dowolna

Domy na sprzedaż podkarpackie - Oferty sprzedaży domów

2 469 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 469 ogłoszeń

1 090 000 zł205,30 m² 5 309,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 276 m²

0% " kupujący nie płaci prowizji" Na sprzedaż: rzeszów, ul. Dębicka Sprzedam przestronny dom mieszkalny położony przy ulicy Dębickiej w Rzeszowie. Dom w bardzo funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł80,01 m² 7 111,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 m²

Osiedle Pogodne W sprzedaży szeregówka w stanie deweloperskim z ogródkiem i garażem w bryle budynku Bez podatku pcc! opis nieruchomości: - powierzchnia: 80,01 m2 + ogród +.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł140 m² 2 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:498 m²

Jasionka - dom / działka z dużymi możliwościami przy lotnisku Na sprzedaż nieruchomość położona w Jasionce, bezpośrednio przy drodze asfaltowej oraz ścieżce rowerowej. Lokalizacja daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł80,01 m² 7 111,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł155,87 m² 5 767,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:138 m²

Nowa inwestycja dom W zabudowie szeregowej 3 kondygnacje, rzeszów słocina Biuro Joker House Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycję domów w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 280 000 zł485 m² 4 701,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 033 m²

0% " kupujący nie płaci prowizji" Na sprzedaż: rzeszów, ul. Dębicka Sprzedam atrakcyjny kompleks nieruchomości położony przy ulicy Dębickiej w Rzeszowie. Oferta obejmuje dwie przylegające.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł122 m² 4 090,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

W sprzedaży gotowy do odbioru dom wolnostojący, wg projektu dom W sasankach 4 Łańcut, ul. Kąty. Opis nieruchomości: - powierzchnia domu: całkowita:122m2, użytkowa: 110m2 - powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł143,88 m² 5 768,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:978 m²

Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym zamkniętym z elewacją w Bratkowicach o powierzchni 143,88 m (z garażem) na działce 989 m . Idealny dla osób szukających spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł105,58 m² 6 156,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szukasz balansu między naturą a szybkim dojazdem do Rzeszowa? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż trafia nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej okolicy Głogowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł150 m² 6 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 150 m2 z garażem, miejscem postojowym oraz ogrodem w Tajęcinie. Bez prowizji | bez pcc opis nieruchomości: - powierzchnia: 150 m2 - powierzchnia działki: 351m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł82,92 m² 7 947,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Biuro Royal Broker ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w dynamicznie rozwijającej się miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł265,19 m² 4 521,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:546 m²

Mam przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rzeszowie, przy ul. Zwierzynieckiej. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł156 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym standardzie budownictwa. Nieruchomość została wybudowana według.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 943 m²

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż dom w miejscowości Posada Górna, umiejscowiony w odległości około 200m od granicy administracyjnej Rymanowa Zdroju, bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący i dwa budynki gospodarcze na dużej działce położony w centrum miejscowości Przędzel gm Rudnik nad Sanem. Nieruchomość ma bardzo korzystną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł255 m² 7 839,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 241 m²

Nie ma takich ofert na rynku! Oferta dostępna wyłącznie w homfi. Zapraszam do odkrycia niezwykłego, drewnianego domu jednorodzinnego, który perfekcyjnie łączy w sobie ciepło tradycji.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł132 m² 3 174,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:741 m²

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego z dużym potencjałem inwestycyjnym. Zapraszamy Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł113 m² 7 336,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesna szeregówka 113 m2. Dostępne skrajne segmenty. Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej a zarazem dobrze skomunikowanej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum miasta na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł363 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:678 m²

Inwestycyjny budynek z warsztatem i garażem Strzyżów, ul. Zawale 31. Na sprzedaż nieruchomość o pow. całkowitej ok. 360 m , położona na działce 6,78 ara (678 m ). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł90 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Do sprzedaży polecam dom drewniany położony w miejscowości Kobylany gmina Chorkówka dom o powierzchni około 90 m 2 położony na działce 18 ar z bezpośrednim wjazdem z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł151 m² 10 264,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Komfortowy dom z potężną halą 700 m - Twój biznes i życie w jednym miejscu! tgqphd|[] Szukasz przestrzeni, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła w biznesie, nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł90,75 m² 57,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości Budy Głogowskie k. Rzeszowa, w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł250 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wyjątkowa rezydencja rodzinna w otoczeniu zieleni Ostrów k. Przemyśla Ta wyjątkowa rezydencja została stworzona właśnie z myślą o komforcie życia, rodzinnej atmosferze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł129,36 m² 4 483,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 115,70 m2. Zlokalizowany w Tajęcinie ok. 10 km od Rzeszowa. Dom położony jest na działce o powierzchni ok. 4,7 ara.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł101 m² 4 247,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:953 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w miejscowości Jeżowe , powiat niżański. Budynek o powierzchni 101 m położony jest na działce o powierzchni 953.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł120 m² 3 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:598 m²

Na sprzedaż budynek w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 120 m, położony na działce 5,98 ar w ścisłym centrum Kańczugi. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy rynku. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny dom 160 m na 10-arowej działce Stwórz swoje wymarzone wnętrze! Szukasz miejsca, w którym połączysz rodzinną przestrzeń z własną wizją idealnego domu? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł150 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Do sprzedania dom w Skowierzynie wraz z budynkami gospodarczymi usytuowany na działce o łącznej powierzchni 33 ar. Nieruchomość stanowi działka zabudowana domem oraz budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł116,04 m² 6 549,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesne Domy Jednorodzinne Projekt "dom w Arkadiach 3g / 3gr2" Na sprzedaż cztery nowoczesne domy jednorodzinne, zaprojektowane według cenionego projektu "dom w Arkadiach 3g oraz 3gr2".

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł77,92 m² 6 018,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Biuro nieruchomości mint Property prezentuje na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny usytuowany na przestronnej 28 arowej działce położony w Bobrowej (gmina Żyraków).Budynek z 1972 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł180 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 958 m²

Na terenie posesji znajduje się również budynek gospodarczy, studnia oraz piwnica

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Na sprzedaż stylowy drewniany dom o powierzchni 150 m2, z olbrzymim potencjałem, położony w spokojnej dzielnicy Miasta Krosna. Nieruchomość mieści się na działce o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

1 005 500 zł198 m² 5 078,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:856 m²

Nowoczesny, energooszczędny Dom z Rekuperacją i gwc w Malowniczej Okolicy Zbudowany z Pasją Blisko Natury i Udogodnień! Marzysz o życiu w harmonii z naturą, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 000 zł133,12 m² 3 079,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedstawiam Państwu dom parterowy, wolnostojący o powierzchni 133,12 m2 z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o powierzchni 14 arów. Cena dotyczy budynku w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł169,35 m² 3 832,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:918 m²

Ostatnia dostępna działka Z domem jednorodzinnym według twojego projektu! Na sprzedaż nowy parterowy dom wolnostojący z poddaszem do adaptacji, z 3 sypialniami, 2 łazienkami,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł85 m² 3 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam dom w miejscowości Barycz 38km od centrum Rzeszowa, dom 85 m2, trzy pokoje, kuchnia łazienka. Ogrzewanie centralne gazowe, nowe grzejniki, dodatkowe źródło ciepła piec. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł140 m² 3 564 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:48 133 m²

Na sprzedaż gospodarstwo rolne Wola Rusinowska, gm. Majdan Królewski Wizualizacja ma charakter wyłącznie poglądowy i inspiracyjny pokazuje możliwy efekt modernizacji. Nie stanowi elementu oferty.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł149,29 m² 4 347,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Na sprzedaż nowy parterowy dom wolnostojący typu stodoła na działce 13,75a w Olchowej- 15 minut drogi od Rzeszowa. Dom z 4 sypialniami, 2 łazienkami i toaletą, przestronną strefą.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

dom w zabudowie szeregowej z garażem i pomieszczeniami gospodarczymi na działce o powierzchni 2,5 ara w atrakcyjnej lokalizacji na ulicy Chrobrego- osiedle Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł195,47 m² 3 320,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:968 m²

Na sprzedaż nowy parterowy dom wolnostojący z poddaszem do adaptacji, z 4 sypialniami, 2 łazienkami i przestronną strefą dzienną: salon + kuchnia 46m2. Dom budowany w oparciu.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł90 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4