dowolna

Domy na sprzedaż podkarpackie - Oferty sprzedaży domów

2 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 470 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Borówki

Borówki,podkarpackie

479 000 zł159 m² 3 012,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 684 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom z ogromnym potencjałem, położony w malowniczej miejscowości Borówki Nieruchomość usytuowana jest na dużej, 36,84-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Malawa

Malawa,podkarpackie

660 000 zł78 m² 8 481,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

W ofercie Biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Malawa. Opis budynku: termin oddania: czerwiec 2025r. Powierzchnia użytkowa: 77,82m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krasne

Krasne,podkarpackie

940 000 zł85 m² 11 058,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie Biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 85 m , usytuowany na działce o powierzchni ok. 3,5 ara w miejscowosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rakszawa

Rakszawa,podkarpackie

399 000 zł138 m² 2 887,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:717 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na a sprzedaż dom w stanie surowym otwartym , położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Rakszawa. Budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 039 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom zlokalizowany przy ul. Św. Walentego w Rzeszowie Dom wolnostojący ma powierzchnię 160 m2 i leży na ponad 20 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 049 000 zł77 m² 13 655,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

W ofercie Doradzamy Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, elegancki, dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany przy ul. Sikorskiego na osiedlu Drabiniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

766 000 zł125 m² 6 124,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate z dumą prezentuje niepowtarzalną nowopowstającą inwestycję składającą się z jednorodzinnych domów w zabudowie szeregowej zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krosno

Krosno,podkarpackie

500 000 zł181 m² 2 762,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam do zapoznania się nowej oferty dom W cenie mieszkania. Na sprzedaż 1/2 udział w rezerwacji, budowa dom wolno stojący, dwu-lokalowy w drugiej linii zabudowy w Krośnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 265 000 zł270 m² 4 685,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony przy ul. Cichej w dzielnicy Drabinianka w Rzeszowie. To doskonała lokalizacja do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Budziwój przy ul Miejskiej. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sanok,podkarpackie

570 000 zł110 m² 5 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:524 m²

Na sprzedaż przestronny bliźniak o powierzchni ok. 110 m , położony w Sanoku przy ul. Białogórskiej, w wyjątkowej lokalizacji - naprzeciwko rzeki San, z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

730 000 zł83 m² 8 795,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł118 m² 6 755,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości! myśliwska rzeszów! Domy w zabudowie szeregowej znajdujące się w doskonale skomunikowanej z centrum miasta lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

798 400 zł131 m² 6 115,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne osiedle położone w spokojnej i cichej okolicy Głogowa Małopolskiego opis inwestycji: termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguchwała,podkarpackie

1 549 000 zł175 m² 9 077 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom parterowy o powierzchni 175 m (wraz z garażem jednostanowiskowym), wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł121 m² 5 762,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - ul. Porąbki Opis budynku: powierzchnia użytkowa: 102.31 m2 + garaż 19 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Siedliska,podkarpackie

1 299 000 zł165 m² 7 872,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić przestronny dom o powierzchni ok. 165 m Nieruchomość położona jest na 10-arowej działce w pięknej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tarnopolska

Rzeszów,podkarpackie

755 930 zł117 m² 6 433,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w zabudowie szeregowej przy ul. Tarnopolskiej. Kompleks 9 budynków w zabudowie szeregowej o powierzchni około 117,49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Racławówka

Racławówka,podkarpackie

820 000 zł113 m² 7 256,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113 m2 z działką 2,80 ar sprzedawany w stanie deweloperskim. Rozkład parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł85 m² 7 081,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia Państwu wyjątkową ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 84,58 m2 usytuowanego na działce o powierzchni około 4,8 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Racławówka

Racławówka,podkarpackie

850 000 zł113 m² 7 522 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Domki w Racławówce, na malowniczym wzgórzu, w spokojnej okolicy! Może to właśnie Twoje miejsce na Ziemi! Na sprzedaż piękny dom w zabudowie szeregowej, położony na malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pileckich

Rzeszów,podkarpackie

790 000 zł114 m² 6 949,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113,68m2 z garażem w bryle znajdujący się przy ul. Pileckich w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Beskidzka

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł74 m² 7 380,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:79 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję domów w zabudowie bliźniaczej Rzeszów, przy ul. Beskidzka. Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Rzeszów,podkarpackie

1 550 000 zł261 m² 5 938,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 261 m , usytuowany na działce o powierzchni 400 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bratkowice

Bratkowice,podkarpackie

555 000 zł162 m² 34,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym zlokalizowanym w Bratkowicach Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 6 ar Powierzchnia domu: 137,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

4 999 000 zł380 m² 13 155,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, wybudowany w 2007 roku, regularnie remontowany, położony na malowniczej 44-arowej działce z przepięknym widokiem. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

869 800 zł127 m² 6 378,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Osiedle Leśna Wola Domy w standardzie premium! Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Inwestycję Leśna Wola, położoną na ulicy Wojska Polskiego w Głogowie Małopolskim. Inwestycja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podmiejska

Rzeszów,podkarpackie

1 590 000 zł152 m² 10 460,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m , zlokalizowany w spokojnej i prestiżowej dzielnicy Drabinianka, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bratkowice

Bratkowice,podkarpackie

550 000 zł160 m² 3 427 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym zlokalizowanym w Bratkowicach Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 6 ar Powierzchnia domu: 134.01m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świdrówka

Rzeszów,podkarpackie

765 000 zł85 m² 8 959,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:162 m²

Gotowy bliźniak w stanie deweloperskim | 4 pokoje | 85 m2 | 2 miejsca postojowe w cenie | Dzielnica Przybyszówka | Rzeszów Na sprzedaż ostatni wolny dom typu bliźniak w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

1 047 000 zł127 m² 8 214,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:916 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaski

Sokołów Małopolski,podkarpackie

559 000 zł169 m² 3 310,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości niepowtarzalna oferta sprzedaży parterowego domu wolnostojącego o powierzchni 168 m na około 7-arowej działce w Sokołowie Małopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stobierna

Stobierna,podkarpackie

620 000 zł85 m² 7 328,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferujemy Państwu dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 84,6 m , zlokalizowany w spokojnej i malowniczej części Stobiernej, przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tarnopolska

Rzeszów,podkarpackie

575 000 zł111 m² 5 185,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej przy ul. Tarnopolska. Opis budynku: termin oddania: 2025 Powierzchnia użytkowa: 111 m2 Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strażów

Strażów,podkarpackie

1 350 000 zł210 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom w Strażowie, w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych z bardzo dobrym dostępem do Rzeszowa! Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świlcza

Świlcza,podkarpackie

1 729 000 zł214 m² 8 079,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:907 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości, przedstawia komfortowy , nowoczesny dom w Świlczy pod Rzeszowem. Lokalizacja idealna dla osób chcących mieszkać w cichej, spokojnej okolicy z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słocińska

Rzeszów,podkarpackie

769 000 zł106 m² 7 254,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 106 m2 z działką 1.77 ar położny przy ul. Słocińskiej w Rzeszowie. Prezentowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Malawa

Malawa,podkarpackie

720 000 zł85 m² 8 442,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

W ofercie Biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 69,5 m , usytuowany na działce o powierzchni ok. 2,7 ara w miejscowosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

698 000 zł144 m² 4 847,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

0%prowizjii brak podatku pcc Bliźniak w stanie surowym zamkniętym z opcją wykończenia do stanu deweloperskiego Na sprzedaż nowoczesne domy w trakcie budowy położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 750 000 zł200 m² 8 736,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu gustownie urządzony dom o powierzchni 200m2 położony na ogrodzonej 8 arowej działce, zlokalizowany w odległości 11 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł113 m² 7 983,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowy, nowoczesny dom o metrażu 112.62m2 usytuowany na działce 343m2 w zabudowie szeregowej na nowopowstającym kameralnym osiedlu w Rzeszowie-.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij