 151,28 m2 pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Park Nieruchomości prezentuje lokal usługowy na wynajem! Cena do negocjacji. Lokal przy ul. ks. Jałowego - świetna, widoczna lokalizacja z dużym natężeniem ruchu pieszego i samochodoweg.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²72 m² 4 320 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowo-handlowo-usługowy klasy A, usytuowany przy ul. Rejtana - jednej z głównych ulic Rzeszowa. Lokalizacja biurowca umożliwia łatwy i szybki dojazd do najważniejszych instytucji.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²300 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5