dowolna

Działki podkarpackie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

3 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 045 ogłoszeń

160 000 zł6 000 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlano-rolna Z zabudowaniami Powierzchnia to 60 arów w kształcie zbliżonym do prostokąta o bokach 50x125m z czego 0,05ha stanowi część budowlana. Położona na wschodnim.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 422 m² 350,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną - 34,22 ara Działka w całości ogrodzona (z bramą wjazdową). Wszystkie media na działce - prąd (licznik),gaz,woda (licznik) ,kanalizacja, światłowód Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 509 m² 51,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Planujesz budowę i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł2 600 m² 127 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Osoby oglądające samodzielnie działkę bardzo proszę o dojeżdżanie do działki drogą gminną nie prywatną asfaltową! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 1502/2 o powierzchni 26.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dębicki Park Przemysłowy - teren wraz z budynkami i pnb na Halę! Lokalizacja: dębicki Park Naukowy Północno zachodnia część miasta Dębica położona przy ul. Metalowców w Dębicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł7 800 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż widokowa działka w Kielnarowej. Widokowa działka w malowniczej okolicy w pełni uzbrojona z wydanymi warunkami zabudowy. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł10 019 m² 79,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio, uregulowana księga wieczysta. 2 działki rolne o łącznej powierzchni 10 019 m2, w bardzo bliskim otoczeniu działek budowlanych, w pobliżu rzeki San. Utwardzona drogi do.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł4 667 m² 21,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Edyta Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow. 46,67 ar położonej w miejscowości Jarosław gm. Jarosław. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 627 m² 148,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa oferta sprzedaży działki w sercu Bieszczad - Krzywe, gm. Cisna Mamy przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę o pow. 0,2627 ha, która zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Krótki opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest działka o numerze ewidencyjnym 1306/2, o powierzchni 12,50 a (0,1250 ha). Nieruchomość położona jest w cichym, malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez pośredników i dodatkowych opłat. Atrakcyjna działka położona w Krośnie przy ul. Bieszczadzkiej o powierzchni 40a. Działka objęta w części planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł2 520 m² 182,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

To nie jest zwykła działka to Twój projekt na przyszłość! Dwie Działki z wz Zabajka k. Rzeszowa. Cena 549000 zł. W sprzedaży wyjątkowy grunt składający się z dwóch przylegających.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 15 arów, położona w miejscowości Wysoka Głogowska w gminie Głogów Małoposki, w spokojnej i cichej okolicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować Państwu malowniczą działkę położoną w miejscowości Bereźnica Wyżna w województwie Podkarpackim, powiat Leski, gmina Solina. Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł3 300 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z piękną panoramą Nowy Żmigród, ul. Wyżne Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 24 ar, i 33 ar położona w malowniczej części miejscowości Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł5 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie ustawne działki o łącznej powierzchni 51a w Rzeszowie Zwięczycy to propozycja dla osób, które cenią dobry kształt i spokojną lokalizację blisko miasta. Wyróżniają się.

Szczegóły ogłoszenia

2 584 000 zł6 800 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Podkarpacie, prezentuje Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 68 ar w miejscowości Jasionka (obok strafy). Parametry działki: nr działki: 1564, obręb:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę pod budowę domu w Rzeszowie w spokojnej okolicy wśród zieleni na ul. Leśne Wzgórze. Wymiary 26,7m.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł1 479 m² 70,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o budowie domu w spokojnym, zielonym otoczeniu z malowniczym widokiem ta działka w Straszydlu spełni Twoje oczekiwania. Lokalizacja Działka położona w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł10 626 m² 310,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż inwestycyjną działkę położoną w Żyrakowie.Nieruchomość o powierzchni 1,0626 ha położona bezpośrednio przy drodze publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł6 300 m² 42,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana z Warunkami Zabudowy - pod lasem - 63 ary możliwości! Na sprzedaż atrakcyjna działka w Rakszawie, położona w cichej i zielonej okolicy ze ścianą lasu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka z potencjałem Prałkowce (gm. Krasiczyn) | 8 arów Na sprzedaż działka nr 230/9 o powierzchni 800 m (8 ar), położona w malowniczej miejscowości Prałkowce. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 815 m² 495,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż działka w Rzeszowie przy ul. Matysowskiej. Działka o pow. 18,15a, wymiary 24m x 82m Działka w trakcie wydawania wz na 4 domy.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł8 000 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro delimart nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki o powierzchni 8000 m (0,80 ha), położonej w malowniczej miejscowości Ropienka, gmina Ustrzyki Dolne, powiat bieszczadzki.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł4 691 m² 19,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 46 arów w urokliwej Borownicy, gmina Bircza. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca na wypoczynek lub budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł11 900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Podkarpacie prezentują Państwu ofertę sprzedaży działki nr 1697, obręb Chmielnik o powierzchni 1,19 ha. Działka została podzielona na 5 mniejszych działek, do których.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 500 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 45 arów, położona w malowniczej miejscowości Kielczawa, w otoczeniu bieszczadzkiej natury. To idealne miejsce dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż zrekultywowana, oczyszczona i uzbrojona działka w strefie Machów o powierzchni 1,0961 ha w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 50m x 200m.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł4 800 m² 3,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka leśna położona w miejscowości Połomia, gmina Niebylec, powiat strzyżowski. - numer działki: 1797 cena: 15 000 zł Więcej informacji:   Michał   Tomek.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł871 m² 149,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości gruntto Prawo i Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 8,71 ara, zlokalizowaną w miejscowości Lutoryż (gmina Boguchwała), z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie rano słychać śpiew ptaków, a wieczorem widać gwiazdy zamiast miejskich świateł? W Dąbrowie Rzeczyckiej czekają cztery piękne działki, które łączą spokój natury.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł753 m² 298,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 7,53 ar (753 m ) w miejscowości Krasne obok Rzeszowa. - wydane wieczyste warunki zabudowy - udziały w drodze - zabudowa jednorodzinna, - media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł34 271 m² 6,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży piękny kompleks działek o powierzchni 3,42ha, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Krzątka, w gminie Majdan Królewski, powiecie Kolbuszowskim obok Nowej Dęby.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż urokliwą działkę o powierzchni 6,79 ara przy ul. Powstańców Listopadowych w Rzeszowie. Ta wyjątkowa nieruchomość położona jest w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 900 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Property Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3900 m?, zlokalizowaną w miejscowości Wola Wielka, w gminie Żyraków, w powiecie dębickim.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł1 700 m² 19,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki rolno - rekreacyjnej położonej w miejscowości Gruszowa w gminie Fredropol, znajdującej się przy skrzyżowaniu prowadzącym do Makowej.

Szczegóły ogłoszenia

462 000 zł4 400 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tobiasz Estate Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dużą nieruchomość gruntową o powierzchni 4400 m (możliwość podziału) , położoną w miejscowości Chorzelów, gmina Mielec,.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł2 200 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Royal Broker ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę o numerze 216/3, położoną w miejscowości Chmielnik, tuż przy granicy Rzeszowa (słocina). To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 086 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o budowie domu w spokojnym, zielonym otoczeniu z malowniczym widokiem ta działka w Straszydlu spełni Twoje oczekiwania. Położona na łagodnym, widokowym stoku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam dwie przylegle dzialki przy ulicy Kruhelskiej, 697/2 i 698/2, obreb 206, przemysl, powierzchnia 1406 m2 ,działka ogrodzona z niewielkim domkiem, prąd na działce, wodociąg kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

592 000 zł7 926 m² 74,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 80 arowa działka budowlana objęta mpzp miasta Krosna - Turaszówka VIII -etap 1. Oznaczona symbolem 7. MN z podstawowym przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij