dowolna

Domy podkarpackie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

2 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 541 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł85 m² 6 926,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej które powstaje przy ulicy Senatorskiej w Rzeszowie. Piętrowy dom o powierzchni 85m2 usytuowany na ponad 3 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

4 000 zł121 m² 33,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 m²

Biuro Nieruchomości Jasłowska Nieruchomości oferuje Państwu na wynajem komfortowy dom w zabudowie szeregowej w Głogowie Małopolskim. Jest to idealna oferta dla każdej rodziny, której zależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zaczernie,podkarpackie

675 000 zł83 m² 8 140,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:319 m²

! oraz podatku pcc! dostępność: II kwartał 2026 r. Park Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy, znajdujący się w miejscowości Zaczernie w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ropczyce

Ropczyce,podkarpackie

869 000 zł200 m² 4 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż gotowy dom jednorodzinny w Ropczycach - tylko 25 minut od Rzeszowa! Przedstawiam na sprzedaż zadbany dom jednorodzinny, do którego można od razu się wprowadzić. Dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Rzeszów,podkarpackie

725 000 zł84 m² 8 651,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 w Rzeszowie na ul. Krakowskiej. Składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Dom sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 049 000 zł77 m² 13 655,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

W ofercie biura Estaton mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, elegancki, dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany przy ul. Sikorskiego na osiedlu Drabiniaka w Rzeszowie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zaczernie,podkarpackie

669 000 zł83 m² 8 068,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zaczernie,podkarpackie

675 000 zł83 m² 8 140,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:337 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 290 000 zł140 m² 92,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić murowano-drewniany dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni całkowitej 140 m2 zlokalizowany w południowej części Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł142 m² 5 285,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura Eagles Estate przedstawiamy Państwu 5-pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 141,7 m2, położony na osiedlu Budziwój. Zakończenie inwestycji planowane jest w IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębno

Dębno,podkarpackie

750 000 zł247 m² 3 030,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 142 m²

Prezentowana nieruchomość położona jest w miejscowości dębno, gmina Leżajsk, powiat leżajski, województwo podkarpackie. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czudec,podkarpackie

950 000 zł72 m² 13 194,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 m²

Trio Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż, w którym każdy dzień smakuje jak odpoczynek! Basen, jacuzzi i totalny chill bez wyjazdów, bez rezerwacji! To wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworzysko

Rzeszów,podkarpackie

1 590 000 zł180 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

W ofercie biura Estaton prezentujemy Państwu wyjątkowy dom wolnostojący położony w spokojnej, zielonej części Rzeszowa - Dworzysko. To idealna propozycja dla osób, które szukają miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bałtycka

Rzeszów,podkarpackie

1 519 000 zł126 m² 12 055,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Nowoczesny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej segment zewnętrzny | 126,48 m | Rzeszów Wilkowyja, ul. Bałtycka (nowe budownictwo). Szukasz domu, który łączy komfort, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Beskidzka

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł74 m² 7 110,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej przy ul. Beskidzkiej w Rzeszowie. Trwa przedsprzedaż, co oznacza najlepszy moment na zakup większy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Boguchwała,podkarpackie

998 000 zł128 m² 7 830,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Nowa oferta w biurze Stoprocent Nieruchomości Na sprzedaż dom wolnostojący położony Boguchwale. Nieruchomość znajduje się w zielonej i cichej okolicy na działce o powierzchni 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Rzeszów,podkarpackie

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3 Maja

Błażowa,podkarpackie

460 000 zł150 m² 3 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:28 000 m²

Dom wolnostojący 150 m | duża działka 28 ar | Błażowa Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 150 m , usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Hermanowa,podkarpackie

1 199 000 zł122 m² 9 787,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom parterowy o powierzchni użytkowej 80,6 m , położony na działce 12,3 ara przy ulicy Podleśnej, 8 km od centrum Rzeszowa Dom gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Herbowa

Rzeszów,podkarpackie

1 300 000 zł170 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż piękny dom parterowy otoczony zielenią o powierzchni ok 167m2. Dom położony jest na działce o powierzchni 10a , która wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

869 000 zł100 m² 8 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bóbrka,podkarpackie

190 000 zł81 m² 2 345,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

> krótki opis nieruchomości Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu mieszkalnego położonego we wsi Bóbrka w gminie Chorkówka, bezpośrednio przy szkole podstawowej. W skład oferty wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wólka Łamana

Wólka Łamana,podkarpackie

395 000 zł117 m² 3 380,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 859 m²

Prezentowana nieruchomość położona jest w miejscowości wólka łamana, gmina Kuryłówka, powiat leżajski, województwo podkarpackie. Dom usytuowany na działce w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Humniska

Humniska,podkarpackie

750 000 zł104 m² 7 217 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 898 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży pięknego domu jednorodzinnego, wybudowanego i wykończonego w latach 2014-2017 r. Nieruchomość znajduje się w Humniskach, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Malawa

Malawa,podkarpackie

1 289 000 zł145 m² 88,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny z garażem w bryle budynku oraz wolnostojącym budynkiem gospodarczym. Nieruchomość położona w cichej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

715 000 zł84 m² 8 532,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Piętrowy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strzyżów

Strzyżów,podkarpackie

549 900 zł93 m² 5 913 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duża obniżka ceny! Strzyżów centrum - dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 93 m2 (suterena - 85m2) na zagospodarowanej działce 4,99 ara wraz z budynkiem handlowo-usługowym oraz parking; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 590 000 zł152 m² 10 460,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Jeśli marzysz o przestronnym i komfortowym domu w mieście, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność, bliskość natury ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Głogów Małopolski,podkarpackie

690 000 zł123 m² 5 601,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Głogowa Małopolskiego ul. Partyzantów. Cena promocyjna: 690 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębica

Dębica,podkarpackie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:290 m²

Zakup od dewelopera - brak pcc! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę w bardzo atrakcyjnej cenie! Przedstawiamy kompaktowe i bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 450 000 zł264 m² 5 502,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:641 m²

Przeczytaj uważnie opis ponieważ ta nieruchomość składa się z domu o powierzchni 179,40 m2, budynku usługowego o powierzchni 84,13m2 i garażu na dwa samochody pod tym budynkiem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Moderówka

Moderówka,podkarpackie

284 000 zł73 m² 3 890,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 300 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Moderówka, w gminie Jedlicze. Przedmiotem oferty jest działka o numerze ewidencyjnym 1007,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łętownia

Łętownia,podkarpackie

395 000 zł133 m² 2 967,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:965 m²

Prezentowana nieruchomość położona jest w miejscowości łętownia, gmina Nowa Sarzyna, powiat leżajski, województwo podkarpackie. Dom usytuowany na działce w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

499 000 zł90 m² 5 539,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 90,08 m2 z działką o powierzchni 3,20 ar, zlokalizowany w w Nowej Wsi. Dom posiada parter z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

4 500 zł171 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentujemy Państwu atrakcyjny, wolnostojący dom znajdujący się na ogrodzonym i kameralnym osiedlu kilku domów jednorodzinnych - w dzielnicy Drabinianka. Dom parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

1 949 900 zł160 m² 12 186,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Wyjątkowa oferta parterowego domu na dużej, 15 arowej działce! Nieruchomość zlokalizowana jest w Zaczerniu, zaledwie 2 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł85 m² 7 082,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia Państwu wyjątkową ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 84,58 m2 usytuowanego na działce o powierzchni około 4,8 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

1 590 000 zł166 m² 9 589,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Stoprocent Nieruchomości oferuje do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Rzeszowa Dworzysko. Nieruchomość o powierzchni zabudowy 165,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Żurawica,podkarpackie

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro nieruchomości kurpiel prezentuje średniej wielkości dom jednorodzinny posadowiony na działce 10-arowej na terenie Żurawicy pod Przemyślem. Opis nieruchomości: dom wolnostojący wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łąkowa

Mielec,podkarpackie

887 000 zł140 m² 6 335,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu zadbany dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 140 m2(plus garaż, 2 tarasy i piwnica) znajdujący się w Mielcu przy ul. Łąkowej, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mogielnica,podkarpackie

625 000 zł110 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

W ofercie biura Stoprocent- nieruchomości na sprzedaż dom o powierzchni 110 m z tradycyjnymi piecami kaflowymi i węglowym, położony na 53-arowej działce z zapierającym dech.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij