dowolna

Domy na sprzedaż podkarpackie - Oferty sprzedaży domów

2 469 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 469 ogłoszeń

299 000 zł90 m² 3 322 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 738 m²

Dom do Generalnego Remontu w Jaszczwi, podkarpacie Na sprzedaż oferujemy dom murowany o powierzchni około 100 m, położony w urokliwej miejscowości Jaszczew na Podkarpaciu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł190 m² 7 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

Wyjątkowa oferta - designerski dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Głogowie Małopolski. Szukasz wnętrza, które wymyka się schematom? Ten dom to harmonijne połączenie nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł508,45 m² 5 880,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:8 509 m²

2990000 cena netto + vat Magiczne miejsce w Bieszczadach z widokiem na pasmo Połonin, podnóże góry Jasło oraz przy urokliwym górskim potoku pod Boweniem Zrealizuj swoje marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł230 m² 1 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:754 m²

Szukasz domu w atrakcyjnej lokalizacji z szybkim dostępem do większych miast? Ta nieruchomość może Cię zainteresować. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł111 m² 3 054,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 949 m²

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domem mieszkalnym wraz z budynkami gospodarczymi, położona w miejscowości Tarnawka,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł166 m² 3 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:426 m²

Ostatnie dwa wolne segmenty wewnętrzne 166 M2 za 640 000 zł. Na sprzedaż oferujemy komfortowe i nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, położone na kameralnym osiedlu w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł100 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 479 m²

Całoroczny dom pod miastem Przedstawiamy na sprzedaż dom mieszkalny usytuowany zaledwie 7 km od centrum Ustrzyk Dolnych ( powiat bieszczadzki) Ofertę stanowi budynek mieszkalny jednorodzinny w którym.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł120 m² 2 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu Dom o pow. około 120m2 duża działka 17 arów. Budynek z lat 80 został przygotowany do dalszych prac.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł300 m² 3 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Dom na 11-arowej działce - Rzeszów Piękna nieruchomość położona w cichej i spokojnej części miasta - nieopodal ul. Dębickiej. Szukasz ciszy i spokoju? Cenisz sobie prywatność, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł200 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Poszukujesz miejsca gdzie czas płynie wolniej, a sąsiad nie zagląda Ci w okna? To propozycja stworzona dla Ciebie, to właśnie tu możesz stworzyć swój własny, wymarzony, wiejski azyl.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł150,46 m² 9 298,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej (budynek dwulokalowy), zlokalizowanego w spokojnej części Rzeszowa. Projekt łączy architektoniczny minimalizm.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł148 m² 8 445,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Szukasz domu, który zamiast ciasnych kompromisów oferuje przestrzeń, w której każdy domownik w końcu odnajdzie swój własny azyl? Przy ulicy Wałowej czeka na Ciebie wyjątkowa, narożna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł129 m² 5 418,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na sprzedaż 129 m | Wysoka Głogowska Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej (segment skrajny) położony w spokojnej i zielonej części Wysokiej Głogowskiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł122 m² 4 262,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: 2 nowoczesne domy - Łańcut (kąty) Przedstawiam ofertę sprzedaży dwóch funkcjonalnych domów jednorodzinnych o powierzchni 122 m , usytuowanych każdy na działce.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł128 m² 2 335,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:22 100 m²

Duża, zalesiona działka 2,21 ha z domem Iskań, gm. Dubiecko. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Iskań, w gminie Dubiecko, otoczona pagórkowatym,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł110 m² 5 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, z dala od zgiełku miasta, ale blisko wszystkich udogodnień? Chcesz cieszyć się komfortem, przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł88,70 m² 9 233,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

W sprzedaży wykończony dom, nigdy niezamieszkały w zabudowie bliźniaczej na nowo powstałym, kameralnym osiedlu w Głogowie Małopolskim - dzielnica Zabajka. Doskonała lokalizacja szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 700 zł113,65 m² 6 279,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej segment skrajny, położony w spokojnej i prestiżowej części Głogowa Małopolskiego, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł284,88 m² 4 212,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 194,55 m , w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł104,50 m² 7 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 104,5 m2 w zabudowie szeregowej, położony w nowej inwestycji w cichej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej i spokojnej wsi Gorzyce w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim. To miejsce, gdzie czas płynie.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł226 m² 7 743,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolno stojący z trzema sypialniami na parterze i garażem w bryle budynku. Dom zlokalizowany zaledwie 2 km od centrum Rzeszowa (millenium Hall). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł179,50 m² 3 064,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 m²

Krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż murowany, dwupiętrowy dom z lat 80., położony w spokojnej i atrakcyjnej części Krosna. Nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł175,19 m² 4 338,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 m²

Dom przy lesie w Budach Głogowskich stan surowy zamknięty. Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom jednorodzinny w zlokalizowany w Budach Głogowskich, gmina Głogów Młp. wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł84,60 m² 7 328,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

W sprzedaży funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim w miejscowości Stobierna. Opis nieruchomości: - powierzchnia: 84,6m2 - pow.działki : 260m2 do 400m2 - stan.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł152 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 152m2, wybudowany w 2008 roku, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł263,20 m² 3 552,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

W sprzedaży komfortowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 165m2 z dużym czterostanowiskowym garażem (77m2) idealnym do prowadzenia działalności. Dom mieści się na 9 arowej działce, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł124,85 m² 6 159,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż komfortowy dom szeregowy z garażem, ogrodem i licznymi udogodnieniami w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Budziwojskiej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł91 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o pow. ok 42 ara zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym i gospodarczym położona w Starym Dzikowie w powiecie lubaczowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł143,71 m² 3 472 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Osiedle Podleśna w Rzeszowie - duże szeregówki z garażem w Rzeszowie blisko natury! Dom dla rodziny: wysoka jakość w dobrej cenie! Oferta dla osób, które szukają przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł80 m² 4 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym położona w miejscowości Jastkowice ul. 3 maja, w dogodnej lokalizacji z szybkim dojazdem do Stalowej Woli. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł93 m² 7 731,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:352 m²

Witamy na naszym bezpiecznym zamkniętym osiedlu, gdzie zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla naszych mieszkańców. Wzgórze herburtów" osiedle smart & eco Całe osiedle będzie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł72 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom do adaptacji w centrum miejscowości Hyżne na 10-arowej działce. Opis terenu: 10 arowa działka, wymiary: 30 m szerokość, 35 m długość, usytuowanie ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 648 m² 206,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 606 m²

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu do remontu w malowniczej miejscowości Strachocina. Dom znajduje się w centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł13 311 m² 40,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:13 311 m²

Bystrzyca, województwo podkarpackie, powiat Ropczycko-Sędziszowski, drewniany dom mieszkalny, działka 1,3311 ha , sprzedaż, ogromny potencjał, 540 000 złotych. Oferta na wyłączność- tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł111,56 m² 5 817,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:57 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - skrajny segment o powierzchni 111,56 m . Kameralne osiedle zlokalizowane jest w Rzeszowie przy bocznej ul. Budziwojskiej. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł200 m² 2 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:930 m²

Przedstawiam państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej około 200 m Budynek został usytuowany na działce o powierzchni 9,30 ar ara.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł88,70 m² 7 328,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, znajdujący się na osiedlu Zabajka w Głogowie Małopolskim. Inwestycja jest już ukończona,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł90 m² 2 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

W ofercie homfi Dom w malowniczej okolicy Jasionów, gmina Haczów. Na sprzedaż dom położony w urokliwym i spokojnym miejscu w miejscowości Jasionów (gmina Haczów, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł112 m² 4 455,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą bliźniaków o powierzchni 112 m , zlokalizowanych w atrakcyjnej części Rzeszowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł160 m² 5 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom położony w miejscowości Krasne koło Rzeszowa, oddany do użytku w 1995 roku, stojący na 11 arowej działce. Dom jest przestronny,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij