dowolna

Działki podkarpackie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

3 024 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 024 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Poniatowskiego

Sieniawa,podkarpackie

108 000 zł900 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej i spokojnej części Sieniawy. Nieruchomość posiada aktualne warunki zabudowy umożliwiające budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

136 000 zł4 500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlano usługowa z wz w Łękach Dolnych 45 ar Na sprzedaż wyjątkowa działka usługowo - budowlana o powierzchni 45 ar, położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pstrągowa

Pstrągowa,podkarpackie

547 380 zł9 123 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie biura stoprocent nieruchomości znajduje się nieruchomość składająca się z działki o nr 1912/3 o powierzchni 0,9123ha, położona w m. Pstrągowa, gm. Czudec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Borek Stary

Borek Stary,podkarpackie

398 000 zł21 m² 18 694,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaz widokową działkę o pow 21,29 ara w cichej i spokojnej okolicy w Borku Starym, która znajduje się 8 km od granicy Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

2 800 000 zł11 196 m² 250,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w cichej i pięknej okolicy w otoczeniu zieleni. Dojazd drogą gminną. W sąsiedztwie znajdują się trzy domu. Blisko do centrum Rzeszowa. Warunki zabudowy na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dębica

Dębica,podkarpackie

144 500 zł1 115 m² 129,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej w Dębicy - Kosynierów Racławickich. Zapraszamy Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Korczowiska

Korczowiska,podkarpackie

247 500 zł3 300 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie biura stoprocent nieruchomości znajduje się nieruchomość składająca się z działki o nr 181/3 o powierzchni 0,33ha, położona w m. Korczowiska, gm. Ranizów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

150 000 zł566 m² 265,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Raj dla miłośników ciszy 3 działki w Radawie wz na 3 domki letniskowe. Cena z ogłoszenia dotyczy 1 działki. Na sprzedaż wyjątkowe działki rekreacyjne o łącznej powierzchni 17 ar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stobierna

Stobierna,podkarpackie

519 000 zł3 670 m² 141,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę pod budowę domu lub inwestycję w miejscowości Stobierna. W spokojnej okolicy wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jarosław

Jarosław,podkarpackie

500 000 zł3 405 m² 146,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie biura stoprocent nieruchomości znajduje się nieruchomość składająca się z działki o nr 814 o pow. 0,34ha, położona w m. Jarosław. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Długie

Długie,podkarpackie

11 000 zł1 910 m² 5,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę rolną w miejscowości Długie (góra) k. Jedlicza położona w województwie podkarpackim, w powiecie krośnieńskim, w gminie Jedlicze Odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Husów

Husów,podkarpackie

130 000 zł3 200 m² 40,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Widokowa, inwestycyjna działka znajdująca się w malowniczej miejscowości Husów. Numer działki 2232. Prąd, woda oraz gaz znajdują się na sąsiedniej działce. Kanalizacja w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Osobnica

Osobnica,podkarpackie

98 000 zł4 600 m² 21,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks dwóch działek położonych w miejscowości Osobnica, gmina Jasło, powiat jasielski na podkarpaciu o łącznej powierzchni 46 arów. Do działek prowadzi publiczna droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Borek Stary

Borek Stary,podkarpackie

590 000 zł4 344 m² 135,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z Warunkami Zabudowy dla 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych ( decyzja ostateczna listopad 2025) Dojazd/ wjazd na działkę drogą gminną asfaltową. Przybliżone wymiary: 97m (długość).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wichrowa

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł7 000 m² 128,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w Rzeszowie przy ul. Wichrowej (matysówka). Działka o powierzchni 7000 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Strażów

Strażów,podkarpackie

199 000 zł1 349 m² 147,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę na sprzedaż w Strażowie. Nieruchomość o powierzchni 13,49 ara, w trakcie warunków zabudowy - jeden lub dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 190 000 zł642 m² 9 916,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Działka inwestycyjna w sercu Rzeszowa! Z przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość położoną w samym centrum Rzeszowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stale

Stale,podkarpackie

163 000 zł2 047 m² 79,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz przestronnej działki, w stalach, blisko Tarnobrzega, w rozsądnej cenie, w cichym i spokojnym miejscu, ze wszystkimi mediami i wydanymi warunkami zabudowy .? Mamy coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona, ul. Iwonicka

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł1 193 m² 460,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu działkę znajdującą się na Os. Projektant - Ul. Iwonicka w Rzeszowie. Położona w sercu dużego osiedla mieszkaniowego - idealnie nadaje się do budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

1 650 000 zł6 218 m² 265,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna 62 ary wz na 4 domy / 8 bliźniaków widokowa kielnarowa / tyczyn Cena: 1 650 000 zł Biuro nieruchomości Royal Broker ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Trepcza,podkarpackie

160 000 zł2 211 m² 72,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka w Trepczy, w gminie Sanok. Działka ma powierzchnię 2211m2 i ma wydaną decyzję o warunkach zabudowy na dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Władysława Warneńczyka

Rzeszów,podkarpackie

320 000 zł450 m² 711,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Royal Broker ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkową działke budowlaną w prestiżowej lokalizacji Rzeszów, ul. Władysława Warneńczyka (nr 729/10) Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dębowiec

Dębowiec,podkarpackie

155 000 zł3 200 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Dębowiec z wz! Działka znajduje się w miejscowości Dębowiec oddalonej o 6km od centrum Jasła. Powierzchnia jaką zajmuje to 32 ary w prostokątnym kawałku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słoneczna

Wysoka Głogowska,podkarpackie

180 000 zł786 m² 229,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż ostatnią wolną działkę budowlaną o powierzchni 7,86ar znajdująca się w trakcie podziału geodezyjnego, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wielopole Skrzyńskie

Wielopole Skrzyńskie,podkarpackie

140 000 zł14 700 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dom w lesie? O tym właśnie marzysz? Na sprzedaż idealna działka na niewielkiej skarpie, 1, 47ha Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu totalnie wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bobrowa

Bobrowa,podkarpackie

99 000 zł1 277 m² 77,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne