dowolna

Domy na sprzedaż podkarpackie - Oferty sprzedaży domów

2 471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 471 ogłoszeń

600 000 zł180 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 180m2, wybudowany w latach 70., położony na dużej, 17-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż dom z dużą działką 40ar w Kielnarowej Szukasz domu w świetnej lokalizacji z dużą działką ? Cenisz sobie ciszę i spokój? mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł80 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Widełka Mała koło Kolbuszowej Dom 80m2 Miejscowość Widełka Mała, gmina Kolbuszowa, woj. podkarpackie dom W stanie surowym zamknięty projekt domu marco opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecamy do sprzedaży dom murowany wraz z budynkiem garażowym wybudowane na działce o powierzchni ok. 8ar przy głównej ulicy miasta Krosna. Budynek jest murowany, wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł205 m² 4 141,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym zlokalizowany w Borku Starym. Dom sprzedawany w stanie surowym otwartym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej które powstaje przy ulicy Miejskiej w Rzeszowie. Piętrowy dom o powierzchni 83m2 usytuowany na ponad 2 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł291 m² 6 151 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 322 m²

Wyjątkowa willa W malowniczym dla wymagających! W miejscu Z pięknymi widokami! Oferujemy do sprzedaży stylowy i klimatyczny dom usytuowany na widokowym wzgórzu na dwóch działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł261 m² 2 639,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 132 m²

Biuro Nieruchomości property prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym (w trakcie budowy) o powierzchni 261 m , realizowany w oparciu.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł185 m² 7 562,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny. Nieruchomość znajduje się w niezwykle atrakcyjnej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł235 m² 2 723,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Cena W dół! obniżamy cenę domu W rymanowie! Przedstawiamy Państwu naszą nową ofertę domu znajdującego się w Rymanowie. Dom posadowiony na 8 arowej działce. Powierzchnia domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł160,30 m² 6 232,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniczej, o powierzchni użytkowej 134,93 m . Nieruchomość położona jest w Tajęcinie, gmina Trzebownisko,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł151 m² 5 158,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Dom, w którym wszystko jest już poukładane i Ty możesz po prostu wejść i zacząć żyć stalowa wola, ul. Wańkowicza 78 | osiedle hutnik Są domy, które wymagają decyzji od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedaży dom w Kolbuszowej naokoło 13 arowej działce. Dom do generalnego remontu, przy drodze asfaltowej. Media : gaz, woda z sieci, prąd, kanalizacja. Działka szerokości około 16.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł176 m² 4 517,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położnego w miejscowości Międzybrodzie oddalonej o około 10 km od Sanoka. Budynek gotowy do zamieszkania! Budynek: budynek murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł160 m² 5 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący w Lutoryżu. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 160 m2 usytuowany na działce o powierzchni 7 arów.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł150 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na Sprzedaż Dom Wolnostojący w Kielnarowej Cena: 720 000 zł Lokalizacja: kielnarowa, woj. podkarpackie Powierzchnia domu: 150 m Powierzchnia działki: 15 arów Opis nieruchomości: oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł200 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:543 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Baranówka. Dom o powierzchni około 200 m2 Parter : kuchnia, dwa pokoje, łazienka, pomieszczenia gospodarcze. Piętro : kuchnia, salon, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł90 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:477 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 4,77 ara zabudowana murowanym budynkiem przeznaczonym do kapitalnego remontu, położona w miejscowości Kostarowce w gminie Sanok. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł85,04 m² 7 631,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85,04 m z działka 2 ar. Nowe rodzinne osiedle przy ul. Magicznej w Rzeszowie. Standard wykończenia: stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł83 m² 8 132,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z kolejną odsłoną inwestycji realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper prezentuje dobrze znaną formę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł2 100 m² 4,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Zapraszamy do wyjątkowej oferty! Dom o powierzchni 120 m , wybudowany w 1998 roku, położony w prestiżowej i spokojnej okolicy Matysówka, oferuje niezrównany widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł96 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 400 m²

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż urokliwy, parterowy dom drewniany o powierzchni użytkowej ok. 96 m , położony na wyjątkowo dużej działce o powierzchni 1,54 ha.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł130 m² 3 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 465 m²

Radymno, pow. Jarosławski, ul. Tysiąclecia - dom na sprzedaż Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o ogromnym potencjale, położony w Radymnie,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł216 m² 2 175,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:436 m²

Na sprzedaż przestronny, wielokondygnacyjny dom o powierzchni 216 m , z dużym tarasem, położony w Sanoku przy ul. Nowej. To spokojna, kameralna okolica z zabudową jednorodzinną,.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł155 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż gotowy do odbioru dom w stanie deweloperskim, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce ok. 6 ar w Łańcucie przy ul. Kąty. Ogólne informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Okazja cenowa! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom położony w Świerzowej Polskiej stojący na ok. 0,10 ha działce z budynkiem gospodarczym. Jeśli szukasz miejsca do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł240 m² 5 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom z dużą działką Hureczko, blisko Przemyśla! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 240 m położony na dużej, 37,5-arowej działce w spokojnej miejscowości Hureczko, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł132 m² 4 386,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w miejscowości Zalesie, w spokojnej i zielonej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł142 m² 2 880,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 m²

Biuro Rzeszowkie Nieruchomości przedstawia: na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142,62 m , z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł80 m² 4 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 80 m , położony na 18 arowej działce w Makowiskach w gminie Nowy Żmigród. Nieruchomość z przeznaczeniem dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł130 m² 4 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:778 m²

Dom z ogrodem garażem i kominkiem - Niebylec to wyjątkowa propozycja dla osób, które marzą o własnej przestrzeni w spokojnym otoczeniu, a jednocześnie cenią sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł150,23 m² 6 257,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 150 m2 z garażem i miejscem postojowym oraz ogrodem w Tajęcinie. Bez prowizji | bez pcc opis nieruchomości: - powierzchnia: 150 m2 -pow.działki : 351 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł113 m² 7 256,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

W ofercie Biura Reformacka Nieruchomości prezentujemy przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113 m2 z działką 1,66 ar w stanie deweloperskim. Budynki o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 705 m²

Na sprzedaż urokliwa nieruchomość położona w malowniczej i spokojnej okolicy gminy Miejsce Piastowe, idealna dla osób poszukujących ciszy, kontaktu z naturą oraz przestrzeni do życia.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł182 m² 3 565,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Wolnostojący dom z ogrodem Na sprzedaż wyjątkowy dom gotowy do zamieszkania, zlokalizowany w cichej i spokojnej miejscowości Horyniec - Zdrój. Atuty nieruchomości: *dom w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł270 m² 4 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 270 m , położony na 29-arowej, w pełni ogrodzonej działce w miejscowości Iwla w gminie Dukla. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł107,50 m² 6 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Dom bez prowizji i podatku pcc w stanie surowym zamkniętym W ofercie Biura Nieruchomości Kurpiel przedsprzedaż kolejnego etapu nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 790 000 zł312,62 m² 5 725,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 700 m²

Biuro Na Miarę Nieruchomości prezentuję wyjątkową nieruchomość przestronny dom o powierzchni 312 m części użytkowej oraz aż 163 m tarasów, położony na działce o imponującej.