dowolna

Działki podkarpackie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

3 024 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 024 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Jasienica Rosielna

Jasienica Rosielna,podkarpackie

235 000 zł9 938 m² 23,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Chciałbyś zamieszkać w spokojnej okolicy z malowniczymi widokami? A może szukasz działki z potencjałem biznesowym? Nasza propozycja spełni obie te potrzeby. Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł737 m² 812,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży działkę znajdującą się na Os. Zalesie - boczna Al. Sikorskiego w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość stanowi działkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Głuchów

Głuchów,podkarpackie

150 000 zł3 001 m² 49,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 30-arowa działka rolno-budowlana, płaska i niezabudowana, z wydaną wz na budowę domu, położona w miejscowości Głuchów, gmina Łańcut, woj. podkarpackie. Opis działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Cicha

Dzikowiec,podkarpackie

79 999 zł1 100 m² 72,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Dzikowcu (woj. podkarpackie) o numerze 1106/28 o wymiarach około 22mx49m położona przy ulicy Cichej. Działka posiada wydane warunki zabudowy. Sieć energetyczna 3m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

330 000 zł1 319 m² 250,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 13,18 ar położoną w mieście Rzeszów - ul. Senatorska Nieruchomość idealnie się sprawdzi się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Domatków

Domatków,podkarpackie

269 000 zł5 379 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka z własnym lasem gdzie wybudujesz swój wymarzony dom! Jeżeli marzysz o własnym kawałku ziemi z prywatnym lasem w promieniu 35 min od Rzeszowa z bardzo szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Borek Stary

Borek Stary,podkarpackie

265 000 zł5 500 m² 48,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zabacz wideo promocyjne dołączone do ogłoszenia. Na sprzedaż działka 55 ar z warunkami zabudowy Borek Stary, 15 km od Rzeszowa! Szukasz przestrzeni na wymarzony dom lub inwestycję blisko miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Biały Bór

Biały Bór,podkarpackie

170 000 zł2 018 m² 84,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Działkę, usytuowaną w Białym Borze, której położenie, w pobliżu lasu, w zacisznym i urokliwym miejscu, nadaje jej absolutnie wyjątkowy charakter. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Poręby Dymarskie

Poręby Dymarskie,podkarpackie

180 000 zł6 800 m² 26,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny z infrastrukturą techniczną. Bezpośrednio przy drodze gminnej. Wymiary działki to około 54m x 126m (68 arów) z czego średnio 15m szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pstrągowa

Pstrągowa,podkarpackie

539 000 zł25 000 m² 21,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży siedliska w malowniczej okolicy. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Czaszyn,podkarpackie

273 000 zł3 418 m² 79,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka W bieszczadach - brzozowiec / zagórz Widok na lasy i góry | Rzeka Osława i naturalny strumień | Przestrzeń i cisza Mam ogromną przyjemność prezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

456 380 zł1 201 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Tajęcinie, w sąsiedztwie nowych, nowoczesnych domów jednorodzinnych. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krowica Sama

Krowica Sama,podkarpackie

550 000 zł3 900 m² 115,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dwóch działek budowlanych w miejscowości Krowica Sama Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwóch działek budowlanych (inwestycyjnych) Działka 1:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kawęczyńska

Dębica,podkarpackie

299 000 zł1 044 m² 286,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Fantastyczna lokalizacja! Działka budowlana znajdująca się w Dębicy przy ulicy Kawęczyńskiej. Powierzchnia dzialki 10 arów (1044m2). Nr dzialki na mapkach 2617/1. Działka jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stobierna

Stobierna,podkarpackie

95 000 zł800 m² 118,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Lubenia

Lubenia,podkarpackie

289 800 zł4 600 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość rekreacyjno-rolna, z możliwością zabudowy mieszkaniowej zagrodowej (uzyskane warunki zabudowy) z odprowadzeniem ścieków. Zagospodarowana zielenią, w tym sadem. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Straszydle

Straszydle,podkarpackie

250 000 zł3 450 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przepięknie położona działka z domkiem w otulinie lasów w malowniczej okolicy. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wyżne

Wyżne,podkarpackie

139 000 zł2 800 m² 49,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Wyżne gmina Czudec województwo podkarpackie bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Grunt w kształcie prostokąta o wymiarach 40 x 77m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tuszyma

Tuszyma,podkarpackie

284 200 zł5 404 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka idealna pod inwestycję, podział lub zabudowę jednorodzinną tuszyma gmina Przecław - 54 ary. Oferujemy na sprzedaż piękną działkę o niezwykle przyrodniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jarosław

Jarosław,podkarpackie

48 425 zł745 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czarna Sędziszowska

Czarna Sędziszowska,podkarpackie

41 640 zł347 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoja Enklawa Spokoju - Działka 347 m pod Rzeszowem! Szukasz miejsca, gdzie w piątkowe popołudnie uciekniesz od miejskiego zgiełku, a jednocześnie nie chcesz spędzać całego weekendu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Chmielnik

Chmielnik,podkarpackie

418 000 zł2 200 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Royal Broker ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę o numerze 216/3, położoną w miejscowości Chmielnik, tuż przy granicy Rzeszowa (słocina). To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubenia

Lubenia,podkarpackie

190 000 zł1 900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

2 piękne działki budowlane w widokowym terenie Widokowo położone działki budowlane z warunkami zabudowy w trakcie podziału w pięknym zielonym terenie, na wzgórzu, na otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Zdżary,podkarpackie

90 000 zł1 004 m² 89,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o charakterze budowlanym. Położona w Zdżarach, w gminie Ostrów. Lokalizacja Miasto: zdżary, gmina Ostrów, kod pocztowy 39-104 W pobliżu: lasy, łąki, inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Starowiejska

Rzeszów,podkarpackie

340 000 zł791 m² 429,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 7,91ar położoną przy ul. Starowiejskiej w Rzeszowie, obręb Zwięczyca II Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lisie Jamy

Lisie Jamy,podkarpackie

97 000 zł3 600 m² 26,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży piękna działka znajdująca się w atrakcyjnej lokalizacji nieopodal roztocza w miejscowości lisie jamy- miejscowość granicząca z miastem Lubaczów, zaś do uzdrowiskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Dębna

Dębna,podkarpackie

39 000 zł5 900 m² 6,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 61 arów, położoną w malowniczej miejscowości Dębna, gmina Sanok. Grunty oznaczone są klasami: rivb, ls, psiv. Numer działki 102/1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Straszydle

Straszydle,podkarpackie

90 000 zł1 400 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przepięknie położona działka w otulinie lasów w malowniczej okolicy. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo atrakcyjną nieruchomość gruntową dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sokołów Małopolski

Sokołów Małopolski,podkarpackie

204 600 zł930 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz idealnego terenu pod budowę domu, który łączy ciszę natury z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Najważniejsze parametry: powierzchnia: 9,3 ara Lokalizacja: sokołów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona

Świlcza,podkarpackie

12 243 000 zł51 588 m² 237,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alpha Nieruchomości przedstawia nieruchomość gruntową, inwestycyjną, w miejscowości Świlcza k. Rzeszowa, przy Autostradzie A4 (węzeł Rzeszów Zachód). Teren o powierzchni 51 588.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Robotnicza

Ropczyce,podkarpackie

193 500 zł1 500 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

1500 m2 (15 arów) ul. Robotnicza w Ropczycach - idealna pod zabudowę jednorodzinną lub usługową. Na sprzedaż działka w Ropczycach ul. Robotnicza (dzielnica Czekaj) powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bzianka

Bzianka,podkarpackie

212 000 zł9 m² 24 090,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie atrakcyjne działki budowlane w Rzeszowie Oferuję na sprzedaż dwie działki o powierzchniach 8,75 a(sprzedana) oraz 8,86 a (aktualna), położone w Rzeszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Różanka

Różanka,podkarpackie

75 000 zł2 500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealne miejsce na budynek całoroczny, rekreację lub domek letniskowy! Wschodnia, spokojna część miejscowości cisza, zieleń i piękne widoki! Na sprzedaż: kompleks 3 działek po 25 arów, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Jedlicze,podkarpackie

119 000 zł5 244 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz wymarzonej działki położonej z dala od sąsiadów ta oferta jest dla Ciebie! jedlicze/dobieszyn- oferujemy Państwu na sprzedaż pięknie usytuowaną działkę budowlaną o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Węglówka

Węglówka,podkarpackie

99 000 zł3 768 m² 26,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt