dowolna

Działki podkarpackie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

3 024 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 024 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Zwiernik

Zwiernik,podkarpackie

139 000 zł8 500 m² 16,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana w spokojnej okolicy - 1 Działka budowlana na sprzedaż - Zwiernik 1 Tym razem nasze biuro nieruchomości pragnie zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę budowlaną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wola Rafałowska

Wola Rafałowska,podkarpackie

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie biura stoprocent nieruchomości znajduje się działka o numerze 966, położona w malowniczej okolicy Woli Rafałowskiej, zaledwie 15 km od centrum Rzeszowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Przyłęk

Przyłęk,podkarpackie

73 000 zł1 000 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cena przy zakupie jednej dzialki 73 000 zł. Cena przy zakupie dwóch działek 68 000 zł. Mam do zaoferowania dwie działki z wydanymi wz na zabudowę jednorodzinną w miejscowości Przyłęk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Morochów

Morochów,podkarpackie

99 000 zł5 650 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w miejscowości Morochów wieś w Polsce, położona w województwie podkarpackim, w powiecie sanockim, w gminie Zagórz. Leży w odległości ok. 200m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Stare Miasto

Stare Miasto,podkarpackie

380 000 zł4 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka komercyjna Leżajsk- stare Miasto Na sprzedaż działka komercyjna zlokalizowana w Starym Mieście. Działka położona jest na terenie obiektów przemysłowych. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Trzciana

Trzciana,podkarpackie

530 000 zł5 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Trzciana, województwo podkarpackie, gmina Czermin, działki na sprzedaż o powierzchni 0,2300 ha oraz 0,3000 ha. Cena za działkę 23 ar -230 000 złotych, 30 ar-300 000 złotych. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Machowa

Machowa,podkarpackie

54 000 zł1 296 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz niewielkiej działki pod budowę domu w cichej, spokojnej i zielonej okolicy to koniecznie czytaj dalej. Przedstawiam na sprzedaż trzy działki położone w Machowej, w gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nawsie

Nawsie,podkarpackie

30 900 zł1 700 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż idealna działka na skarpie Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo położoną działkę w miejscowości Nawsie, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krasne

Krasne,podkarpackie

108 000 zł750 m² 144 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 7,50 ara położoną w miejscowości Palikówka w gminie Krasne. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Podleśna

Rzeszów,podkarpackie

145 000 zł9 m² 16 801,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż piękna, widokowa działka o powierzchni 8,63 ara z warunkami zabudowy. Położona w Rzeszowie bezpośrednio przy drodze asfaltowej, tj. ul. Podleśnej. Można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Braci Aletańskich

Rzeszów,podkarpackie

139 000 zł2 990 m² 46,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w biurze Stoprocent Nieruchomości do nabycia wyjątkowa działka o powierzchni 29,9a, położonej na malowniczej ulicy Braci Aletańskich w Rzeszowie. To niepowtarzalna okazja dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Rzeszów,podkarpackie

349 000 zł1 101 m² 316,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

W ofercie biura rzeszowskie-nieruchomości do sprzedania działka o powierzchni 11,01 ar wraz z wydanymi warunkami zabudowy oraz mediami. Do działki jest wykonany dojazd utwardzoną drogą miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Pawłosiów

Pawłosiów,podkarpackie

77 400 zł860 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 860 m2 (9 arów), położona w malowniczej miejscowości Pawłosiów, województwo podkarpackie. Opis działki: powierzchnia: 9 arów Wymiary: około 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stasiówka

Stasiówka,podkarpackie

85 000 zł1 800 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 5 działek z mediami, położonych przy drodze asfaltowej z wyjątkowymi widokami. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wola Rafałowska

Wola Rafałowska,podkarpackie

345 000 zł5 300 m² 65,09 zł/m²

 

 

 

Weremień,podkarpackie

350 000 zł3 025 m² 115,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 0,3025 ha w miejscowości Weremień. Działka o numerze 52/2 objęta mpzp oznaczona symbolem mnu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Straszydle

Straszydle,podkarpackie

345 000 zł3 450 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przepięknie położona działka z domkiem w otulinie lasów w malowniczej okolicy. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Straszydle

Straszydle,podkarpackie

225 000 zł2 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przepięknie położona działka w otulinie lasów w malowniczej okolicy. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo atrakcyjną nieruchomość gruntową dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Klęczany

Klęczany,podkarpackie

129 000 zł4 300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka: klęczany (sędziszów Małopolski). -Powierzchnia działki: 43 ary. -Działka w większej części jest zalesiona. -Działka bez: mediów, miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Rzeszów,podkarpackie

199 000 zł741 m² 268,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod budowę wymarzonego domu w atrakcyjnej lokalizacji z szybkim dostępem do centrum Rzeszowa? Ta oferta może Cię zainteresować. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

10 585 980 zł5 000 m² 2 117,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt o powierzchni 5000 m2 z prawomocnym pozwoleniem na budowę bloku w Rzeszowie Osiedle Projektant. Grunt 5000 m2 Ilość mieszkań ok 150 pum 7671 m2 Zapraszam na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Straszydle

Straszydle,podkarpackie

130 000 zł1 600 m² 81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Porębska

Dulcza Wielka,podkarpackie

200 000 zł3 384 m² 59,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka częściowo zabudowana. Teren dość płaski, zachodni skraj działki z dość znacznym spadkiem do drogi gruntowej utwardzanej. Uzbrojona w energię elektryczną, wodociąg i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Szufnarowa

Szufnarowa,podkarpackie

40 000 zł29 800 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa oferta pod ubezpieczenie krus Powierzchnia przeliczeniowa 1,107 ha. Szufnarowa 7 działek o łącznej powierzchni 2,98 ha stanowiący grunty zadrzewione, pastwiska, lasy. Treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Straszydle

Straszydle,podkarpackie

115 000 zł1 400 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 100 000 zł6 386 m² 328,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Słocina, ul. Wieniawskiego w Rzeszowie. Oferta wyłącznie w biurze Dobry Adres Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krosno

Krosno,podkarpackie

230 000 zł1 194 m² 193 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność!-Krosno- ul. Polna! Szukasz działki blisko miasta? Cenisz sobie ciszę i spokój ? Chciałbyś wybudować swój wymarzony dom na działce w mieście? Jeśli tak to zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wiśniowa

Wiśniowa,podkarpackie

75 000 zł500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Biuro Rzeszowskie nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni ok 5 a. Działka położona jest w miejscowości Wiśniowa. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Trzebownisko

Trzebownisko,podkarpackie

260 000 zł776 m² 335,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 7,76 ar położoną w miejscowości Trzebownisko zaledwie 5 km od centrum Rzeszowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

190 000 zł670 m² 283,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna pod budowę wymarzonego domu! niezwykle spokojna I urokliwa okolica Z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta 5,6km (9 minut do centrum) rewelacyjna lokalizacja - przybyszówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ustrobna

Ustrobna,podkarpackie

64 800 zł1 700 m² 38,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks dwóch działek położonych w miejscowości Ustrobna, gmina Wojaszówka, powiat krośnieński na podkarpaciu o łącznej powierzchni 17 arów. Dojazd i wymiary: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Rzeszów,podkarpackie

6 000 zł2 900 m² 2,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Park Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia utwardzony plac o powierzchni 29 ar (2900 m2). Plac znajduje się bezpośrednio przy ulicy Sikorskiego w Rzeszowie na trasie Rzeszów <->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kamionka

Kamionka,podkarpackie

129 000 zł4 700 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przepięknie położona działka w otulinie lasów i pól, położona na skraju wsi Kamionka, gdzie znajduje siei słynny zalew. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wiśniowa

Wiśniowa,podkarpackie

135 000 zł900 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Rzeszowskie nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni ok 9 a. Działka położona jest w miejscowości Wiśniowa. Zjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

12 000 zł1 300 m² 9,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem działkę inwestycyjną o pow. 13 ar przy ul. Podkarpackiej w Rzeszowie. Działka usytuowana jest w pierwszej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lutoryż

Lutoryż,podkarpackie

155 000 zł854 m² 181,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka 8.54a W POBLIŻU BOGUCHWAŁy- PEŁNE MEDIA I WARUNKI ZABUDOWY. Oferowana działka położona jest w Lutoryżu w gminie Boguchwała. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Brzozowska

Krościenko Wyżne,podkarpackie

399 000 zł4 701 m² 84,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam ładną, dużą, prostokątną działkę budowlaną z ok 20metrowym szerokim pasem lasu. Las znajduje się na końcu działki a zaraz za lasem, -granicą posesji - bezpośrednio rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dębica

Dębica,podkarpackie

75 000 zł1 700 m² 44 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł950 m² 451,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej w kształcie prostokąta o powierzchni 950 m2 zlokalizowanej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Medynia Głogowska

Medynia Głogowska,podkarpackie

137 000 zł879 m² 155,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę z domem do rozbiórki lub kapitalnego remontu 20 min. OD centrum rzeszowa! W okolicy dostępne wszystkie potrzebne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Kwiatkowskiego

Boguchwała,podkarpackie

4 080 000 zł27 200 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

W biurze nieruchomości Home oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 272 ary działce w Boguchwale, gmina Boguchwała, powiat Rzeszowski. 1. Atuty nieruchomości - Powierzchnia.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij