dowolna

Domy podkarpackie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

2 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 541 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł90 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 89,95 m2 w Rzeszowie blisko ulicy Sikorskiego, z dobrym dojazdem do Tyczyna. Podstawowe informacje: - ogrzewanie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcina

Rzeszów,podkarpackie

747 512 zł87 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:63 m²

W sprzedaży nowa inwestycja! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje kameralne osiedle domów i segmentów dwulokalowych zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Słocina przy ul. św. Marcina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Przemyśl,podkarpackie

99 000 zł40 m² 2 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:614 m²

Prezentujemy Państwu ciekawą propozycję zabudowanej działki zlokalizowanej w Przemyślu w okolicy Kopca Tatarskiego, przy ul. Krakusa. Działka posiada powierzchnię 6,14 ara i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jasienica Rosielna

Jasienica Rosielna,podkarpackie

1 199 000 zł125 m² 9 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:18 034 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę na sprzedaż urokliwe siedlisko w Sercu Lasu z dużą działką o powierzchni 1,80 ha (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Słocińska

Rzeszów,podkarpackie

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100 m2, usytuowany przy ulicy Słocińskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębica

Dębica,podkarpackie

469 000 zł132 m² 3 553,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną ofertę sprzedaży budynku mieszklanego. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Przemyśl,podkarpackie

1 300 000 zł345 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 304 m²

Na sprzedaż duży dom, w stanie surowym, nakryty dachem, dachówka. Wyposażony we wszystkie media ( instalację wod-kan, elektryczną, przyłączony gaz). Wstawione okna. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pustynia

Pustynia,podkarpackie

1 200 000 zł173 m² 6 936 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom dwurodzinny w Pustyni, koło Dębicy idealny dla dużej rodziny lub pod inwestycję! Lokalizacja: - spokojna i zielona miejscowość Pustynia (ok. 5 km od Dębicy) świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kliszów

Kliszów,podkarpackie

330 000 zł75 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Jeśli szukasz klimatycznej nieruchomości z potencjałem, z dala od miejskiego zgiełku, z żyzną ziemią, budynkami umożliwiającymi realizację Twoich planów, to zachęcam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Diamentowa

Głogów Małopolski,podkarpackie

799 000 zł118 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:376 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 117,5 m w standardzie deweloperskim premium, położony w spokojnej części Głogowa Małopolskiego os. Zabajka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Racławówka

Racławówka,podkarpackie

699 000 zł101 m² 6 897,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania wolnostojący dom w stanie deweloperski o powierzchni całkowitej 101,34 m2 ( powierzchnia użytkowa: 92,72 m2 ). Dom usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguchwała,podkarpackie

890 000 zł128 m² 6 976,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Nowa oferta w biurze Stoprocent Nieruchomości Na sprzedaż dom wolnostojący położony Boguchwale. Nieruchomość znajduje się w zielonej i cichej okolicy na działce o powierzchni 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dębica,podkarpackie

359 000 zł220 m² 1 635,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością przedstawiamy Państwu niepowtarzalną okazję nabycia urokliwego domu typu bliźniak o pow. całkowitej 219,5 m 2 ,użytkowej 172.6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł85 m² 7 043,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej które powstaje przy ulicy Senatorskiej w Rzeszowie. Piętrowy dom o powierzchni 85m2 usytuowany na ponad 3 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świlcza

Świlcza,podkarpackie

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o Powierzchni około 180m2 z garażem w bryle budynku , usytuowany na działce o pow. 13 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Błonie

Czudec,podkarpackie

1 150 000 zł199 m² 5 778,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Tylko i wyłącznie w ofercie biura Eagles Estate prezentujemy wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany niemal w samym centrum Czudca, przy ul. Błonie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

949 000 zł262 m² 3 622,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący 262 m działka 8 arów (narożna) Powierzchnia całkowita: ok. 262 m Powierzchnia użytkowa: 196 m Działka: 800 m (narożna, ogrodzona) Wjazd: z dwóch stron Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podmiejska

Rzeszów,podkarpackie

1 590 000 zł152 m² 10 460,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:446 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu elegancki dom jednorodzinny o powierzchni 152 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Rzeszowa Drabinianka, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

770 000 zł117 m² 6 594,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Na sprzedaż dom Z garażem w stanie deweloperskim, w zabudowie szeregowej przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie. Dom z 5 pokojami o powierzchni 116,76 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stalowa Wola,podkarpackie

1 800 000 zł367 m² 4 909,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 821 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, idealnego dla rodziny ceniącej ciszę, spokój. Nieruchomość położona jest na obrzeżach Stalowej Woli, w miejscu sprzyjającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Humniska

Humniska,podkarpackie

299 000 zł250 m² 1 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 763 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu położonego w Humniskach, w gminie Brzozów. Dom w świetnej lokalizacji, z ogromnym potencjałem. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piaskowa

Stalowa Wola,podkarpackie

699 000 zł287 m² 2 436 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:798 m²

Dom wolnostojący, piętrowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony położony w Stalowej Woli przy ulicy Piaskowej. Nieruchomość stanowi doskonałą inwestycję - jego duża powierzchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Faliszówka

Faliszówka,podkarpackie

270 000 zł180 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje dom na sprzedaż w miejscowości Faliszówka - gmina Chorkówka (powiat krośnieński) w woj. podkarpackim położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:57 m²

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie - Nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 z ogrodem o po 57m2 Inwestycja znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 500 000 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:822 m²

Kameralny dom z ogrodem | 180 m2 komfortu i elegancji | Zaczernie - 5 km od rzeszowskiego Rynku (z idealną ekspozycją względem kierunków świata) Prezentujemy niezwykle dopracowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sikorskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

660 000 zł153 m² 4 306,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:465 m²

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący - projekt Archon Dom w łubinie o powierzchni użytkowej 134,29 m , z garażem jednostanowiskowym (18,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł112 m² 5 794,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:154 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker ma na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 111,56 m , z funkcjonalnym układem 6 pokoi i prywatnym ogrodem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

3 500 zł150 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na wynajem dom w zabudowie szeregowej, ok. 150 m os. Zalesie Do wynajęcia przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 150 m , położony na atrakcyjnym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

766 000 zł125 m² 6 135,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 5 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 125m2 z garażem który zlokalizowany przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Dom sprzedawany W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Krasne,podkarpackie

629 000 zł204 m² 3 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu na sprzedaż o powierzchni ok. 204 m2 w Krasnem, zaledwie 7 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pstrągowa

Pstrągowa,podkarpackie

575 000 zł102 m² 5 637,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży domu wolnostojącego wraz z budynkami gospodarczymi na dużej działce. Zapraszamy Państwa do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Tajęcina,podkarpackie

7 000 zł186 m² 37,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 186 m2 (użytkowej 160 m2 ) w Tajęcinie. Dom położony w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pogwizdowska

Rzeszów,podkarpackie

645 000 zł100 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

NA sprzedaż /dom wolnostojący/ rzeszów- pogwizdów nowy! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ok. 100 m2, położony na osiedlu Pogwizdów Nowy na północy Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białobrzegi

Białobrzegi,podkarpackie

450 000 zł1 130 m² 398,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 152,85 m2, położony w Białobrzegach gmina Białobrzegi powiat Łańcucki Dom w stanie surowym otwartym daje nowemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ustrobna

Ustrobna,podkarpackie

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w spokojnej miejscowości Ustrobna, w powiecie krośnieńskim. Budynek wybudowany w 2019 roku, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarna Sędziszowska

Czarna Sędziszowska,podkarpackie

399 000 zł139 m² 2 870,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dom o powierzchni blisko 140 M w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany miejscowości Czarna Sędziszowska. Twoje wymarzone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Joker house nieruchomości Twój partner w bezpiecznym zakupie nieruchomości. Biuro Joker House Nieruchomości prezentuje nową inwestycję domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną.