dowolna

Domy na sprzedaż podkarpackie - Oferty sprzedaży domów

2 471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 471 ogłoszeń

Rynek pierwotny

650 000 zł74,39 m² 8 468,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:122 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję domów w zabudowie bliźniaczej Rzeszów, przy ul. Beskidzka. Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł103,93 m² 6 725,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:631 m²

Nowy parterowy dom w miejscowości Pustynia na granicy z Dębicą Oferujemy nowoczesny dom parterowy w stanie deweloperskim, położony w Pustyni, tuż przy granicy z Dębicą.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł197,66 m² 3 283,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:370 m²

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 197,66 m , położony przy ul. Szpunara w Łańcucie. Nieruchomość będzie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł113 m² 6 283,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:890 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia: dom parterowy na sprzedaż - Lutoryż k. Rzeszowa (6 km) | Stan surowy zamknięty + Elewacja | Duży potencjał rozbudowy Na sprzedaż dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł153 m² 1 954 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowa niższa cena! Proponujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - dom drewniany na działce o powierzchni 30ar. Nieruchomość położona na terenie miejscowości należącej do gminy.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł185 m² 2 702,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Dom z potencjałem | Sanok - Okołowiczówka / Dąbrówka | 185 m | działka 7 arów Na sprzedaż murowany, dwukondygnacyjny dom o powierzchni ok. 185 m , położony w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł160 m² 3 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Nowa niższa cena! Możliwość wydzielenia dwóch oddzielnych mieszkań, wynajem, gabinety, usługi, działalność gospodarcza. Prezentujemy na sprzedaż dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:234 m²

NOwa, niższa cena!- 800 000zł Dom na sprzedaż po remoncie | Gotowy do zamieszkania | Z poddaszem i ogrodem Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł195 m² 3 435,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mokra. Do sprzedania parterowe domy z użytkowym poddaszem i 2-stanowiskowym garażem w zabudowie bliźniaczej usytuowane na działkach o powierzchni ok. 800 m2 (8arów). Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł80 m² 8 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Całoroczny domek z bala na sprzedaż Radawa (cienkie) | 80 m | 10 arów | Kominek | Rzeka | Idealny pod wynajem Na sprzedaż oferuję wyjątkowy, całoroczny domek z bala o powierzchni 80.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł119,74 m² 8 334,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego segmentu, gdzie naturalne drewno, cegła i przestrzeń tworzą idealne warunki do życia. Serce domu stanowi otwarta strefa dzienna. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł103,46 m² 4 823,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 458 m²

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 103,43 m usytuowany na dużej działce 14,53 ar w miejscowości Munina -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł155,59 m² 5 013,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym | 155,59 m | działka 10 arów | Wysoka Głogowska na granicy z Tajęciną Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł220 m² 4 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 180 m , położony na pięknej, 17-arowej działce ze starodrzewiem jabłoniami i orzechami. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju, przestrzeni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł236 m² 2 076,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:816 m²

dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 236.00 m2, z 7 pokojami. Lokalizacja:Mitkowskiego. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 816 m2.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł90 m² 2 778 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Na sprzedaż murowany dom położony w miejscowości Niepla, w gminie Jasło, powiat jasielski. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem drogą.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł269 m² 2 412,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:198 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej przy ul. Południowej w Dębicy. Budynek o powierzchni użytkowej 269 m , wybudowany cegły solidny i zadbany. Dom posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł219 m² 3 424,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Nowoczesny dom parterowy z pełnym podpiwniczeniem Dąbrowa, gmina Świlcza - 148 m łącznej powierzchni - 9,5 ara działki - Pełne media - Stan surowy otwarty + podpiwniczenie w żelbecie -.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł180 m² 1 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 180 m położony w miejscowości Grabiny, gmina Czarna. Nieruchomość znajduje się na dużej, ustawnej działce o powierzchni 20 ar,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł136,08 m² 3 894,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu nową Inwestycję składającą się z 7 budynków jednorodzinnych wolnostojących. Każdy budynek posiada osobny wjazd na prywatną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł186 m² 6 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 684 m²

Tylko u Nas! top-nieruchomości oferuje : Szukasz wyjątkowego przestrzennego domu , nowoczesnych rozwiązań , atrakcyjnej lokalizacji ? To zwróć uwagę na ten ekskluzywny dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł87,51 m² 5 314 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 214 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w spokojnej i malowniczej okolicy, w miejscowości Jedlicze. Lokalizacja: dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł163 m² 6 128,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym | Grabownica Starzeńska | gotowy do zamieszkania Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł82,92 m² 8 429,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

! oraz podatku pcc! Park Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy, znajdujący się w miejscowości Zaczernie w gminie Trzebownisko, zaledwie 7 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł62 m² 4 822,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:552 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 62 m , położony w malowniczej miejscowości Cisna- żubracze, na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość usytuowana jest tuż.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł210 m² 23,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom z klimatem i ogromnym potencjałem Duńkowice Szukasz domu, który możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Miejsca z przestrzenią, solidną konstrukcją i spokojną okolicą?.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Na sprzedaż klimatyczny, drewniany dom z duszą, położony w malowniczej miejscowości Glinik Zaborowski w gminie Strzyżów - w samym sercu Pogórza Strzyżowsko-Dynowskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł110 m² 6 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:79 100 m²

Na sprzedaż nieruchomość o niepowtarzalnym charakterze, położona w jednej z najbardziej pożądanych części Dębicy. Idealna dla miłośników architektury z duszą lub inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł88,60 m² 3 374 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:962 m²

Opis Na sprzedaż dom w stanie surowym, wybudowany w latach 80'. Położony w Narolu przy ulicy Krupieckiej, w spokojnej okolicy, przy bezpiecznej-ślepej ulicy. To nieruchomość do.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł114 m² 4 114,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący budowany według indywidualnie spersonalizowanego oraz dopracowanego projektu o nazwie "dom w Rarytasach".

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł107 m² 2 700,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Sprzedam klimatyczny, drewniany dom położony w spokojnej miejscowości Bratkówka, niedaleko Krosna. Z dogodnym dojazdem drogą asfaltową. Nieruchomość znajduje się na płaskiej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł70 m² 2 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 944 m²

Na sprzedaż klimatyczne siedlisko w Ruszelczycach Pogórze Przemysko-Dynowskie, blisko Doliny Sanu Na sprzedaż nieruchomość o charakterze siedliskowym, położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł235 m² 11 910,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:814 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący z garażem, o powierzchni 235 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 8,14 a, na osiedlu Słocina w Rzeszowie. Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:205 m²

Zakup od dewelopera, brak pcc! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Mam dla Ciebie idealną ofertę w bardzo atrakcyjnej cenie! Przedstawiam kompaktowe i bardzo funkcjonalne domy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł175 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 192,5 m (174,7 m użytkowej), zlokalizowany przy ul. Kasztanowej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł217,50 m² 4 363,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom pod rzeszowem Na sprzedaż przestronny, doskonale zlokalizowany dom pięciopokojowy położony w Racławówce, zaledwie kilkaset metrów od granicy Rzeszowa. Nieruchomość obejmuje nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 084 zł116,61 m² 7 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesną Inwestycję, która została zaprojektowana z myślą o nowoczesnym stylu architektonicznym połączonym z ekologicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł69,90 m² 9 299 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

767 512 zł86,92 m² 8 830,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:83 m²

Na sprzedaż 4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 86,92 m2 z tarasem i ogrodem. Inwestycja zlokalizowana jest na nowoczesnym osiedlu Słocina, przy ul. św. Marcina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł82,92 m² 7 947,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu na sprzedaż nową inwestycję domów jednorodzinnych w zabudowie dwulokalowej w Zaczerniu. Domy mają powierzchnię 83 m2 i mieszczą.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł90 m² 3 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom drewniano - murowany Wysoka ( koło Łańcuta,) Na sprzedaz dzialka uzbrojona na ktorej istnieje możliwość budowy drugiego domu jednorodzinnego.Nieruchomosc polozona w miejscowosci Wysoka, powiat.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij