dowolna

Domy do wynajęcia podkarpackie - Oferty wynajmu domów

76 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

76 ogłoszeń

8 500 zł135 m² 62,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Biuro nieruchomości Dream House Broker s ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia przestronny, nowoczesny segment szeregowy o powierzchni 135 m , z garażem w bryle budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł230 m² 23,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy do wynajęcia bardzo ciekawą nieruchomość stanowiącą dom wolnostojący położony przy Ul. Króla Augusta w Rzeszowie. Prezentowany dom to doskonała lokalizacja zarówno do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł230 m² 21,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej (narożny) o pow. ok 230 m2 w Rzeszowie przy ulicy Siennej na dzielnicy Drabinianka. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł110 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuję na wynajem wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej przy ul. Miłocińskiej, zaledwie 5km od centrum Rzeszowa. Nieruchomość o powierzchni 110.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł140 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia segment domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 140 m2 przy ul. Letniej w Rzeszowie. Układ pomieszczeń: parter : - otwarty salon.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł180 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Oferuję Państwu do wynajęcia dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej z jednostanowiskowy garażem, zlokalizowany na nowym, zamkniętym osiedlu w Rzeszowie, dzielnica Staroniwa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł250 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 343 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowoczesny dom wolnostojący na wynajem, o powierzchni ponad 200 m , w miejscowości Widełka (15 min od Jasionki). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł120 m² 40,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Park Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom wolnostojący po generalnym remoncie, znajdujący się w Rzeszowie, blisko ulicy Lubelskiej. Nieruchomość o powierzchni 120 m2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o pow. 100 m 2 w Jasionce. Nieruchomość znajduje się zaledwie 5km od lotniska Rzeszów-Jasionka.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 100 m2, usytuowany przy ulicy Strażackiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduję się na działce ok. 7 ar.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł270 m² 29,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący na wynajem o powierzchni 250 m2 posadowiony na 3 arowej działce. Nieruchomość znajduje się na os. Mieszka I w.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolno stojący do Wynajęcia. Umeblowany, wyposażony, trzy poziomowy. Parter salon, kuchnia, łazienka z pralnią, spiżarnia, piętro; 3 pokoje, garderoba, poddasze: 2 pokoje, łazienka, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł160 m² 21,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Invest Home Biuro Nieruchomości poleca do wynajęcia dom piętrowy w Stalowej Woli na Osiedlu Piaski w centrum miasta do wynajmu dla firmy na kwatery pracownicze. Dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Przedstawiam Państwu do wynajęcia piękną posiadłość położoną na dużej 50-arowej działce znajdującej się zielonej i spokojniej okolicy Głogowa Małopolskiego. Piękny i przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Do wynajęcia dom w świetnej lokalizacji! Oferujemy do wynajęcia dom o powierzchni ok. 100 m położony w miejscowości Kielnarowa, gmina Tyczyn. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł97 m² 36,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro nieruchomości mint property prezentuje do wynajęcia komfortowy nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 97m + garaż 17,3m , położony na 3 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szeregówka środkowa o powierzchni 100m.Parter: salon, kuchnia, łazienka, pokój.Piętro: 3 sypialnie,łazienka. Pełne wyposażenie: meble, pralka,k lodówka, zmywarka. Kaucja 5000zł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:350 m²

Park Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia część domu wolnostojącego, znajdujący się w Głogowie Małopolskim na osiedlu Niwa. Oferowana nieruchomość to część domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 m²

Wygodny dom do wynajęcia w Sokołowie Młp. - szybki dojazd do centrum! Dom położony w dogodnej lokalizacji i szybkim dojazdem do centrum, blisko sklepów, szkół i terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł100 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy do wynajęcia bardzo ciekawą nieruchomość stanowiącą dom w zabudowie szeregowej położony przy Al. Niepodległości w Rzeszowie. Prezentowany dom to doskonała lokalizacja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł160 m² 28,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom wolnostojący po generalnym remoncie o łącznej powierzchni 160m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Krasne, zaledwie 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu komfortowego 5-pokojowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 100 m , z prywatnym ogródkiem, usytuowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł102 m² 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

W ofercie Biura Rzeszowskie- nieruchomości na wynajem dom w miejscowości Stobierna! Nieruchomość znajduje się zaledwie 5 minut od lotniska w Jasionce! Dom w pełni umeblowany gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa niższa cena! Do wynajęcia budynek w zabudowie szeregowej, położony w rejonie ul. Lwowskiej - ul. Twardowskiego - szpitala wojewódzkiego nr. 2 w Rzeszowie. W parterze mieści.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł180 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 180 m2 położony obok ulicy Wieniawskiego | Słocina. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na wynajem przytulny dom z ogrodem w Żurawicy, gmina Przemyśl Szukasz komfortowego miejsca do życia, które łączy spokój podmiejskiej okolicy z doskonałą komunikacją? Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł160 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Komfortowy dom 160 m2 z widokową działką 13 ar - nieopodal Miasta Rzeszów Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł350 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do wynajęcia przestronny dom o powierzchni około 350 m , położony na działce o powierzchni około 900 m . Jest to idealne miejsce dla firm poszukujących przestrzeni do zakwaterowania.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł120 m² 70,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom w o powierzchni 120 m2, usytuowany przy ulicy Iwonickiej w Rzeszowie. Nieruchomość zostanie w pełni wyposażona w wyższym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Park Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia Parter w domu wolnostojącym, znajdującym się przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 90 m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł190 m² 42,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Są miejsca, które pozwalają naprawdę zwolnić. Gdzie poranek zaczyna się ciszą, a dzień toczy się własnym tempem. Ten dom został stworzony właśnie do takiego życia. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł186 m² 37,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 186 m2 (użytkowej 160 m2 ) w Tajęcinie. Dom położony w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł167 m² 22,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuję do wynajęcia przestronny dom o powierzchni 167 m , zlokalizowany przy ul. Głębokiej. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł120 m² 40,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuję do wynajęcia klimatycznie urządzony dom o powierzchni 120 m , zlokalizowany przy ul. Przyjemnej w Rzeszowie. Dom przeszedł generalny.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł150 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers przedstawia ofertę wynajmu części domu w malowniczej okolicy przy ul. Brzegowej w Rzeszowie. Nieruchomość ta oferuje szybki i wygodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ropczycka

Rzeszów,podkarpackie

5 000 zł280 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję do wynajęcia przestronny dom o powierzchni 250 m , położony przy u l. Ropczyckiej w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Krasne,podkarpackie

4 000 zł160 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

! nieruchomość dostępna od 15 stycznia 2026 r.! biuro Park Nieruchomości przedstawia do wynajęcia dom wolnostojący po generalnym remoncie o łącznej powierzchni 160 m2. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rydzów

Rydzów,podkarpackie

5 000 zł240 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Do wynajęcia klimatyczny dom pośrodku własnego lasu. Nowoczesna stodoła w wysokim standardzie. Czynsz najmu 5000zł plus 1500zł media - ogrzewanie, woda, prąd, gaz, oraz pełne zarządzanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Tajęcina,podkarpackie

7 000 zł186 m² 37,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Świlcza

Świlcza,podkarpackie

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko u nas! Na wynajem dom wolnostojący o powierzchni ok. 60 m2 usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 12 ar w miejscowości Świlcza obok Rzeszowa. Budynek: - dom murowany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie szeregowej na wynajem Zaczernie, rzeszów Spokojna część Zaczernia, z szybkim dostępem do centrum Rzeszowa, idealna dla rodziny szukającej komfortowego mieszkania.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij