dowolna

Działki podkarpackie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

3 024 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 024 ogłoszenia

99 000 zł1 800 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeżeli planują Państwo zakup działki pod budowę wymarzonego domu, to zapraszamy do zapoznania się z niniejszym ogłoszeniem. Prezentowana działka o numerze ewidencyjnym 1894.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 999 zł19 776 m² 121,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Unikatowy teren inwestycyjny w Polańczyku - 2 hektary z panoramą na Jezioro Solińskie Szukając nieruchomości premium w Bieszczadach, rzadko trafia się na ofertę, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł528 500 m² 10,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Jaksmanice 52 h. Cena do negocjacji Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej objętej licytacją komorniczą. Na sprzedaż obiekt inwestycyjny zajmujący rozległy teren o powierzchni 52,85 ha.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 230 m² 107,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W najnowszej ofercie as Nieruchomości na sprzedaż działka z domem ( do generalnego remontu ) zlokalizowana w Nisku przy ulicy Leśnej 38. W skład nieruchomości wchodzą działki : nr.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 500 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

>Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 15 ar, położoną w miejscowości Jaszczew (gmina Jedlicze, powiat krośnieński), z bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł3 510 m² 31,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w malowniczej miejscowości Wola Matiaszowa, w gminie Solina, w sercu Bieszczad. Parametry działek: działka nr 152/1 35 ar 10.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł800 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

>Krótki opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowalnej zlokalizowanej w Miejscu Piastowym przy ul. Szkolnej. Działka ma numer ewidencyjny 1722/4 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o pow. 749 m2 z budynkiem usługowym - doskonałe miejsce pod działalność! Nowe Sioło, gm. Cieszanów, pow. lubaczowski Położenie i okolica: oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł1 506 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Kompleks 3 działek budowlanych Lubenia, powiat rzeszowski Oferujemy do sprzedaży kompleks trzech atrakcyjnych działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Lubenia, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

481 260 zł1 851 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 18.51ar znajdująca się w Chmielniku. Działka 18.51ar posiada warunki zabudowy pod dom jednorodzinny w użytkowym poddaszem i możliwym częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działka budowlana w Rzeszowie przy ul. Dębickiej idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Oferta dostępna na wyłączność w Biurze.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 167 m² 102,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Domańscy Nieruchomości polecamy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną blisko centrum Pysznicy przy ul. Podorendy. Jest to pięknie położona działka w malowniczym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20 arów , położona w malowniczej miejscowości Uherce Mineralne , bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej. Teren ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł7 600 m² 55,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działki zaledwie 3 km od granicy miasta Rzeszowa. To wyjątkowa okazja dla osób szukających miejsca w sercu natury, z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

157 400 zł3 148 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Płowce, gm. Sanok - widokowa działka budowlana 31,48 ara, 1,5 km od granic Sanoka z dojazdem asfaltową drogą gminną prawie do samej działki; media: prąd, gaz sieciowy i woda gminna na.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł4 215 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 42 arów, położona w miejscowości Niepla, gmina Jasło, około 13 km od centrum Jasła. Nieruchomość ma kształt nieregularny, o szerokości od.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł13 400 m² 29,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wapowce, gm.Przemyśl - działki budowlano-rolne w jednej z najpiękniejszych i widokowych części Podkarpacia, z widokiem na Dolinę Sanu, wzgórza, lasy i pola. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł3 800 m² 1,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia działka o powierzchni 38 arów, zlokalizowana w miejscowości Wysoka Głogowska. Idealna pod działalność gospodarczą, składowanie, parking lub inne zastosowania. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

1 026 000 zł5 700 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Krasne. W jej sąsiedztwie znajduje się niska zabudowa jednorodzinna oraz treny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł2 100 m² 12,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Harklowa - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, gmina Skołyszyn. Do sprzedania działka budowlana objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 240 m² 133,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 22,4 ara z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Numer działki: 640/12 Lokalizacja: cierpisz Gmina Łańcut. Oferta Sprzedaży: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 605 m² 239,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wejdź na tą działkę i poczuj wygodę z podmiejskim spokojem. Przy ul. Podleśnej w Rzeszowie działka łączy zieleń z pierwszą linię zabudowy przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

39 900 zł5 504 m² 7,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę rolną zalesioną w miejscowości Obarzym w woj. podkarpackim, powiat brzozowski gmina Dydnia. Odległość od najbliższego miasta powiatowego Brzozów ok. 23 km. w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro ms Nieruchomości prezentuje kompleks dwóch widokowych działek z wydanymi warunkami zabudowy, położonych w miejscowości Konieczkowa, gm. Niebylec, w okolicach Strzyżowa. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną przeznaczoną pod usługi, usytuowaną w Krośnie przy ulicy Bieszczadzkiej. Działka ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości homespace prezentuje na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Handzlówce w gminie Łańcut. Szczegóły oferty: działka nr 1303 - powierzchnia 1,489 ha ( 0,309ha- riva, 1,18 ha.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 806 m² 88,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 18,05 ara, położona w miejscowości Trepcza przy ul. Sanockiej, zaledwie 8 minut od centrum Sanok. Nieruchomość zlokalizowana jest na początku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

**oferta premium działka budowlana | jaksmanice (10 min od przemyśla)** Na sprzedaż działka budowlana o pow. ok. 13 arów, zlokalizowana w miejscowości Jaksmanice, gm. Medyka, woj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Top-nieruchomości oferuje: do sprzedaży atrakcyjna działka o pow. 20,28a położona w Nowej Dębie , w pobliżu centrum. Działka z warunkami zabudowy bezterminowymi pod budynek.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 785 m² 100,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż kompleks działek położonych w malowniczej miejscowości Stężnica, w gminie Baligród, w otoczeniu bieszczadzkiej przyrody i spokojnej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 300 m² 142,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z dobrym dojazdem. Nieruchomoac jest niereguralnego kształtu o wymiarach: dl. 94.5m x 14m szerokości. Cały areał tej działki wynosi 1300m2. Klasa; rii, ps III. Prad.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł4 470 m² 129,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka - Rzeszów - ul. Mokra strona Działka posiada wydane warunki zabudowy na budowę 3 bliźniaków i budowę jednego domu jednorodzinnego. Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 434 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 24,34 ara, idealne miejsce na Twój wymarzony dom lub inwestycję. Media: - wszystkie media na działkach sąsiednich Dodatkowy atut: właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł7 600 m² 59,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o domu, który stanie się Twoją prywatną enklawą spokoju, zaledwie kilkanaście minut od Rzeszowa? Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 090 000 zł7 921 m² 390,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Szukasz działki pod inwestycje z widokiem, sam zobacz! top-nieruchomości oferuje : Do sprzedaży działka o powierzchni 79,21a (7921m2) położona przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 768 m² 225,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 17,68 ar, położona przy ul. Łąkowej w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Dębicy. Teren charakteryzuje się płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł1 800 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Cena od 9.000ZŁ ZA 18AR! Prezentujemy do sprzedaży działki o różnych powierzchniach położone w miejscowości Lutcza (gmina Niebylec, powiat strzyżowski) na Podkarpaciu. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł5 648 m² 91,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż dzialka w Lesku. Działka ma powierzchnie 56,48a (192m długość, 49 szerokość), z bezpośrednim zjazdem z drogi asfaltowej, jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł1 021 m² 91,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

>Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Rymanowie. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp).