dowolna

Domy podkarpackie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

2 546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 546 ogłoszeń

1 249 000 zł99,37 m² 12 569,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 213 m²

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 99,37 m , położony w spokojnej części Rzeszowa Budziwój. Nieruchomość będzie dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:326 m²

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy dom zlokalizowany w miejscowości Rudna Mała tuż obok Rzeszowa. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej i bardzo dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł141,70 m² 5 638,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę szeregówki w powstającej inwestycji na ul. Herbowej. To propozycja dla osób poszukujących bezkompromisowej.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł180 m² 2 778 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość znajdującą się w miejscowości należącej do gminy Korczyna. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej okolicy. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł100 m² 2 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Twój Agent Nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 100 m , położony w spokojnej i zielonej miejscowości Brzezówka (gmina Tarnowiec, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł129,53 m² 5 396,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 129,53 m wraz z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku zlokalizowany w Boguchwale. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł100 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący do remontu, położony na działce o powierzchni 18 arów, teren jest ogrodzony dodatkowo za działka jest 10 arów lasu. Znajduje się w spokojnej części Rakszawy.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł190 m² 42,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Są miejsca, które pozwalają naprawdę zwolnić. Gdzie poranek zaczyna się ciszą, a dzień toczy się własnym tempem. Ten dom został stworzony właśnie do takiego życia. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł155 m² 4 832,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w urokliwej i cichej okolicy przy ul. Kąty.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł120 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:35 351 m²

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: na sprzedaż wyjątkowa posiadłość "dolina Czterech Stawów" ponad 3,5351 ha bajkowej przestrzeni z działającą agroturystyką i niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje nową inwestycję zlokalizowaną w kameralnej i zielonej części Sędziszowa Małopolskiego, oddalonego od Rzeszowa o ok. 20 km. Miejsce to.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł100 m² 3 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dom do remontu. Dom około 100 m na działce 35 arów w miejscowości Dynów. Dom znajduję się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 900 zł123 m² 12 194,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Expander przedstawia Państwu na sprzedaż nowoczesny - dom jednorodzinny luksusowy w stanie deweloperskim, zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Senatorska, osiedle Budziwój. Dom powstał według.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

249 000 zł130 m² 1 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Polecam - Sprzedaż nowego domu w miejscowości Osiek Jasielski w woj. podkarpackim, powiat jasielski, gmina Osiek Jasielski. Atrakcyjnie położona nieruchomość w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł167,35 m² 5 551,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulny dom parterowy, zlokalizowany w miejscowości Strażów. Strażów to urokliwa miejscowość położona w południowo-wschodniej Polsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:107 m²

Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż środkowy segment domu w zabudowie szeregowej o powierzchni około 107 m , ogrodzonym ogródkiem oraz dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł83,80 m² 8 054,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 - II Etap inwestycji w popularnej lokalizacji! Kameralne osiedle składające się z segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł100 m² 3 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Prezentujemy projekt Dom w "wisteriach 17" idealny wybór dla osób, które marzą o nowoczesnym, przytulnym i funkcjonalnym domu dla całej rodziny. Dom w wisteriach 17 to projekt.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł130 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 991 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Brzezówka (gmina Tarnowiec, powiat jasielski) obejmująca dom jednorodzinny o powierzchni ok. 130 m wraz.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł140 m² 3 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 140 m2 usytuowany na działce o powierzchni 7 arów. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł175 m² 7 314,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 421 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący, parterowy, o powierzchni 171 m , położony na przestronnej i zadbanej działce 1 421 m , w spokojnej, zielonej okolicy miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł206 m² 4 029,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 140m2. wybudowany według projektu " Dom w Zdrojówkach ", położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł121 m² 6 446,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 121 m . Nieruchomość położona jest w Woli.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł250 m² 4 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:941 m²

Dom po dużej modernizacji w Rzeszowie to miejsce, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i oszczędność. Położony przy ul. Makuszyńskiego, na płaskiej, ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł124,85 m² 5 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu na prestiżowym osiedlu - nowej, kameralnej inwestycji położonej w jednej z najspokojniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł57 m² 6 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:398 m²

Weremień gmina Lesko, na sprzedaż budynek rekreacyjny całoroczny Przedmiotem sprzedaży jest budynek rekreacji indywidualnej o pow. użytkowej 57 m2 położony na działce o pow. 398 ar Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł152 m² 2 296,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 976 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Lipa przy ul. Sandomierskiej, usytuowany na działce o powierzchni 19,76 ar. Nieruchomość zabudowana jest murowanym, podpiwniczonym domem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł122 m² 4 090,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:705 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 122 m2 usytuowany na działce 7,05 ar w miejscowości Łańcut (kąty) sprzedawany w stanie surowym zamkniętym. Jest opcja doprowadzenia domu do.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł90 m² 2 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż oferujemy urokliwy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Trzeboś w gminie Sokołów Małopolski, powiat Rzeszowski. Nieruchomość usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł102 m² 13 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje nową inwestycję obejmującą 4 nowoczesne domy całoroczne, położone w sercu Bieszczad, w malowniczej miejscowości Terka.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 321 m² 90,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 321 m²

Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż wolnostojący drewniany dom, usytuowany w miejscowości Iwonicz-Zdrój, przy ul. Wschodniej. Budynek jest przeznaczony do kompleksowego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:34 800 m²

Oferujemy unikalną okazję zakupu klimatycznego siedliska o powierzchni 3,48 ha, które może spełnić marzenia o spokojnym życiu na łonie natury. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł75 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Podkarpacie-Gm. Nozdrzec -izdebki Przedstawiamy Państwu bardzo ciekawa ofertę skierowaną do wszystkich którzy marzą by zamieszkać na wsi w małym urokliwym drewnianym domu z pięknym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł263,20 m² 3 491,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 060 m²

Idealny dla rodziny, która szuka spokoju w otoczeniu natury, a jednocześnie chce mieszkać blisko Rzeszowa! Na sprzedaż oferuję przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł303,53 m² 9 850,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 371 m²

Biuro Dobry Adres Nieruchomość ma przyjemność zaoferować Państwu jedyną taką nieruchomość na podkarpaciu! Ekskluzywny dom położony w otoczeniu lasu Państwowego położony w Wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł117,50 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - komfort i technologia blisko Rzeszowa. Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie nowoczesną architekturę z funkcjonalnością inteligentnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł202 m² 96,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:933 m²

Na sprzedaż nowoczesny, dopracowany dom jednorodzinny położony na spokojnym, nowym osiedlu w Rzeszowie (budziwój, ul. Śnieżna). Nieruchomość wybudowana w 2017 r. przez renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł141,49 m² 49,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować inwestycję domów wolnostojących zlokalizowanych w miejscowości Malawa. Komfortowe domy położone na ustawnych działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 896 zł86,92 m² 9 030,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:114 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom szeregowy 4 pokojowy na sprzedaż! Powierzchnia 86,92 m z dużym ogrodem skrajnym dostępny na ten rok. Inwestycja zlokalizowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł304 m² 1 151,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 304 m , położony w Pysznicy przy ul. Wolności. Powierzchnia zabudowy budynku wynosi 138.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę domu parterowego o powierzchni 160 m , z garażem dwustanowiskowym , realizowanego według cenionego projektu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij