dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż podkarpackie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

204 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

204 ogłoszenia

4 190 000 zł355 m² 11 803 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 351 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, gotowa do przejęcia inwestycja turystyczna, zlokalizowana w malowniczej i niezwykle atrakcyjnej turystycznie miejscowości w pobliżu Jeziora Solińskiego jednego.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł274 m² 6 569,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Budynek usytuowany jest na narożnej działce, posiada połączenie z drogą publiczną powiatową. Wyposażony jest w przyłącza gazu, energię elektryczną, przyłącze telewizyjne kablowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 650 m² 909,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:15 725 m²

Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż nieruchomość w Przemyślu o łącznej powierzchni 21543 m2 z czego : o łącznej powierzchni 21.543 m 2 , w użytkowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł415 m² 5 539,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:42 m²

Gotowy, dochodowy pensjonat w sercu Bieszczad Berezka, gm. Solina 400 m | 4 niezależne apartamenty | 41,99 a Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł963 m² 1 298,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 918 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży hali produkcyjno magazynowej o powierzchni użytkowej 963m2 posadowionej na działce o powierzchni 3918m2 zlokalizowanej w Korczynie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 785 000 zł550 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 602 m²

Budynek Usługowo-handlowy senatroska park 1.Lokalizacja Budynek położony przy ulicy Senatorskiej w pobliżu planowanej obwodnicy Południowej oraz w sąsiedztwie ronda zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł6 831 m² 527,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Uchwała Nr LXXII/1262/10 Rady Miasta Krosna z dnia 10 listopada 2010 r. w sprawie: uchwalenia "miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego stare miasto 1": 2.U-2 -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł270 m² 3 329,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu budynek mieszkalno-usługowy zlokalizowany w miejscowości Olchowa, przy głównej drodze krajowej 94. Nieruchomość jest w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł1 730 m² 1 965,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 265 m²

Na sprzedaż - nieruchomość przemysłowa w dawnej ziemi sanockiej - Brzozów, droga wojewódzka nr 886 (domaradz-Sanok). Działka o powierzchni 5265 m2, zabudowana budynkami produkcyjnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł800 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Okazja inwestycyjna Jeżeli szukasz strategicznej lokalizacji dla Twojej firmy lub atrakcyjnej nieruchomości pod inwestycję z możliwością rozbudowy , to ta oferta jest dla Ciebie. Wielofunkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

2 030 000 zł276 m² 7 355,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro onhouse prezentuje nieruchomość komercyjną na sprzedaż, stanowiącą gotowy produkt inwestycyjny w jednej z najbardziej strategicznych lokalizacji Rzeszowa dzielnicy Nowe Miasto. -.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł423,31 m² 4 370,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 076 m²

NA sprzedaż - atrakcyjna nieruchomość komercyjna Budynek biurowy 423 m | Działka 1076 m | Blisko centrum Jasła Na sprzedaż oferujemy funkcjonalną i reprezentacyjną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł475 m² 9 473,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:18 m²

Na sprzedaż działający kompleks restauracyjny *dworski Młyn* położony przy drodze wojewódzkiej w miejscowości Nienadowa, gmina Dubiecko! wyłącznie U nas! celem uzyskania szczegółówych.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł35 m² 7 285,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz miejsca na biznes, które nie wymaga na starcie ekipy remontowej, taczki gruzu i nerwów? Przy ul. Tysiąclecia 27 w Stalowej Woli czeka na Ciebie perełka o powierzchni 35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł12 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż miejsce postojowe Kopisto 8 Rzeszów Miejsce postojowe w hali garażowej znajdujące się w bloku przy Alei Kopisto 8a - wjazd zlokalizowany od ulicy Podwisłocze Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł68,08 m² 881,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż budynek handlowy, pełniący niegdyś funkcję sklepu spożywczo - przemysłowego w spokojnej miejscowości Śliwnica, gmina Dubiecko, powiat przemyski, woj. podkarpackie Działka na której.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 800 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 m²

Wyjątkowa inwestycja W sercu podkaparcia: prosperujący hotel Z restauracją W handzlówce 1800 m ! Cena: 4 500 000 pln (brutto) Cena za m : ok. 2 500 pln Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł15 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:120 m²

Sprzedam miejsce postojowe / projektant/ ul. Solińska / cena: 30 000 zł Oferuję na sprzedaż miejsca postojowe w garażu podziemnym na osiedlu Projektant przy ul. Solińskiej w Rzeszowie - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł1 335 m² 5 093,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Na sprzedaż: nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa zlokalizowana w strefie ekonomicznej - Pustków, gmina Dębica Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość komercyjną -.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł55 m² 7 181,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 787 m²

Przedstawiamy unikatową ofertę nieruchomości zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Mielnów, w powiecie przemyskim, gmina Krasiczyn. Ta wyjątkowa posiadłość łączy w sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 396 m² 716,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 188 m²

Domańscy nieruchomości polecamy Państwu do sprzedaży unikatową nieruchomość położoną w centrum Niska w cenie mieszkania. W skład nieruchomości wchodzi działka o pow. 31,88.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł248 m² 26 209,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić i zaprosić Państwa do zakupu wyjątkowej kamienicy - budynku o charakterze historycznym , położonego w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł639 m² 1 017,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Nowa super cena! Budynek komercyjny w gminie Frysztak 650 000 zł! Biuro Nieruchomości mój dom zaprasza do zapoznania się z ofertą budynku komercyjnego położonego w malowniczej gminie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 000 000 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:siedlisko

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż pensjonat położony w Równi k. Ustrzyk Dolnych, stolicy Bieszczad , z dala od zgiełku miasta. Nieruchomość obejmuje działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 091,13 m² 1 466,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:47 923 m²

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje zabytkowy obiekt, zespół pałacowo - parkowy obejmujący budynek pałacu, budynek kordegardy, budynek mieszkalny tzw. czworaki, budynek kotłowni wraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł1 577 m² 1 743,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 293 m²

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna Przeworsk, ul. Lubomirskich 1b Oferujemy atrakcyjną nieruchomość handlowo-usługową położoną w doskonałej lokalizacji blisko centrum Przeworska, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 700 000 zł206,18 m² 22 795,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:8 887 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowo powstałe centrum przeładunku odpadów gumowych zlokalizowane w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w miejscowości Pustków, przygotowane do rozpoczęcia.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 000 zł10 000 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż zakład przetwórczy z wielkimi chłodniamii Strategiczny, w pełni wyposażony zakład produkcyjno-magazynowy z nowoczesnymi chłodniami obiekt w 100% polski kapitał, gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł3 200 m² 828,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż budynek produkcyjno-usługowo-handlowo-biurowy w Dynowie. Budynek na działce o pow. 2ha, ogrodzonej, dojazd asfaltowy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł210 m² 6 190,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż prężnie działający obiekt Bieszczadzkie Anioły - kompleks domków całorocznych położonych w spokojnej, malowniczej miejscowości Paszowa,.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł35 600 m² 70,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 m²

Hurko, gm. Medyka, pow. przemyski, do sprzedania nieruchomość gruntowa częściowo zabudowana o pow. 3,56 ha ( 35600 m2 ). Część terenu o pow. 0,9 ha częściowo utwardzona, przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł891 m² 1 346,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:891 m²

Oferta sprzedaży kamienica, ul. Mickiewicza, przemyśl Na sprzedaż kamienica o funkcji mieszkalno-usługowej, położona w centralnej części Przemyśla, przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł783 m² 3 191,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:783 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż wyjątkowa kamienica położona w samym centrum Jarosławia, przy jednej z głównych ulic miasta ul. Jana Pawła II. To doskonała okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł348 m² 5 689,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje funkcjonalny budynek mieszkalno-usługowy z ogromnym potencjałem inwestycyjnym! To idealna propozycja dla inwestorów, którzy poszukują nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł164 m² 3 109,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:407 m²

Lokal, który nakarmi Twoje ambicje (i głodną strefę!) Szukasz nieruchomości, która nie stoi bezczynnie, tylko od progu "zarabia na siebie"? Przedstawiamy pawilon handlowy o powierzchni 164 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł409,41 m² 2 931,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 595 m²

Oferujemy do sprzedania lokal handlowo-usługowy na parterze budynku przy ul. Moniuszki 6 w Lesko Lokal (1 kondygnacja) - 409,4 m2 w tym - kotłownia 25,88 m2 oraz na zewnątrz garaż murowany ok 17.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł1 083 m² 7 848,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 720 m²

Dochodowa inwestycja W wyjątkowej lokalizacji, pensjonat, karczma, imprezy okolicznościowe, możliwość rozbudowy. Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowy pensjonat z karczmą i strefą spa.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł605 m² 991,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szukasz miejsca pod własny biznes to zwróć uwagę na tę ofertę sprzedaży starego młyna, w miejscowości Walawa, gmina Orły, niedaleko Przemyśla. Bardzo dobra lokalizacja tego obiektu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł250 m² 11 596 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomości mieszczącą się przy ul. Jałowego, część budynku kamienicy w centrum miasta! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł294,25 m² 5 437,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Property Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny budynek o charakterze biurowo-magazynowym, zlokalizowany w Straszęcinie, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła autostrady A4 Dębica.

Szczegóły ogłoszenia

4 350 000 zł1 566 m² 2 777,78 zł/m²