dowolna

Domy podkarpackie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

2 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 541 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Malawa

Malawa,podkarpackie

660 000 zł78 m² 8 481,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej dom nr 3 w kameralnej inwestycji położonej w miejscowości Malawa k. Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 1000-lecia

Sanok,podkarpackie

790 000 zł150 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż dom w Sanoku na Dąbrówce przy ul. 1000 lecia. Dom jest drewniany po kapitalnym remoncie który odbył się w 2003 roku. Powierzchnia użytkowa domu około 150m2 m2. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sanok

Sanok,podkarpackie

720 000 zł104 m² 6 889,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:676 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Sanoku, przy ul. Górnej na ogrodzonej działce o powierzchni 0,0676ha (6,76 ara). Nieruchomość zlokalizowana w spokojnym otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sanoczek

Sanoczek,podkarpackie

790 000 zł123 m² 6 447,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Na sprzedaż dom w budowie w wyjątkowej lokalizacji w miejscowości Sanoczek, tuż przy granicy Sanoka, z pięknym widokiem na okolicę. Jest to wolnostojący, parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Tarnowskiego

Przemyśl,podkarpackie

795 000 zł175 m² 4 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 754 m²

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży ponadczasowej willi o powierzchni 175 m2 usytuowanej na 18 -arowej działce przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gnojnica

Gnojnica,podkarpackie

219 000 zł70 m² 3 129 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Urokliwa posiadłość w Gnojnicy - potencjał, przestrzeń i doskonała lokalizacja. Z przyjemnością prezentujemy nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Gnojnica (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

999 000 zł106 m² 9 424,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:814 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować tylko w naszym biurze ofertę sprzedaży zadbanego, wolnostojącego domu z 2011 roku o powierzchni 106 m , usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strachocina

Strachocina,podkarpackie

680 000 zł134 m² 5 074,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

> krótki opis nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży urokliwego domu jednorodzinnego z 2010 roku w malowniczej miejscowości Strachocina. Jest to piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł145 m² 4 491,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:980 m²

Do sprzedania dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 144,72 m wraz z garażem jednostanowiskowym w bryle bryle budynku. Nieruchomość usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Rzeszów,podkarpackie

6 500 zł210 m² 30,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 210 m2 w Rzeszowie przy ul. Stokrotek (osiedle Zalesie). To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom na osiedlu Załęże w Rzeszowie. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny wolnostojący dom z 1975r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 349 000 zł117 m² 11 529,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Nowoczesna szeregówka narożna 117 m Z ogrodem | wysoki standard | 2021 r. | 2 łazienki | Klimatyzacja | Fotowoltaika Na sprzedaż oferuję nowoczesny, narożny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

980 000 zł210 m² 4 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż gotowy dom jednorodzinny w Kielnarowej gmina Tyczyn - 10 km do Rzeszowa! Przedstawiam na sprzedaż zadbany dom jednorodzinny, do którego można od razu się wprowadzić. Dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kotowa Wola

Kotowa Wola,podkarpackie

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferujemy nowoczesne domy o unikalnej architekturze typu stodoła, położone w spokojnej, zielonej okolicy w pobliżu Stalowej Woli. To idealna propozycja dla osób poszukujących harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kąty

Łańcut,podkarpackie

725 000 zł155 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Good Life Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 w Łańcucie. Dom usytuowany na działce 6,05 ar. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stalowa Wola

Stalowa Wola,podkarpackie

1 307 850 zł148 m² 8 836,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Osiedle Poetów miejsce, gdzie nowoczesność spotyka spokój natury. -możliwość wykończenia pod klucz- lokalizacja: stalowa Wola, charzewice Powierzchnia domu: 148 m Powierzchnia działki: 1500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Słonne

Słonne,podkarpackie

795 000 zł190 m² 4 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Opis nieruchomości: oferujemy Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Słonne w gminie Dubiecko w powiecie przemyskim. Nieruchomość z niezwykłym wystrojem i urokliwym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m , usytuowany na działce 2,16 ar, realizowany w ramach kolejnego etapu inwestycji w Rzeszowie. Zadzwoń i umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

770 000 zł117 m² 6 595,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 5 pokojowy dom o powierzchni 116m2 usytuowany na około 2 ar działce! Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej zlokalizowane na południu Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł111 m² 4 476,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie. Inwestycja to kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Rzeszów,podkarpackie

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 w Rzeszowie na ul. Krakowskiej. Składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Dom sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herbowa

Rzeszów,podkarpackie

770 000 zł117 m² 6 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Rzeszowie w wersji premium ul. Herbowa ostatnie 2 segmenty Przedstawiam nowy dom w Rzeszowie na osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Herbowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

869 000 zł160 m² 5 431,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nowoczesny dom w Rzeszowie 160 m , 8 pokoi, taras, ogród, garaż. Kameralne osiedle na Słocinie. Gotowe IV kw. 2025. Bez pcc i prowizji! Cena od 869 000 zł. Zadzwoń i poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stalowa Wola

Stalowa Wola,podkarpackie

1 138 940 zł154 m² 7 419,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej połączony garażem. Osiedle Poetów miejsce, gdzie nowoczesność spotyka spokój natury. -możliwość wykończenia pod klucz- lokalizacja: stalowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł85 m² 7 631,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:213 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 81,20 m2 w Rzeszowie na ul. Magicznej. Dom składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Dom usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borówki

Borówki,podkarpackie

479 000 zł159 m² 3 012,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 684 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom z ogromnym potencjałem, położony w malowniczej miejscowości Borówki Nieruchomość usytuowana jest na dużej, 36,84-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Wańkowa,podkarpackie

990 000 zł65 m² 15 230,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w sercu Bieszczad - dwa nowoczesne domki rekreacyjne z widokiem na stację narciarską Bieszczad.Ski oraz działka inwestycyjna z warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dynów

Dynów,podkarpackie

749 000 zł220 m² 3 404,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 116 m²

W ofercie sprzedaży nowoczesny dom położony na dużej widokowej działce pod Dynowem w miejscowości Nozdrzec. Działka świetnie zagospodarowana na której znajduje się dom o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 149 000 zł136 m² 8 448,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż komfortowa, skrajna szeregówka z 2014 roku położona na spokojnym i nowoczesnym osiedlu Dworzysko w Rzeszowie. Idealna propozycja dla rodzin szukających funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skołyszyn

Skołyszyn,podkarpackie

1 300 000 zł160 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Sprzedam dom w miejscówkowości Skołyszyn 11 km od Jasła Parter domu składa się z:salonu z kuchnią, spiżarka, gabinet, hol, wiatrołap, łazienki. Piętro domu 3 sypialnie, pralnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł125 m² 5 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowe domy w stanie deweloperskim na osiedlu położonym w malowniczej i spokojnej, południowej części Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ujejskiego

Jasło,podkarpackie

490 000 zł180 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:922 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker zabytkowa kamienica W centrum miasta, jasło, ul. Ujejskiego (jasielski, jasło) Zabytkowa, unikalna kamienica w prestiżowej części Jasła ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Futoma

Futoma,podkarpackie

539 000 zł115 m² 4 686,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 500 m²

Działka 95 ar, nieruchomość w czystym ekologicznie terenie, w dolinie, koło Rezerwatu Przyrody "mójka", futoma, gmina Błażowa, 25 km od Rzeszowa. Dom murowano - drewniany: - pow. całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguchwała,podkarpackie

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 421 m²

Fusion Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni ok. 150,00 m , położonego na działce o powierzchni 2 421 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadrzeczna

Wrocanka,podkarpackie

490 000 zł137 m² 3 576,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 602 m²

> krótki opis nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 137,04 m , usytuowanego na dużej, 16 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

949 000 zł200 m² 4 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości budynek o łącznej powierzchni około 200m2, położony przy ul. Załęskiej spokojna okolica z przewagą zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rakszawa

Rakszawa,podkarpackie

340 000 zł138 m² 2 461,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:881 m²

Do sprzedaży pierwszy dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony na kameralnym osiedlu Leśna Polana w malowniczej okolicy w Rakszawie w okazyjnej promocyjnej cenie 340 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białka

Białka,podkarpackie

795 000 zł110 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom wolnostojący 110 m | działka 13 arów | Białka k. Błażowej | bez prowizji, w imieniu właściciela prezentuję ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rzeszów,podkarpackie

3 500 000 zł300 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący, o powierzchni ok. 300 m2, znajdujący się w Rzeszowie przy ul. Kaszubskiej - osiedle Wilkowyja. Nowy, nigdy nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

769 000 zł111 m² 6 921,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Dom 111 m z garażem i ogrodem gotowy na IV kw. 2025. 5 pokoi, 2 łazienki, 2 balkony. Kameralne osiedle Słocina, bez pcc i prowizji. Cena 769 000 zł. Promocja trwa do końca Marca 2026.