dowolna

Domy podkarpackie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

2 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 540 ogłoszeń

559 000 zł140 m² 3 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 486 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową propozycję - dom wolnostojący usytuowany w malowniczej lokalizacji w Jaśle. Nieruchomość ta, wybudowana w 1925 roku, zaskakuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł142 m² 2 880,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 m²

Biuro Rzeszowkie Nieruchomości przedstawia: na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142,62 m , z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł160 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Komfortowy dom 160 m2 z widokową działką 13 ar - nieopodal Miasta Rzeszów Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

457 000 zł436 m² 1 048,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:735 m²

Obniżka ceny! możliwość mieszkań na wynajem, usług. Oferujemy do sprzedaży wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni 436m2 zlokalizowany w Krośnie przy przy ul. Krakowskiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł195 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 m²

Dom jednorodzinny gotowy do zamieszkania, znajdujący się na 11 arowej, ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł116,61 m² 6 766,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Las Marcina - poznaj inwestycję Komfort otoczenia Las Marcina, to nowoczesny projekt deweloperski zaprojektowany z myślą o wszystkich tych, którzy cenią komfortowe warunki życia w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 790 000 zł312,62 m² 5 725,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność przedstawić Państwu dwie ,rezydencje W skarpie" wyjątkowe domy w stanie deweloperskim otwartym, na zamkniętym osiedlu w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł124,85 m² 5 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Na sprzedaż nowe domy jednorodzinne, w stanie deweloperskim, 4 pokojowe o powierzchni 124,85 m2 z prywatnym ogrodem o powierzchni od 67 m2 do nawet 134 m2. Usytuowane na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł143,88 m² 5 768,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:978 m²

Nowy etap inwestycji - nowoczesne domy Z garażem Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym zamkniętym z elewacją w Bratkowicach o powierzchni 143,88 m (z garażem) na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł113,68 m² 7 213,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Oferta bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż funkcjonalna szeregówka znajdująca się w dzielnicy Słocina o powierzchni 113.68 m2 z garażem, tarasem i dużym ogródkiem. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł225 m² 2 036,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz miejsca, w którym codzienność stanie się przyjemnością, a poranki będą pachniały świeżym powietrzem i kawą na tarasie? Ten dom, zaprojektowany według projektu "dariusz",.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł122 m² 4 262,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: 2 nowoczesne domy - Łańcut (kąty) Przedstawiam ofertę sprzedaży dwóch funkcjonalnych domów jednorodzinnych o powierzchni 122 m , usytuowanych każdy na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł144,74 m² 4 345,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:863 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący, o powierzchni ok. 144 m2, znajdujący się w Dąbrówkach, gm. Czarna (odległości 8km od Łańcuta). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Do sprzedaży nowoczesny piękny dom położony na dużej widokowej działce o powierzchni 33 ar pod Dynowem w miejscowości Nozdrzec. Działka świetnie zagospodarowana na której znajduje się dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł93 m² 7 505,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Witamy na naszym bezpiecznym zamkniętym osiedlu, gdzie zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla naszych mieszkańców. Wzgórze herburtów" osiedle smart & eco Całe osiedle będzie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł80 m² 4 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 80 m , położony na 18 arowej działce w Makowiskach w gminie Nowy Żmigród. Nieruchomość z przeznaczeniem dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł90 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Wola Dębowiecka wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Dębowiec. Do sprzedania nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 87a.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł130 m² 4 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:778 m²

Dom z ogrodem garażem i kominkiem - Niebylec to wyjątkowa propozycja dla osób, które marzą o własnej przestrzeni w spokojnym otoczeniu, a jednocześnie cenią sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł126,30 m² 8 709,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zamieszkaj w sercu Bieszczad! Przedstawiamy dom o niepowtarzalnym charakterze, pełen światła i uroku, idealny dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Dom w Bieszczadach - gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł165 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:869 m²

Na sprzedaż przestronny dom z 1976 roku, położony na 8,69-arowej, ogrodzonej działce w miejscowości Nisko. Najważniejsze cechy nieruchomości: powierzchnia użytkowa domu 165m2 Dom posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł180 m² 43,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący w Rzeszowie. Dom o powierzchni 180 m2 składa się z pokoju dziennego połączonego z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł98,30 m² 8 647 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Krótki opis nieruchomości Prezentujemy ofertę sprzedaży nowego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej i zielonej miejscowości Besko. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł150,23 m² 6 257,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 150 m2 z garażem i miejscem postojowym oraz ogrodem w Tajęcinie. Bez prowizji | bez pcc opis nieruchomości: - powierzchnia: 150 m2 -pow.działki : 351 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł210 m² 947,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym, zlokalizowany w spokojnej i zielonej miejscowości Milcza. Nieruchomość usytuowana jest na przestronnej działce o powierzchni 30 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

2 549 000 zł200 m² 12 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość składającą się z dwóch domów , położonych w jednym z najwyższych punktów widokowych w Kielnarowej. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł330 m² 5 121,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 382 m²

Nowoczesny komfort, bieszczadzki spokój i niepowtarzalny klimat natury lokalizacja Położony w malowniczej miejscowości Leszczawa Dolna, w otulinie Parku Krajobrazowego Pogórza.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł156,22 m² 11 490,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, parterowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony w spokojnej i prestiżowej okolicy Rzeszowa - miejscowość Zaczernie niedaleko ul. Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł139 m² 3 597 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do sprzedaży 1/2 udziału w części kamienicy umiejscowionej w ścisłym centrum Krosna. Kamienica podzielona jest na część usługowo-handlową i mieszkalną. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł85 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży bliźniak w stanie deweloperskim w miejscowości Stobierna około 6,5 km od Lotniska w Jasionce. Bliźniak wybudowany według indywidualnego projektu o powierzchni około 85.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł240 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przestronny dom z potencjałem- w stanie surowym otwartym Twoja baza do stworzenia wymarzonego miejsca. Ten dom w stanie surowym otwartym to wyjątkowa propozycja dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej które powstaje przy ulicy Miejskiej w Rzeszowie. Piętrowy dom o powierzchni 83m2 usytuowany na ponad 2 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł60 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż przytulny dom wolnostojący o ogromnym potencjale, położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Kramarzówka na Podkarpaciu. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 620 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom parterowy, zlokalizowany w Sędziszowie Małopolskim. Nieruchomość została odebrana w 2023 roku i jest gotowa do wprowadzenia bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł467,70 m² 3 420,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:916 m²

English version below Prezentujemy na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość - dom gościnny w sercu Bieszczad-stanowiący gotowy, dobrze prosperujący biznes! Dom o powierzchni użytkowej 352,2m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł113 m² 7 256,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

W ofercie Biura Reformacka Nieruchomości prezentujemy przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113 m2 z działką 1,66 ar w stanie deweloperskim. Budynki o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł75 m² 4 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Czerce, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł246 m² 3 410,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

>Krótki opis nieruchomości Oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w sercu malowniczego Rymanowa-Zdroju. Dom wolnostojący z lat 70., po gruntownym remoncie w 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyłącznie w ofercie biura Klucz Nieruchomości dom wolnostojący o powierzchni 107 m , położony na malowniczej, zagospodarowanej działce o powierzchni 15,5 ar, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

479 999 zł110 m² 4 395,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:820 m²

Przytulny, zadbany dom w Krośnie przy ul. Wiejskiej idealną propozycję dla osób szukających spokojnej lokalizacji, z dala od intensywnego ruchu. To oferta, która wyróżnia się na tle rynku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł246 m² 3 247,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 345 m²

Po remoncie w 2008 roku W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż nieruchomość w Rymanowie Zdroju, ok. 500m od ścisłego centrum i parku zdrojowego. Nieruchomość znajduje.