dowolna

Domy na sprzedaż podkarpackie - Oferty sprzedaży domów

2 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 473 ogłoszenia

103 000 zł60 m² 1 717 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Oferujemy do sprzedaży dom drewniany położony na terenie jednej z miejscowości należących do gminy Nozdrzec. Na działkach o łącznej powierzchni ok. 34ar. posadowiony jest dom drewniany do.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł236 m² 5 889,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 232 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Korczyna dwa domy w zabudowie szeregowej, stanowiące doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł130 m² 6 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Klimatyczny dom wolnostojący Z pięknym tarasem- kielnarowa. Do sprzedaży klimatyczny dom wolnostojący o bardzo przytulnych wnętrzach, znajdujący się w podrzeszowskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:723 m²

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom wolnostojący położony w Dębicy na osiedlu Wolica II. Dom o powierzchni użytkowej ok. 130 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł81,20 m² 7 992,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper kolejny raz prezentuje dobrze znaną odsłonę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł475 m² 3 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:894 m²

Na sprzedaż budynek o przeznaczeniu usługowym, wykorzystywany dotychczas do prowadzenia działalności hotelarskiej, zlokalizowany w bardzo dobrej i atrakcyjnej części miasta Krosna.

Szczegóły ogłoszenia

1 585 000 zł190 m² 8 342,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o Pow około 190 m2 oraz budynkiem gospodarczym wolnostojącym o pow.około 70m2 i wiatą blaszaną 30.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł117 m² 2 991,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony na działce o powierzchni 12,47 ar w Hłomczy, w powiecie sanockim, w gminie Sanok. Sanok 14 km, brzozów 29 km.,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł220 m² 4 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 180 m , położony na 20-arowej działce w Besku, przy ul. Wiejskiej (powiat sanocki, woj.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł160 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:61 400 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 160m położony w Boguchwale. Działka o powierzchni 614m2 w kameralnej zabudowie to prywatna przestrzeń do odpoczynku na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł55 m² 4 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 421 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej części Lubaczowa. Lokalizacja zapewnia ciszę, prywatność oraz komfort codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł194 m² 4 634,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:271 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym - Pobitno, rzeszów Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż nieruchomość położona na osiedlu Pobitno w Rzeszowie, w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł126 m² 2 674,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Obniżka ceny! Budynek z możliwością wydzielenia 3 odrębnych mieszkań. Oferujemy do sprzedaży wolnostojący budynek mieszkalny położony w Łękach Dukielskich w odległości około 15.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł80 m² 3 238 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Pięknie położony dom na dużej 21 arowej działce! Na sprzedaży murowany budynek mieszkalny o powierzchni około 80 m. wybudowany z pustaka, kryty blachą. Rozkład pomieszczeń: - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł220 m² 3 359,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Good Life Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 220 m2 w miejscowości Otałęż, w gminie Czermin. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł90 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 773 m²

Marzysz o domu, który urządzisz od A do Z według własnego pomysłu? Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł99,37 m² 12 569,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 213 m²

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 99,37 m , położony w spokojnej części Rzeszowa Budziwój. Nieruchomość będzie dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 622 zł110,86 m² 7 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110,86 m2 z ogrodem 250m2, zlokalizowany przy ul. Słocińskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 802 zł64,42 m² 7 758,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 m²

Oferta bez Prowizji i podatku pcc. Rzeszowskie Biuro Nieruchomości prezentuje nowoczesny, parterowy dom o powierzchni 64,72 m , położony we wschodniej części miasta, przy ul. św. Marcina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Biuro Invest Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny, jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Głogowa Małopolskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł105 m² 6 657,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:551 m²

Marzysz o nowoczesnym, przestronnym domu, który łączy w sobie komfort, funkcjonalność i atrakcyjny design? Szukasz miejsca, które będzie nie tylko wygodne, ale także tanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł127,15 m² 7 856,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

W sprzedaży inwestycja nowoczesnych domów jednorodzinnych zlokalizowanych w Bratkowicach koło Rzeszowa. Domy w wysokim standardzie, wykończone "pod klucz" opis nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 900 zł117,50 m² 6 807,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:378 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Głogów Małopolski 117,5 m | Garaż | 2 miejsca postojowe | Nowe osiedle | Blisko Rzeszowa Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Jeśli poszukujesz domu do wykończenia oraz adaptacji pod własne preferencje świetnie trafiłeś! Mam do zaoferowania dom w miejscowości Stare Miasto, gmina Leżajsk, powiat Leżajsk województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł95,85 m² 5 832,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Przedsprzedaż Nowe domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej Rzeszów Zwięczyca Bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł104,57 m² 6 503 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Bez prowizji! bez pcc! domy W stanie deweloperskim czekaja na ciebie! Oferujemy wyjątkową inwestycję składającą się z 4 domów w zabudowie szeregowej, położoną w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł60 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Do sprzedaży siedlisko przy lesie w miejscowości Ujazd gmina Brzyska Na sprzedaż działka o powierzchni 70 ar, zabudowana drewnianym domem o powierzchni ok. 60 m , przeznaczonym do.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł238 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Sprzedam Dom w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej wraz z działką o powierzchni 2200 m2. Nieruchomość położona w luźnej zabudowie jednorodzinnej. Dach pokryty blachodachówką, podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł142 m² 11 760,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom parterowy 142 m trzebownisko/terliczka. Na sprzedaż przestronny, nowoczesny i komfortowy dom parterowy o powierzchni 142 m , położony w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł149 m² 7 382,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny na 10 arowej działce w Łańcucie gotowy do wprowadzenia i zamieszkania dom w świetnej lokalizacji. Przedstawiamy niepowtarzalną ofertę zakupu domu jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł120 m² 4 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom jednorodzinny na dużej pięknie położonej działce Oferujemy do sprzedaży niepowtarzalny dom jednorodzinny na pięknej 32 arowej działce w urokliwej miejscowości Lubenia. Położenie domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł270 m² 11 107,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:192 564 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w stylu góralskim, wraz z zabudowaniami gospodarczymi zlokalizowany w miejscowości Zadwórze, gmina Ustrzyki Dolne, powiat Bieszczadzki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o Pow około 101,5 m2 , usytuowany na działce o pow. 0,700 ha o regularnym kszatłcie 23,6m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł106 m² 5 650,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Cierpisz o powierzchni 106m2 w stanie surowym zamkniętym, z możliwością adaptacji poddasza. Usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 262 m²

Jeśli marzysz o domu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, w miejscu gdzie każdego dnia możesz podziwiać piękne, malownicze tereny ta oferta jest dla Ciebie. To.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł250 m² 1 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

NA sprzedaż dom Z duszą W chodakówce | 250 m + budynek gospodarczy 200 m | Działka 40 arów 1. Atuty nieruchomości: dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 250 m .

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł80 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży drewnianego domu do remontu w miejscowości Wydrna. Dom: powierzchnia użytkowa 80m2 w tym 40m2 część.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł345,94 m² 7 082,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:946 m²

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 345,95 m , usytuowany na działce o powierzchni 946 m , w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł151,44 m² 6 273,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowy dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem w bryle, wybudowany w Rzeszowie, dzielnica Baranówka w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł140 m² 40,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Piękny Dom na sprzedaż w miejscowości Potakówka, gm. Tarnowiec, powiat jasielski, woj. podkarpackie Dom umiejscowiony na działce nr 266 o powierzchni 20 arów oraz las 33 ary Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

812 902 zł128,21 m² 6 340,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nowe domy w ramach wyjątkowej inwestycji przy ul. św. Walentego! Oferta dotyczy domu w zabudowie szeregowej (segment zewnętrzny).

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij