dowolna

Działki podkarpackie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

3 024 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 024 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Pstrągowa,podkarpackie

175 000 zł4 257 m² 41,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Obniżka ceny O 20'000 zł Mam przyjemność zaprezentować działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Pstrągowa. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przedmieście Czudeckie

Przedmieście Czudeckie,podkarpackie

299 000 zł2 729 m² 109,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie biura stoprocent nieruchomości znajduje się nieruchomość składająca się z działek o nr 541/1 o pow. 0,1679ha i 542/1 o pow. 0,1050ha , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krzemienica

Krzemienica,podkarpackie

199 000 zł2 900 m² 68,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki o powierzchni 29 arów, położonej w miejscowości Krzemienica, gmina Czarna, powiat łańcucki. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bolestraszyce

Bolestraszyce,podkarpackie

70 000 zł707 m² 99,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu ofertę działki budowlanej położonej w miejscowości Bolestraszyce gmina Żurawica z wydanymi warunkami zabudowy na przedsięwzięcie: "budowa budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

550 620 zł1 311 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa, widokowa działka budowlana położona w Rzeszowie przy ul. Promykowej. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ulucz

Ulucz,podkarpackie

95 000 zł1 791 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Jeśli marzysz o własnym kawałku raju nad piękną rzeką San, mamy dla Ciebie fantastyczną ofertę! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 17,91 ara idealne miejsce na Twój wymarzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lutoryż

Lutoryż,podkarpackie

1 100 000 zł11 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję Państwu do sprzedaży dwie działki o łącznej powierzchni 1,100 ha zlokalizowane w miejscowości Lutoryż, gmina Boguchwała. Dojazd drogą asfaltową. w końcowym odcinku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Glinik Górny

Glinik Górny,podkarpackie

19 000 zł2 500 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki rolne w spokojnej okolicy - po 19.000zł Powierzchnie działek: Działka 1: 0,25 ha Działka 2: 0,21 ha Możliwość zakupu razem lub osobno. Dojazd drogą gminną (polną), do jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lalin

Lalin,podkarpackie

143 500 zł4 527 m² 31,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu 2 działki w Lalinie w gminie Sanok. Działka nr 318/2 o pow. 0,4868 ha oraz działka nr 318/3 o pow. 0,4527 ha. Brak planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przeworsk

Przeworsk,podkarpackie

120 000 zł12 160 m² 9,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy. 12:16 a i 11:55 a. Możliwość zakupu obu działek o łącznie około 24 a. Droga w udziałach działek. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Grzęska,podkarpackie

114 000 zł1 442 m² 79,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w czwartym pasie zabudowy w miejscowości Grzęska obok Przeworska przy węźle A4. Cechy gruntu: - nr działki 226/8 - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Głogów Małopolski,podkarpackie

460 000 zł2 521 m² 182,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

W sprzedaży dwie działki o łącznej powierzchni 25,21 ar w Zabajce (głogów Małopolski) Główne informacje o nieruchomości: * wydane warunki zabudowy na dwa domy * możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Boreczek

Boreczek,podkarpackie

129 000 zł3 000 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka z własnym lasem gdzie wybudujesz swój wymarzony dom! Jeżeli marzysz o własnym kawałku ziemi z prywatnym lasem w promieniu 30 min od Rzeszowa z bardzo szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wolica

Wolica,podkarpackie

98 000 zł1 400 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 450/3 w miejscowości Wolica w gminie Bukowsko. Działka znajduje się na wzgórzu, skąd rozpościera się piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Sanok

Sanok,podkarpackie

150 000 zł1 385 m² 108,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka nr 1948/2 o powierzchni 0,1385ha w Sanoku na Posadzie. Działka jest w kształcie zbliżonym do prostokąta, dobrze nasłoneczniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jurowce

Jurowce,podkarpackie

182 000 zł2 843 m² 64,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Jurowcach w gminie Sanok. Jest to działka o powierzchni 0,2843ha z wydaną decyzją o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 090 000 zł642 m² 1 697,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Działka inwestycyjna w sercu Rzeszowa! Z przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość położoną w samym centrum Rzeszowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kamienna

Jarosław,podkarpackie

160 000 zł2 350 m² 68,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! oferta na wyłączność! Kurpiel Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki 23,50 ar w miejscowości Jarosław, ul. Kamienna Lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nielepkowice

Nielepkowice,podkarpackie

85 000 zł1 100 m² 77,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej z mediami o łącznej powierzchni 11ar, oraz numerze ewidencyjnym 445/6 zlokalizowanej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Witryłów

Witryłów,podkarpackie

107 000 zł23 000 m² 4,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działki rolne w miejscowości Witryłów w gminie Dydnia w powiecie brzozowskim. W skład nieruchomości wchodzą 3 działki o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Skopów

Skopów,podkarpackie

349 000 zł55 600 m² 6,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ponad 5,5 ha, położona w miejscowości Skopów, na granicy z Heluszem, w gminie Krzywcza, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rędziny

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

179 000 zł1 000 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działke o powierzchni 0,1000 ha położona w miejscowośći Sędziszów Młp , działka w super lokalizacji z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Srogów Górny

Srogów Górny,podkarpackie

145 000 zł2 790 m² 51,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 744/22 w miejscowości Srogów Górny w gminie Sanok. Działka o powierzchni 2790m2 znajduje się przy drodze w pobliżu luźnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Jaślany,podkarpackie

96 750 zł1 815 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Jeśli planujesz zakup działki na wybudowanie swojego wymarzonego domu gdzie cisza i spokój nie jedno ma imię! To ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Głogów Małopolski,podkarpackie

3 088 000 zł19 300 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny Z potencjałem komercyjnym I deweloperskim / głogów małopolski Prezentuję wyjątkową nieruchomość gruntową położoną w strategicznym punkcie komunikacyjnym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sanok

Sanok,podkarpackie

198 000 zł2 335 m² 84,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka w nr 244/4 zlokalizowaną w Sanoku, w dzielnicy Dąbrówka. Działka ma powierzchnię 2335 m2. Objęta jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łączki

Łączki,podkarpackie

420 000 zł41 000 m² 10,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka nr 436/5 o powierzchni 41 ar w malowniczych Łączkach w gminie Lesko. Jest to działka z bezpośrednim dostępem do rzeki san! Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pod Skałą

Sanok,podkarpackie

98 000 zł3 729 m² 26,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Sanoku (sanok - Trepcza). > krótki opis nieruchomości: na sprzedaż działka o powierzchni 0,3729 ha zlokalizowana w Sanoku, w dzielnicy Sanok-Trepcza) jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krzywe

Krzywe,podkarpackie

400 000 zł2 500 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: malownicza działka widokowa w sercu Bieszczad! Marzysz o własnym miejscu wśród natury, gdzie cisza i spokój łączą się z zapierającymi dech w piersiach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Wyżne,podkarpackie

110 000 zł830 m² 132,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu urokliwych, widokowych działek w Wyżnym - Podzamcze pod lasem. Działki z warunkami zabudowy na domy jednorodzinne. W drodze dojazdowej wewnętrznej : - kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia