dowolna

Domy podkarpackie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

2 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 547 ogłoszeń

Rynek pierwotny

769 000 zł124,85 m² 6 148,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate z dumą prezentuje niepowtarzalną nowopowstającą inwestycję składającą się z jednorodzinnych domów w zabudowie szeregowej zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł160 m² 21,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Invest Home Biuro Nieruchomości poleca do wynajęcia dom piętrowy w Stalowej Woli na Osiedlu Piaski w centrum miasta do wynajmu dla firmy na kwatery pracownicze. Dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

858 000 zł77,82 m² 8 481,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie na sprzedaż wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 77,82m2 zlokalizowanyw Malawie. Dom posiada 4 pokoje i posadowiony jest na działce o powierzchni 300m2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł133 m² 6 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 208 m²

Nowoczesny dom parterowy w Szówsku (gm. Wiązownica), ok. 5 km od Jarosławia Cena: 899 000 zł Powierzchnia: dom: 114,74 m powierzchnia użytkowa / 139,1 m powierzchnia netto parteru / 163,67.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł266 m² 6 763,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Na sprzedaż dom w Rzeszowie - Sikorskiego Budynek 3 kondygnacyjny z użytkowym poddaszem znajduje się na 12 arowej działce Budynek o pow. całkowitej 432 m2 ( 266 m2 powierzchni użytkowej ).

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł95 m² 2 516 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 670 m²

Gospodarstwo w Zawadce - gmina Strzyżów 0,6670 ha działka zabudowana budynkiem mieszkalnym, budynkiem gospodarczym oraz garażem. W skład domu wchodzi: kuchnia, 2 pokoje, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł175,70 m² 7 342,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie biura Estaton prezentujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny, położony w Bratkowicach, w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Rzeszowa. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł180 m² 1 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:635 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Moderówka, gmina Jedlicze, powiat krośnieński. Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 635 m zabudowanej domem.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł137 m² 7 664,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu niezwykłą nieruchomość położoną w malowniczej Ustjanowej Górnej -jednej z najbardziej urokliwych miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł172 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Oferujemy na sprzedaż dom położony w otoczeniu lasów w gminie Wadowice Górne (powiat mielecki). Nieruchomość o powierzchni 172m2, położona na działce 1380m2. Dom budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł81,20 m² 7 992,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Nowa inwestycja: bliźniaki w stanie deweloperskim z dwoma miejscami postojowymi, stryszkiem oraz narożną działką. 14 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 81,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł140 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia segment domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 140 m2 przy ul. Letniej w Rzeszowie. Układ pomieszczeń: parter : - otwarty salon.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł335 m² 2 683,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży - klimatyczny, wolnostojący dom zlokalizowany w przysiółku Kameralne, będącym częścią miejscowości Jeżowe w powiecie niżańskim. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony na ulicy Wojska Polskiego w Głogowie Małopolskim. Inwestycja jest ukończona, domy są gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł69 m² 5 289,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:11 500 m²

Szukasz miejsca, gdzie jedynym Twoim "powiadomieniem" będzie śpiew ptaków, a nie mail od szefa? Przedstawiamy siedlisko, które ma w sobie tyle historii, że gdyby ściany mogły mówić,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący | wola zgłobieńska | 100,01 m | działka 1239 m Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym z możliwością doprowadzenia do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 900 zł87 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:274 m²

Na sprzedaż dom szeregowy z ogródkiem Wiązownica Biuro nieruchomości homfi prezentuje na sprzedaż jeden z domów szeregowych w inwestycji zlokalizowanej w Wiązownicy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł119,78 m² 6 002,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

W sprzedaży parterowy dom wolnostojący wykonany z bali, położony na 11.5 arowej działce, w znakomitej lokalizacji, zaledwie kilka minut od ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł114,69 m² 7 838,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

W ofercie na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 114,69 m , z garażem w bryle budynku i działką o powierzchni minimum 450 m . Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł70 m² 5 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 809 m²

Na łagodnym wzniesieniu wśród wierzb i pól uprawnych znajduje się niezwykle urokliwe mini-siedlisko - idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni i prywatności. To miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł116 m² 4 732,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Masz dość ciasnych osiedli, gdzie zaglądasz sąsiadowi w talerz przez okno? W Alfredówce mamy dla Ciebie lekarstwo na metrażową klaustrofobię. Przedstawiamy solidny dom o powierzchni 116.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł103 m² 2 902,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom murowany położony w samym centrum Dukli, usytuowany na działce o powierzchni 4,29 ar. To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł90,18 m² 8 084 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:129 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej na północy Rzeszowa z super dojazdem do ulicy Warszawskiej. Segment środkowy Bez podatku pcc | 0 zł za pomoc doradcy kredytowego | 0 zł prowizji Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł133 m² 3 375,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:968 m²

Polecamy do sprzedania nowy przestronny parterowy dom jednorodzinny z garażem jednostanowiskowym w Przyszowie ul. Szlachecka, gmina Bojanów. Dom sprzedawany w stanie surowym otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł107 m² 8 401,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości- parterowy dom z wiatą garażową, oraz budynkiem gospodarczym, na działce 13,5 arów. Nieruchomość położona w miejscowości Wola.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł341 m² 2 929,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż częściowo wyremontowany Dom w wysokim standardzie (210m2) z zakładem produkcyjnym (131m2), dużym domkiem gospodarczym (40m2) z działką (20ar) atuty nieruchomości: - cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 930 zł117,49 m² 6 433,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni 117,49m2 z ogrodem, segment środkowy. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł226,80 m² 4 276,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 226,80 m na działce 10,58 ara! Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 226,80 m (użytkowej 119.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł143,62 m² 5 075,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:783 m²

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 143,62 m , położony na działce 8,22 ara w miejscowości Pogwizdów, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferuje Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Bachórzec w gminie Dubiecko w powiecie przemyskim. Nieruchomość z niezwykłym wystrojem i urokliwym ogrodem z altanką.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł164 m² 5 975,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:271 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o ogromnym potencjale inwestycyjnym. Trzykondygnacyjny budynek o powierzchni użytkowej 164,31 m (dodatkowo: piwnica i kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł180 m² 3 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 066 m²

Szukasz wymarzonego domu z dużym potencjałem? Mam dla Ciebie ofertę, która Cię zachwyci! Do sprzedaży oferuję przestronny, dwupiętrowy dom o powierzchni 180 m2, posadowiony na równej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 000 zł68,85 m² 11 416,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Nowoczesny dom szeregowy 68,85 m Rzeszów, słocina, osiedle Góreckiego (przy szkole) Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 68,85.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł341 m² 3 222,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 313 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 341 m (użytkowej ok. 185m). Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł186,49 m² 2 627,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości Tuszów Narodowy, w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł130 m² 6 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony na dużej, 11-arowej działce w Rzeszowie przy ul. Budziwojskiej. **parametry nieruchomości:** * Powierzchnia domu: ok. 130 m * Powierzchnia działki: ok.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 200 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu siedlisko o powierzchni 1, 33 hektara, które może spełnić marzenie o spokojnym życiu na łonie natury. Idealna dla osób ceniących sobie cisze.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł350,05 m² 3 082,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 603 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Biedaczów, otoczoną zielenią i spokojem podkarpackiego krajobrazu. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł400 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:450 m²

Kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum Błażowej idealna pod inwestycję - składa się z 4 niezależnych mieszkań oraz lokalu na parterze z wejściem z ulicy. Budynek z 1960.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł191,58 m² 8 090,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 651 m²

Szukasz domu, w którym można naprawdę odpocząć po pracy, a nie tylko wrócić na noc? Ten dom jest dla osób, które chcą ciszy, przestrzeni i prywatności, ale bez rezygnowania.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł57,71 m² 9 166,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w zabudowie bliźniaczej - Wysoka Głogowska! Nieruchomość położona na 11- arowej działce w Wysokiej Głogowskiej, tuż przy granicy z Tajęciną.