dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż podkarpackie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

320 ogłoszeń

1 700 000 zł157 m² 10 828,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 157 m , położony w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Krakowska 27

Krakowska-Południe Rzeszów

1 477 147 zł124,13 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Przestronny lokal usługowy w krakovska 27 idealna przestrzeń dla wymagających przedsiębiorców. Lokal usługowy o powierzchni 124,13 m w ekskluzywnej inwestycji krakovska 27 to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Krakowska 27

Krakowska-Południe Rzeszów

985 033 zł90,37 m² 10 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Lokal usługowy U11 w inwestycji krakovska 27 to funkcjonalna przestrzeń o łącznej powierzchni 90,37 m , usytuowana na 2 piętrze budynku, doskonała dla przedsiębiorców szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Krakowska 27

Krakowska-Południe Rzeszów

3 178 371 zł267,09 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Inwestycja krakovska 27 to połączenie doskonałej lokalizacji z nowoczesną architekturą. Położenie na parterze budynku gwarantuje doskonałą ekspozycję i łatwy dostęp dla klientów. Surowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł3 364 m² 624,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy z magazynem w centrum Jasła. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 3148 m2 oraz zabudowania o łącznej powierzchni użytkowej 3363,2 m , w skład.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł2 231,53 m² 1 792,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż w ofercie homfi: kompleks biurowo handlowo magazynowy Dębica. Lokalizacja: dębica, woj. podkarpackie, zaledwie 3,1 km od węzła Dębica Wschód, zapewniającego szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

712 000 zł241,50 m² 2 948,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy 241,5 m2 - top lokalizacja - Idealny pod medyczne/ fitness/ biura - Jarosław Opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 241,5 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

160 000 zł20 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Oferta sprzedaży lokali usługowych w nowoczesnym biurowcu Prezentujemy ofertę nowoczesnych lokali usługowych w prestiżowym kompleksie Infores Business Park. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 412 zł60,68 m² 10 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu usługowego o powierzchni 60,68 m , położonego na parterze budynku A w inwestycji Przy Młynie Apartamenty. Do lokalu przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo-magazynowy | 186 m | Tarnobrzeg, ul. Sikorskiego 2a Prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu usługowo-magazynowego o powierzchni 186 m , położonego przy ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomosci prowadzi wyłączną sprzedaż budynku komercyjnego w Stalowej Woli Do sprzedaży budynek produkcyjno - usługowo - mieszkalny w północno zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł776 m² 1 533,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowo-mieszkalny, położony w miejscowości Sonina koło Łańcuta. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji przy drodze wojewódzkiej nr.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł198 m² 9 343,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie Sprzedaży Lokalu Usługowego w Rzeszów - środmieście 198 m2 Lokalizacja: ul. Lenartowicza 17 A, lenartowicza, rzeszów Charakterystyka Lokalu: w podanej wartości poza lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł503 m² 3 081,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż budynek handlowo-usługowy , o powierzchni uzytkowej 503m2 wybudowany w 1983. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 0,34ha , przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 650 zł48,15 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu lokal usługowy w nowej inwestycji przy ul. Gościnnej. Zakończenie realizacji inwestycji planowane jest na II kwartał 2026 roku. Oferowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł57,46 m² 4 994,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal magazynowy/użytkowy o powierzchni 57,46 m2. Położony w suterenie w centrum miasta przy ul. Lenartowicza 19. Lokal doskonale nadaje się do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł613 m² 1 794 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na pierwszym piętrze znajdują się pomieszczenia z dużym potencjałem adaptacyjnym idealne do przekształcenia na lokale mieszkalne lub biurowe. Jeden z lokali jest obecnie wynajmowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 825 657 zł115,06 m² 15 867 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Cena podana w ogłoszeniu jest ceną brutto i zawiera 23% vat. Istnieje możliwość odliczenia podatku vat. Koszty obowiązkowe: miejsce parkingowe: 36 900 zł brutto (zawiera 23% vat).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 304 426 zł82,21 m² 15 867 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 432 790 zł90,30 m² 15 867 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 108,82 m , zlokalizowany przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 195 zł25,11 m² 24 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Apartament inwestycyjny w Radisson Resort Kołobrzeg gwarantowany najem, 7% zwrotu! W ofercie Eagles Estate prezentujemy atrakcyjny apartament inwestycyjny w prestiżowym kompleksie Radisson.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł237,70 m² 3 029,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

>Krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkową kamienicę wolnostojącą w stylu secesji wiedeńskiej z 1905 roku - doskonała lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości atrakcyjny, ustawny lokal użytkowy, idealny pod działalność biurową, usługową lub gastronomiczną. Lokal usytuowany jest przy ul. Wywrockiego na parterze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł596 m² 7 550 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

2-kondygnacyjny obiekt biurowo-usługowy Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży budynku biurowo-handlowo-usługowego zlokalizowanego w centrum Dębicy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł335,50 m² 2 533,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:tak

Nowa cena! 850 000,00 zł brutto Kupujący płaci podatek 2 % pcc. Sprzedaż zwolniona z podatku vat. Invest Home Biuro Nieruchomości poleca do sprzedania lokal o pow. 335,5 m2 m2 na parterze , na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 899 zł79,87 m² 7 836,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ostatnia szansa! Zarezerwuj już dzisiaj! Wyjątkowa oferta sprzedaży jednego z czterech ostatnich lokali usługowych w Nowej Inwestycji! Luksus i Potencjał Inwestycyjny w Sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 439 730 zł141,68 m² 17 220 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal 141,68 m na sprzedaż | ul. Graniczna, rzeszów | Na sprzedaż nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 141,68 m , zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Granicznej 1i.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł1 300 m² 7 692,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Hala-magazynowo-usługowa rzeszów 1300m2 : Tylko u nas oferta na wyłączność Rzeszów Załęże ul. Spichlerzowa opis nieruchomości : - powierzchnia działki 4800m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 116 682 zł122,92 m² 17 220 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal 122,92 m na sprzedaż | ul. Graniczna, rzeszów | Na sprzedaż nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 122,92 m , zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Granicznej 1i.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł174 m² 1 201,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Biuro bip Smart Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość w miejscowości Nowiny, gmina Radomyśl nad Sanem. Na przestronnej działce o powierzchni 4523.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 127,58 m² 3 990,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż kompleks budynków produkcyjno- magazynowo - usługowych, zlokalizowany w Zgórsku gm. Nowiny. Budynki o łącznej pow. 1127,58 m2 z obszernym parkingiem naziemnym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 315 zł24,87 m² 24 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 088,43 m² 734,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa inwestycja w sercu Horyńca-Zdroju restauracja i hotel Aleksandrówka w atrakcyjnej cenie. Na sprzedaż niepowtarzalny obiekt komercyjny restaurację i hotel Aleksandrówka,.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł12,50 m² 3 120 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Fusion Nieruchomości oferuje na sprzedaż własnościowe miejsce postojowe z księgą wieczystą, zlokalizowane w garażu podziemnym nowoczesnego osiedla Dworzysko Park przy ul. Technologicznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż! Budynek usługowo - handlowy w miejscowości Glinik Charzewski usytuowany na 6 arowej działce przy drodze wojewódzkiej Cechy nieruchomości: powierzchnia użytkowa 150 m2 na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł115 m² 15 652,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Unikalna okazja inwestycyjna w sercu Bieszczad! Ten stylowo odrestaurowany obiekt, położony na dużej, malowniczej działce, to doskonała propozycja dla inwestorów szukających dochodowej.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł288 m² 451,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek w Dachnowie o łącznej powierzchni 288 m2 który składa się z dwóch kondygnacji, piwnica oraz I piętro Pierwsza kondygnacja o powierzchni 144 m2 : - składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł303,20 m² 7 912,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal usługowo-biurowy w samym sercu Rzeszowa 200 m od Ratusza, przy skrzyżowaniu ul. Słowackiego i Grodzisko. Cena: 2 399 000 zł (całość) cena brutto bez vat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy Centrum miasta, doskonała lokalizacja! Lokalizacja: centrum prestiżowa, tętniąca życiem okolica. W bezpośrednim sąsiedztwie urzędów, placu targowego oraz jedynie 100.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł233 m² 5 575,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wyłącznie w homfi! Na sprzedaż cały parterowy budynek z działką, z przeznaczeniem handlowo - usługowym przy ul. Mickiewicza 38/4, o powierzchni 233 m2. Wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł93,80 m² 8 262,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Home Profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży lokalu w Rzeszowie przy ul. Bałtyckiej na osiedlu Przyszłość. Nieruchomość ma powierzchnię 93,8 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 282 zł44,58 m² 8 148,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł800 m² 3 748,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż lokal gastronomiczno-usługowy. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 16a, w pobliżu drogi numer 77 w miejscowości Dębno Obiekt teren.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł270 m² 1 833 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość inwestycyjna w centrum Beska (k. Sanoka | woj. podkarpackie) Lokalizacja: besko ul. Hrabieńska 27, powiat sanocki. Cena: 495 000,00 pln - Link do mapy:.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij