dowolna

Domy podkarpackie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

2 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 541 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Handzlówka,podkarpackie

329 000 zł120 m² 2 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 971 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż murowany dom wolnostojący w Handzlówce (gm. Łańcut) o powierzchni użytkowej ok. 120m2, usytuowany na działce o powierzchni 1,09ha. Dom zadbany i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staszica

Strzyżów,podkarpackie

779 000 zł196 m² 3 974,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:768 m²

W ofercie solidny, zadbany dom jednorodzinny o całkowitej powierzchni 196m (użytkowa 145 m2), położony na działce o powierzchni 768 m2, w spokojnej części Strzyżowa przy ulicy Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jastkowice

Jastkowice,podkarpackie

455 000 zł146 m² 3 115,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Na sprzedaż cztery domy parterowe o powierzchni użytkowej 126 m2, położone na działkach od 7,6 do 8,2 ara. Domy wybudowane w 2025 z najwyższej jakości materiałów. Cicha, malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

1 000 000 zł153 m² 6 523,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 153 m zlokalizowany w Rzeszowie, w malowniczej okolicy ulicy Budziwojskiej. Dom został wybudowany w 2002 roku i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Kamień

Nowy Kamień,podkarpackie

820 000 zł168 m² 4 878,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:839 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku w stanie developerskim. Nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

730 000 zł167 m² 4 358,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Prezentujemy Państwu jedną z nielicznych ofert nowo wybudowanego budynku mieszkalnego, znajdującego się na osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych w miejscowości Grochowce pod Przemyślem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wysoka Głogowska

Wysoka Głogowska,podkarpackie

2 130 000 zł175 m² 12 171,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 633 m²

Na sprzedaż dom parterowy z płaskim dachem o powierzchni 175 m2, wybudowany w 2021 roku, w bardzo dobrym stanie, usytuowany na działce o powierzchni 1633 m w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

4 500 zł125 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 125 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Lwowskiej. Układ pomieszczeń: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

999 000 zł203 m² 4 925,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu budynek mieszkalny jednorodzinny w stanie deweloperskim zlokalizowany w miejscowości Rzeszowie w dzielnicy Przybyszówka. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Radawa,podkarpackie

449 000 zł70 m² 64,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa Cena! Zobacz Video promocyjne dołączone do ogłoszenia! Posiadamy w swojej ofercie świetną nieruchomość inwestycyjną na terenie Podkarpacia, która zarabia od pierwszego dnia! - zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Malawa

Malawa,podkarpackie

590 000 zł70 m² 8 479,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

W ofercie na sprzedaż gotowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 69,58 m , zlokalizowany w Malawie, w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Nieruchomość posadowiona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miejsce Piastowe

Miejsce Piastowe,podkarpackie

360 000 zł147 m² 2 448,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 147 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części gminy Miejsce Piastowe. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł85 m² 7 632,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje kameralną inwestycję przy ul. Jana Pawła II (ul.Magiczna). To oferta dla osób, które nie szukają kompromisów, lecz standardu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Kamień

Nowy Kamień,podkarpackie

440 000 zł162 m² 2 719,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 2 domy jednorodzinny z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku w stanie surowym otwartym. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słowicza

Sanok,podkarpackie

790 000 zł140 m² 5 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:835 m²

Na sprzedaż budynek jednorodzinny w stanie deweloperskim położony w Sanoku na Olchowcach przy ul. Słowiczej, na działce o powierzchni 835m. Budynek jest w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chmielnik

Chmielnik,podkarpackie

549 000 zł151 m² 3 635,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Z przyjemnością prezentujemy urokliwy dom położony w malowniczej okolicy Błędowej Tyczyńskiej w gminie Chmielnik, zaledwie 18 kilometrów od serca Rzeszowa. Ta urocza nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

769 000 zł99 m² 7 770,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nową inwestycję przytulnych domów parterowych zlokalizowanych w Sędziszowie Małopolskim. Budynki usytuowane są na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Radawa,podkarpackie

449 000 zł70 m² 64,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łysa Góra

Łysa Góra,podkarpackie

375 000 zł70 m² 5 377,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Do sprzedaży polecam wyjątkowa nieruchomość w miejscowości Łysa Góra gmina Nowy Żmigród powiat Jasło.Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego domu parterowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szafranów

Szafranów,podkarpackie

299 000 zł116 m² 2 577,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom z dużym potencjałem, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Szafranów, w gminie Czermin. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

999 999 zł153 m² 6 535,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 153 m , usytuowany na działce 12 ar w spokojnej i malowniczej części Rzeszowa. Parter (wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

698 000 zł140 m² 4 986 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:70 m²

!bez prowizji! W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż ostatnie domy w zabudowie szeregowej w dzielnicy Budziwój Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej z ogródkami od 70m2 do 240.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szlachecka

Rzeszów,podkarpackie

1 150 000 zł136 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

W ofercie biura estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowy dom o powierzchni 136 m2 zlokalizowany przy ulicy Szlacheckiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2014 Ilość pięter: 1 + poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

870 000 zł190 m² 4 571,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:562 m²

Dom jednorodzinny w świetnej lokalizacji Jasionka Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany w 2019 roku, zlokalizowany na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Jasionce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Stokrotek

Rzeszów,podkarpackie

6 500 zł180 m² 36,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 180 m2, usytuowany przy ulicy Stokrotek w Rzeszowie. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł118 m² 6 766,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę na wyłączność: na sprzedaż dom w nowoczesnej zabudowie szeregowej, o powierzchni 98,59m2 (z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Budy Głogowskie

Budy Głogowskie,podkarpackie

580 000 zł144 m² 4 040,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:788 m²

W ofercie Biura stoprocent Nieruchomości dom parterowy o powierzchni 143,54 M zbudowany według projektu Dom w cieszyniankach 12. Dom usytuowany na działce 7,88ar w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kraszewskiego

Łańcut,podkarpackie

795 000 zł106 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa oferta w bierze Stoprocent Nieruchomości - sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej z wyposażeniem w centrum Łańcuta! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipowica

Lipowica,podkarpackie

249 000 zł110 m² 2 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym, położony w miejscowości Lipowica (gmina Dukla), w otoczeniu zieleni i pięknych, podkarpackich krajobrazów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siedliska

Siedliska,podkarpackie

410 000 zł117 m² 3 516,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 482 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje do sprzedania dwa w pełni samodzielne lokale mieszkalne zlokalizowane w budynku wielorodzinnym w miejscowości Siedliska, gm. Nozdrzec, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Borek

Nowy Borek,podkarpackie

1 100 000 zł130 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 088 m²

Nowoczesny dom 130 m z fotowoltaiką 9 kw i garażem dwustanowiskowym Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony, o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabownica Starzeńska

Grabownica Starzeńska,podkarpackie

1 119 000 zł163 m² 6 865,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym | Grabownica Starzeńska | gotowy do zamieszkania Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rzeszów,podkarpackie

442 000 zł110 m² 4 018,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący o powierzchni 110m2 w stanie surowym zamkniętym znajdującym się na działce 12 ar! Dom do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bratkowice,podkarpackie

830 000 zł144 m² 5 768,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesne i energooszczędne domy parterowe / Nowy etap inwestycji Przedstawiam nowoczesne domy w stanie surowym zamkniętym z elewacją. Domy położone w spokojnej okolicy Bratkowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:57 m²

Przedstawim państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 z ogrodem o po 57m2 Inwestycja znajduje się na kameralnym Osiedlu i składa się z 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

747 000 zł123 m² 6 064,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Głogowa Małopolskiego ul. Partyzantów. Podstawowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

826 000 zł123 m² 6 705,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:509 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 300 m²

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości budynek o łącznej powierzchni około 200m2, położony przy ul. Załęskiej spokojna okolica z przewagą zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cierpisz

Cierpisz,podkarpackie

2 300 000 zł288 m² 7 986,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 983 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu urokliwą nieruchomość, która łączy w sobie komfort współczesnego życia z atutami spokojnej okolicy. Ten wolnostojący dom, z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 299 000 zł233 m² 5 582,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:773 m²

Na sprzedaż dom piętrowy wolnostojący, zlokalizowany w Rzeszowskie przy ulicy Dębickiej. Nieruchomość w całości wykończona, gotowa do zamieszkania, bez wkładu finansowego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Jasionka

Jasionka,podkarpackie

9 000 zł200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu dom wolnostojący do wynajęcia o powierzchni 200 m2 w Jasionce. Nieruchomość znajduje się na zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 10 ar.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij