dowolna

Domy podkarpackie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

2 539 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 539 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Prałkowce,podkarpackie

530 000 zł119 m² 2 414,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom z ogrodem Prałkowce k. Przemyśla Powierzchnia całkowita: 219,5 m Powierzchnia użytkowa: 119,4 m Działka: 11 arów Rok budowy: 1990 opis nieruchomości W otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

769 000 zł85 m² 9 006,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85m2 zaledwie 8 minut do Galerii Rzeszów! Osiedle Przybyszówka! dom sprzedawany W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świerchowa

Świerchowa,podkarpackie

475 000 zł134 m² 3 544,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Z przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesny dom w stanie częściowo "deweloperskim", a częściowo "pod klucz" zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

999 900 zł153 m² 6 522,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom o powierzchni j 153,3 m2 położony na ogrodzonej 12 arowej działce w cichej i spokojnej okolicy, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

659 000 zł144 m² 4 576,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży piętrowego domu jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 144,33 m (użytkowej 120,05 m ), położonego w Kielnarowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

769 000 zł139 m² 5 532,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 m²

Pilnie sprzedam Dom wolnostojący w Krasnem koło Rzeszowa 139 m , ogród, taras, fotowoltaika Dom jest po generalnym remoncie 10 lat temu w bardzo dobrym stanie gotowy do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ropczycka

Rzeszów,podkarpackie

4 000 zł98 m² 40,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:98 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o pow. ok 98 m2 w Rzeszowie w okolicy ulicy Krakowskiej (przybyszówka). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł121 m² 5 759,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Odkryj Swój Raj w Rzeszowie! Nowoczesny Bliźniak z dużym ogrodem! Marzysz o spokojnym życiu w komfortowym domu, z dala od zgiełku, a jednocześnie z łatwym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łętowska

Przemyśl,podkarpackie

799 000 zł140 m² 5 698,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnego domu typu bliźniak zlokalizowanego przy ul. Łętowskiej w Przemyślu. Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

720 000 zł123 m² 5 845,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przezentuje Nowoczesny dom | Głogów Małopolski | 123 m | Garaż + 1 miejsca postojowe | Ogrzewanie pompą ciepła | Tylko 20 minut od Rzeszowa oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

730 000 zł110 m² 6 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Na sprzedaż szeregówka z garażem w Rzeszowie przy ul. Porąbki sprzedawana w stanie deweloperskim Oferuję na sprzedaż dom w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój. Atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jarosław,podkarpackie

560 000 zł160 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom murowany na 16a działce przy centrum miasta! Na sprzedaż: dom murowany z poddaszem do adaptacji i dodatkowy mały dom drewniany z możliwością przerobienia na garaż. Główny dom: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

759 000 zł108 m² 6 996,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na 6 arowej działce zlokalizowany w Rzeszowie obok ul. Wojtyły (biała). Dom o powierzchni 108,48 m2 z garażem w bryle budynku plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojtyły

Rzeszów,podkarpackie

759 000 zł108 m² 6 996,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 108,48 m , położony na dużej, 6-arowej działce w Rzeszowie obok ul. Wojtyły (biała). To kameralne osiedle łączy zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krosno

Krosno,podkarpackie

720 000 zł200 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Krosno- zawodzie- dom gotowy do zamieszkania Z pięknie zagospodarowanym ogrodem! prestiżowa dzielnica krosna! W sąsiedztwie parku miejskiego. Cicha I spokojna dzielnica krosna. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostrów

Ostrów,podkarpackie

740 000 zł108 m² 6 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący, parterowy, 102 m + garaż 22 m projekt Miranda (archipelag), fotowoltaika, kominek, klimatyzacja, media miejskie Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przemyśl,podkarpackie

799 000 zł140 m² 5 698,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wyszyńskiego

Ropczyce,podkarpackie

380 000 zł180 m² 2 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Dom na sprzedaż w miejscowości Ropczyce ul. Wyszyńskiego - dom w cenie mieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Rzeszów,podkarpackie

4 900 zł140 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu w pełni umeblowany dom wolnostojący na wynajem o powierzchni 140 m2 zlokalizowany w południowej części Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

770 000 zł115 m² 6 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferta bez prowizji I bez podatku pcc! Magiczne osiedle, to kompleks budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Domy parterowe z użytkowym poddaszem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

750 000 zł123 m² 5 674,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:283 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przezentuje Nowoczesny dom | Głogów Małopolski | 123 m | Garaż + 2 miejsca postojowe | Ogrzewanie pompą ciepła | Tylko 20 minut od Rzeszowa oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rzeszów,podkarpackie

879 000 zł203 m² 4 333,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpacie przedstawia Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim w Rzeszowie przy ul. Janiowe Wzgórza - Przybyszówka. Dom został wybudowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

1 729 000 zł214 m² 8 079,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:907 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny o Powierzchni 214m2 z garażem w bryle budynki oraz dużą wiatą dwustanowsikową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wysoka Głogowska

Wysoka Głogowska,podkarpackie

699 000 zł130 m² 5 377,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnej i zielonej części Wysokiej Głogowskiej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

999 000 zł106 m² 9 424,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:814 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować tylko w naszym biurze ofertę sprzedaży zadbanego, wolnostojącego domu z 2011 roku o powierzchni 106 m , usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

6 000 zł120 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wynajmę dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 100m2 i działce o powierzchni 4 ary w pełni ogrodzonej, składającej się z tarasu za domem i podjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Korzeniecka

Wola Korzeniecka,podkarpackie

215 000 zł79 m² 2 721,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 80 m , usytuowany na dużej działce o powierzchni 18 ar w miejscowości Wola Korzeniecka, powiat przemyski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podgórze

Strzyżów,podkarpackie

380 000 zł108 m² 3 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:870 m²

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 108 m , posadowiony na działce o powierzchni 8,7 ara. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

879 000 zł203 m² 4 333,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim w Rzeszowie przy ul. Janiowe Wzgórza - Przybyszówka. Dom został wybudowany według projektu Budynek Mieszkalny Jednorodzinny Typ E-173L,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Jasionka

Jasionka,podkarpackie

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Biuro stoprocent Nieruchomości prezentuje: wynajem Domu w Zabudowie Szeregowej Jasionka, blisko Strefy Ekonomicznej - segment środkowy Lokalizacja: jasionka, 3 km od strefy ekonomicznej, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazory

Łazory,podkarpackie

990 000 zł106 m² 9 339,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Na sprzedaż: energooszczędny dom parterowy w pięknej, zielonej okolicy Oferujemy przestronny, parterowy dom o powierzchni 106 m położony na działce o powierzchni 37 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mielec,podkarpackie

1 170 000 zł195 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Więcej informacji: tel. e-mail: wszystkie oferty: marzysz o przestronnym domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do miasta? To ta alternatywa jest przeznaczona dla ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przedmieście Czudeckie

Przedmieście Czudeckie,podkarpackie

440 000 zł100 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Wyjątkowa oferta dostępna wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości! Dom jednorodzinny w nowoczesnym stylu, realizowany według projektu Dom w bukszpanach (g) o powierzchni 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł74 m² 7 380,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

Dom W cenie mieszkania - nowa inwestycja przy ul. Beskidzkiej! W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości nowa inwestycja przy ul. Beskidzkiej. Projekt obejmuje cztery dwukondygnacyjne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świlcza

Świlcza,podkarpackie

1 710 000 zł214 m² 7 990,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 m²

Do sprzedaży wolnostojący dom jednorodzinny z 2021 roku znajdujący się w Świlczy niedaleko Rzeszowa. Powierzchnia całkowita domu razem z antresolą to ok 190,55 m2 (bez garażu, którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pawłokoma,podkarpackie

199 000 zł143 m² 1 601,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Przedmiotem powyższej oferty jest dom znajdujący się w malowniczej miejscowości Pawłokoma w powiecie rzeszowskim w gminie Dynów. Dom został wybudowany w 1975 roku z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

670 000 zł100 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rzeszów,podkarpackie

879 000 zł186 m² 4 725,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowy dom znajdujący się w pobliżu ul. Dębickiej w Rzeszowie. Dom o łącznej powierzchni wynoszącej aż 186m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

782 000 zł112 m² 6 955,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:133 m²

Na sprzedaż dom z garażem, w zabudowie szeregowej w nowej inwestycji przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Dom z 5 pokojami o powierzchni 112,43 m2 w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Wierzbna

Wierzbna,podkarpackie

387 500 zł102 m² 3 800,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 764 m²

Na sprzedaż nieruchomości stanowiąca zbudowaną działkę o pow. 1764 m 2 , położona w miejscowości Wierzbna nieopodal Jarosława, oddalona niecałe 50 km od przejścia granicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pułanki

Pułanki,podkarpackie

799 000 zł126 m² 6 341,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

W ofercie sprzedaży dom gotowy do zamieszkania z praktycznym układem położony w malowniczej miejscowości pułanki w powiecie strzyżowskim na płaskiej działce o powierzchni 17 ar.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij