dowolna

Domy podkarpackie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

2 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 547 ogłoszeń

890 000 zł127,58 m² 6 976,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

W biurze Stoprocent Nieruchomości - Na sprzedaż dom wolnostojący położony Boguchwale. Nieruchomość znajduje się w zielonej i cichej okolicy na działce o powierzchni 9 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł212 m² 9 429,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przestronny Dom wolnostojący na działce 8 arowej w spokojnej okolicy. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wykonany wg projektu Dom w Orchideach który jest.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł80 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szukasz bazy wypadowej w Bieszczady lub miejsca, któremu nadasz drugie życie? Ta nieruchomość to idealne połączenie tradycji, doskonałej lokalizacji i szerokich możliwości aranżacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł100 m² 12 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Nowa cena! Jeśli marzysz o tym, aby budzić się przy śpiewie ptaków i mieć las tuż za oknem , a jednocześnie cenisz szybki dojazd do miasta ten dom jest dla Ciebie. Kameralne otoczenie,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Na sprzedaż stylowy drewniany dom o powierzchni 150 m2, z olbrzymim potencjałem, położony w spokojnej dzielnicy Miasta Krosna. Nieruchomość mieści się na działce o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł80 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Siedlisko z potencjałem 61 arów natury w miejscowości Lecka (k. Rzeszowa). Jeśli marzysz o własnym azylu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie zależy Ci na szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł550 m² 907,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Dom w stanie surowym , położony w pięknym miejscu , otoczony lasem. 550 m2 zawiera garaż dwustanowiskowy i piwnicę 90 m2 ( pralnia , kotłownia , miejsce na siłownię i saunę ,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł195,47 m² 3 320,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:968 m²

Na sprzedaż nowy parterowy dom wolnostojący z poddaszem do adaptacji, z 4 sypialniami, 2 łazienkami i przestronną strefą dzienną: salon + kuchnia 46m2. Dom budowany w oparciu.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł200 m² 5 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 200 m z dwustanowiskowym garażem , położony w spokojnej części Rzeszowa przy ul. Staroniwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł130 m² 3 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w stanie surowym, położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Husów idealnej dla osób szukających ciszy, natury i przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł157 m² 8 598,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wyłącznie w ofercie biura Estaton prezentujemy na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny zlokalizowany w Jasionce, w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł141 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Obniżka ceny! Lutcza, gm. Niebylec - dom jednorodzinny (budowany zgodnie z projektem wb-3929) w stanie surowym zamkniętym o powierzchni zabudowy 141 m2, na działce 12 arów, w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł180 m² 4 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:435 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w Ropczycach przy ul. Mickiewicza. Budynek wybudowany w 1991 roku usytuowany jest na działce o powierzchni 435 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł113 m² 7 257 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Racławówce tuż przy granicy miasta Rzeszowa w dzielnicy Zwięczyca. - dom już gotowy w stanie deweloperskim - Ogrzewanie podłogowe - Rolety.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł259,25 m² 1 153,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:929 m²

Dom w stanie surowym otwartym z garażem Trześń, ul. Cicha | 259 m (141 m użytkowe) | działka 929 m Masz własną wizję domu i chcesz zrealizować ją od podstaw, ale bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł120,50 m² 6 630,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę domu wolnostojącego o powierzchni 120,5m2 usytuowanego na 6-arowej widokowej działce zaledwie 10 minut do ch Millenium Hall. Cena domu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł90 m² 7 767 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:805 m²

Nowa niższa cena Na sprzedaż: dom o powierzchni ok. 90 m, z ogromnym potencjałem położony w Brzozowie, na osiedlu domów jednorodzinnych. Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł732 m² 954,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:732 m²

Na sprzedaż domy jednorodzinne w stanie surowym zamkniętym - Stobierna k. Rzeszowa! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych położonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł155 m² 8 961,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:816 m²

Wyłącznie w ofercie biura Estaton prezentujemy Państwu komfortowy dom, idealny dla rodziny, zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy przy ulicy Potockiego w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Ostatni Gotowy dom wolnostojący 5min od centrum Sędziszowa Małopolskiego | 125 m | działka 4,8 a W sprzedaży gotowy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym z elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

dom w zabudowie szeregowej z garażem i pomieszczeniami gospodarczymi na działce o powierzchni 2,5 ara w atrakcyjnej lokalizacji na ulicy Chrobrego- osiedle Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż domek rekreacyjny całoroczny w Radawie, położony na działce o powierzchni 4 ary. Nieruchomość znajduje się w cichej, urokliwej części miejscowości przy samej rzece,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 001 zł240 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 120 m²

Takie oferty pojawiają się bardzo rzadko. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 240 m położony przy ul. Kosynierów, na osiedlu Tysiąclecia w Rzeszowie - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł81,20 m² 7 992,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 81m2, posadowiony na działce o powierzchni 203m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 005 500 zł198 m² 5 078,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:856 m²

Nowoczesny, energooszczędny Dom z Rekuperacją i gwc w Malowniczej Okolicy Zbudowany z Pasją Blisko Natury i Udogodnień! Marzysz o życiu w harmonii z naturą, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł110 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w atrakcyjnej i spokojnej części Głogowa Małopolskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:351 m²

Wyjątkowa oferta 1/2 bliźniaka w sercu Rzeszowa! Szukasz przestronnego domu w samym centrum Rzeszowa, który sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja? Ta nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł110 m² 4 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom jednorodzinny o powierzchni około 110m2. Nieruchomość wybudowana w latach 70 z cegły na prostokątnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł225 m² 8 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 942 m²

Są nieruchomości, które są po prostu domami. I są takie, które robią efekt wow od pierwszej chwili. Ta oferta zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Blisshome nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł123 m² 6 991,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:882 m²

Jeśli szukasz miejsca, w którym codzienny komfort łączy się ze spokojem, a jednocześnie chcesz mieć wszystko, co potrzebne do życia, na wyciągnięcie ręki - ten dom spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 400 zł144,31 m² 4 998,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej w ramach inwestycji Bliźniaki Krasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł123,72 m² 5 253,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | garaż | prestiżowe osiedle Niwa | Głogów Małopolski Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Głogów Małopolski, na.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł165 m² 2 236,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję Państwu nowoczesny dom jednorodzinny wg. projektu "dom w szczodrzeńcach" - z małymi modyfikacjami, w stanie surowym otwartym na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł118 m² 5 330,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Biuro nieruchomości Mint Property prezentuje ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w Dębicy przy ul. Towarnickiego.Przedmiotem sprzedaży jest dwukondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł210 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dom zlokalizowany w Strażowie, w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, z bardzo dobrym dostępem do Rzeszowa. Nieruchomość idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

393 000 zł100 m² 3 930 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Biuro patjo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem - dom wolnostojący z przełomu lat 50 i 60 o powierzchni użytkowej ok. 100 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł106 m² 7 254,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Biuro Estaton przedstawia przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 106 m2 z działką 1.77 ar położny przy ul. Słocińskiej w Rzeszowie. Prezentowany dom sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł121,02 m² 4 701,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:402 m²

W sprzedaży osiedle nowoczesnych domów wolnostojących. Każdy z domów znajduje się na 4 arowych działkach. /Podatku pcc opis inwestycji: - powierzchnia domu: 121,02m2 - pow.działki : 402 m2 - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł83,80 m² 8 711,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 z dużym narożnym ogródkiem - II Etap inwestycji w popularnej lokalizacji! Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł488 m² 10 655,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Luksusowa willa z prywatnym lasem Twoja oaza spokoju pod Rzeszowem Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla osób, które cenią sobie komfort, elegancję oraz bliskość natury a wszystko to.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł54,29 m² 1 749,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:736 m²

Do sprzedania budynek usługowy z możliwością przekształcenia na budynek mieszkalny jednorodzinny. Budynek o powierzchni użytkowej 54,29m2 w miejscowości Wrocanka gmina Tarnowiec.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij