dowolna

Domy na sprzedaż podkarpackie - Oferty sprzedaży domów

2 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 470 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Albigowa

Albigowa,podkarpackie

160 000 zł70 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 800 m²

Biuro nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży murowanego domu wolnostojącego zlokalizowanego w miejscowości Albigowa w powiecie łańcuckim (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 190 000 zł180 m² 6 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 180 m2 przy ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Usytuowany jest w drugim pasie zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gliny Małe

Gliny Małe,podkarpackie

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 120 m , położony na płaskiej, prostokątnej działce o powierzchni 28 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Widełka

Widełka,podkarpackie

520 000 zł140 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dom w stanie surowym otwartym, o powierzchni około 140 m , idealny do własnej aranżacji i wykończenia według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lutowiska,podkarpackie

1 990 800 zł237 m² 8 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 538 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Bieszczad - dwa domy gotowe do wejścia! Zapraszam do odkrycia niepowtarzalnej oferty sprzedaży dwóch domów mieszkalnych o powierzchniach użytkowych 189 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łęki Dolne

Łęki Dolne,podkarpackie

289 000 zł90 m² 3 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 659 m²

Cisza, zieleń, śpiew ptaków, świeże powietrze, duża działka z zabudowaniami, a do tego święty spokój. Jeśli o tym właśnie marzysz, zapraszam do zapoznania się z tą ofertą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Osobnica,podkarpackie

135 000 zł80 m² 1 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta na wyłączność! Działka zabudowana domem, garażem oraz budynkiem gospodarczym w Osobnicy, gmina Jasło, powiat jasielski. Szukasz domu do remontu z możliwością szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Malawa

Malawa,podkarpackie

910 000 zł128 m² 7 109,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż nowy piętrowy dom o powierzchni użytkowej 128 m2 położony w malowniczej wsi Malawa kilka minut jazdy samochodem od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słocińska

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł76 m² 11 829 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 76 m2 wybudowany w 2018 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Słocińskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kielnarowa,podkarpackie

1 450 000 zł146 m² 9 931,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący o powierzchni 146 m , usytuowany na widokowej działce o powierzchni 14a. Lokalizacja: - malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ropczyce,podkarpackie

749 000 zł130 m² 5 740,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 130,47 m2 usytuowany na płaskiej 8 arowej działce. Nieruchomość zlokalizowana w Ropczycach na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kletówki

Krosno,podkarpackie

579 000 zł300 m² 1 930 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:424 m²

Krosno centrum- budynek na ulicy kletówki! Oferujemy na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni około 300 m2 usytuowany na 0,0424 ha działce w samym centrum miasta! budynek idealny pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trzeboś,podkarpackie

369 000 zł70 m² 5 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

W ofercie biura Rzeszowskie-nieruchomości do sprzedania dom murowany o pow 70 m2 wraz z murowanym budynkiem gospodarczym w miejscowości Trzeboś ul. Dolna. Usytuowany na działce 20 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

1 599 000 zł231 m² 6 922,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

> krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną i niezwykle przestronną posiadłość w zacisznej części Krosna. Dom z 2014 roku o powierzchni mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł76 m² 7 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper kolejny raz prezentuje dobrze znaną odsłonę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł144 m² 4 843,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości prezentuje funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na osiedlu Przybyszówka, w sąsiedztwie ul. Dębickiej. Dom wchodzi w skład kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 350 000 zł197 m² 6 852,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:297 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 197 m , położonego na malowniczej, widokowej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł115 m² 6 513,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferta bez prowizji I bez podatku pcc! Magiczne osiedle, to kompleks budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Domy parterowe z użytkowym poddaszem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Miejsce Piastowe

Miejsce Piastowe,podkarpackie

410 000 zł150 m² 2 733 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Budynek mieszkalny z możliwością adaptacji na funkcje usługowo-handlowe lub siedzibę firmy usytuowany przy drodze krajowej nr 28 tuż przy budowanym zjeździe z drogi ekspresowej S19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

815 000 zł74 m² 8 363,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker Prezentuje: gotowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położone w Rzeszowie, dzielnica Słocina Inwestycja obejmowała wybudowanie 4-rech bliźniaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

635 000 zł166 m² 3 832,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:885 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości zapraszam na prezentację Domu jednorodzinnych W skrócie Jednorodzinny dom wolnostojący w stanie surowym otwartym Lokalizacja: wysoka Głogowska (dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Strażów,podkarpackie

1 250 000 zł167 m² 7 485,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 584 m²

Szukasz alternatywy na zatłoczony Rzeszów? Spokojnego i bezpiecznego miejsca dla swojej rodziny? Mamy przyjemność zaprezentować prestiżowy dom wolnostojący w sąsiedztwie lasu, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguchwała,podkarpackie

360 000 zł65 m² 5 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący w Boguchwale usytuowany na 3 arowej działce. Nieruchomość posiada 2 osobne sypialnie, kuchnię oraz łazienkę. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

279 000 zł150 m² 1 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Nowa, niższa cena! Acres Management przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży domu. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia; 1. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

995 000 zł145 m² 6 862,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

*rezerwacja* Nowa niższa cena! Biuro nieruchomości Central Office na przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie szeregowej na Słocinie. Opis nieruchomości: powierzchnia: 145 m2 Działka: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

697 000 zł90 m² 7 748,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szeregówka z rynku pierwotnego gotowe na III/IV kwartał 2025. Brak dodatkowych kosztów tj. Podatek pcc2% oraz brak wynagrodzenia dla biura! Mam przyjemność przedstawić Tobie inwestycje, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Jana Olbrachta

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł112 m² 6 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:841 m²

Biuro dobry Adres Nieruchomości pragnie zaoferować do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący zlokalizowany w pierwszym pasie zabudowy w doskonałej lokalizacji przy Ul. Jana Olbrachta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

607 500 zł80 m² 7 586,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Ostatni dom w zabudowie szeregowej na inwestycji o powierzchni 80.08 m ! Cena nieruchomości: 607.500 zł Rozmieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

739 000 zł136 m² 5 441,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 m²

W ofercie biura nieruchomości Central Office przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny w Tajęcinie z dojazdem do centrum Rzeszowa w zaledwie 15 minut. Inwestycja składa się z kompleksu.