dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 255 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł43 m² 17 615,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości niepowtarzalna okazja zakupu luksusowego apartamentu, który emanuje stylem, elegancją i komfortem. Ten wyjątkowy apartament z tarasem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dwup okojowe mieszkanie o pow. 46 m 2 w Rzeszowie przy ulicy Granicznej na osiedlu Drabinianka w nowej inwestycji nova graniczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

289 000 zł25 m² 11 486,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości kawalerka z pięknym widokiem w stanie deweloperskim do wejścia od zaraz. Ta inwestycja wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwierzyniecka

Tarnobrzeg,podkarpackie

320 000 zł60 m² 5 315,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Bez pośrednika. Oszczędzasz 9 600 zł na prowizji pośrednika! Sprzedam mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Serbinów. Położone na parterze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie o powierzchni 60.2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

647 000 zł59 m² 10 966,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Trio Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem. Mieszkanie położone jest w Rzeszowie przy ul. Świętego Rocha na parterze o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mam dla Ciebie idealną okazje! Szukasz przytulnego domu w spokojnej okolicy? Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia wyjątkową okazję: wolnostojący dom parterowy o powierzchni ok. 70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł49 m² 9 172,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnej i kameralnej inwestycji zlokalizowanej w Rzeszowie przy ulicy św. Rocha. Opis mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świlcza

Świlcza,podkarpackie

695 000 zł116 m² 5 976 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowy etap inwestycji. Nowe domy z garażem w bryle budynku w miejscowości- świlcza. Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu drugi etap inwestycji budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

653 000 zł55 m² 11 787 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Royal Broker przedstawia państwu nowe, świeżo wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,4 m2 przy ulicy Wieniawskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

789 000 zł125 m² 6 292,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:107 m²

Biuro Trio Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z inwestycją zlokalizowaną w niewielkiej odległości na wschód od serca Rzeszowa, na osiedlu Wilkowyja, przy ul. Olbrachta. Zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wywrockiego

Rzeszów,podkarpackie

690 408 zł54 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne, ustawne i gotowe 3- pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Wywrockiego. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

251 124 zł1 231 m² 204 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 12 ar położoną w miejscowości Rudna Mała zaledwie 9km od centrum Rzeszowa. Nieruchomość idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł85 m² 7 043,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85,04 m2 w Rzeszowie przy ul. Senatorskiej z bardzo dobrym dojazdem do centrum rzeszowa. Dom składa się z 4 pokoi (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

739 000 zł115 m² 6 412,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:160 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 115,24 m2 z dużym ogrodem ok 100 m2! Nieruchomość zlokalizowana jest w nowopowstającej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 900 zł29 m² 66,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność biura Res Nieruchomości! Biuro Res Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie w samym centrum Rzeszowa, w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

18 000 zł150 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 m²

Good Life Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący na wynajem o powierzchni 150 m2 położony na 6 arowej działce na nowoczesnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł85 m² 6 849,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kolejny etap już W sprzedaży! Mieszkanie z taras na dachu z aneksem kuchennym. Ruszamy ze sprzedażą kolejnego etapu inwestycji przy ul. Lwowskiej. Dostępne mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pelczara

Rzeszów,podkarpackie

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości dwupokojowe mieszkanie na wynajem na Nowym Mieście w Rzeszowie. Nieruchomość ta jest położona w samym sercu Rzeszowskiego Nowego Miasta co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Łańcut,podkarpackie

499 000 zł66 m² 7 525,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,31 m , znajdujące się na wysokim parterze niskiego bloku z 2011 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł55 m² 8 777,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu III etap inwestycji, mieszkania w zabudowie szeregowej w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rzeszowie | ul. Lwowska! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

330 000 zł26 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesną kawalerkę znajdującą się w kameralnym niskim bloku zlokalizowanym w Rzeszowie przy ulicy Sikorskiego. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dębica,podkarpackie

2 200 zł52 m² 42,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia bardzo atrakcyjny nowy apartament o powierzchni 53 m2, położony w Dębicy przy ul. Poddęby. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Nasza oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

820 000 zł100 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 100,10 m2. Położone na 3 piętrze zabudowy wielorodzinnej przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie. Atuty nieruchomości Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł55 m² 8 190,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55m2 z ogrodem 40m2 oddawane w stanie deweloperskim Premium Osiedle Budziwój dostępne III kwartał 2025! oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

185 000 zł23 m² 7 998,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż kawalerka na trzecim piętrze o powierzchni 23,13 m2 zlokalizowane w centrum przemyśla, niski czynsz świetna lokalizacja w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świadka

Rzeszów,podkarpackie

2 200 zł54 m² 41 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 osobne pokoje + kuchnia Nowe Miasto. Dostępne od 1 września Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z osobną, widną kuchnią na osiedlu Nowe Miasto.Mieszkanie wolne od zaraz. Umeblowanie widoczne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Duląbka

Duląbka,podkarpackie

85 159 zł7 241 m² 11,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działki o powierzchni 7241 m2 położone w Duląbce, gmina Dębowiec. 1. nr ewid.: 1639; pow. 1377 m2; ident.: 180503_2.0004.1639, cena: 20 655 zł (15 zł/m2). 2. nr ewid.: 1640; pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

585 679 zł80 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w stanie deweloperskim gotowe W tym roku! Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w nowo powstającym osiedlu budynków wielorodzinnych przy ul. Dębickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

380 970 zł45 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z ogrodem i garażem podziemnym dostępne w tym roku! W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości nowa inwestycja zlokalizowana przy ul. Dębickiej. Zaprojektowane 2 i 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

455 000 zł54 m² 8 488,81 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60 m2, usytuowane na 4 piętrze bloku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł68 m² 7 193,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie ostatnie mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,98 m2. Prezentowane mieszkanie znajduję się w nowopowstałej zabudowie szeregowej. W każdym segmencie zaprojektowano dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tyczyn,podkarpackie

469 000 zł66 m² 6 845,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W sprzedaży mieszkanie ogrodem dostępne w stanie deweloperskim w tym roku. Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie mieszkania 3-pokojowe o powierzchni 65,59 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopcia

Jarosław,podkarpackie

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 355 m²

Phinance Biuro Obrotu Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości, która znajduje się w spokojnej dzielnicy Jarosławia na ul. Kopcia co zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

634 270 zł53 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje inwestycję realizowaną przy Al. Sikorskiego, dzielnica Zalesie w Rzeszowie. Prezentowane mieszkanie o metrażu 53.30 m2. Są również dostępne inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

664 000 zł58 m² 11 499,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje | 57,74 m2 | ul. Miejska | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 57,74 m2. Znajduje się na parterze w niskim 1-piętrowym bloku, który został oddany do użytkowania w 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Urocza

Rzeszów,podkarpackie

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie - 3 niezależne sypialnie i kuchnia z ogródkiem! W cenie miejsce postojowe W garażu podziemnym! Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia apartament usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

290 000 zł1 080 m² 268,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Witam,sprzedam działke przy ulicy senatorskiej w Rzeszowie. Prąd i woda w drodze ,oczyszczalnia przydomowa .Miła i spokojna okolica ,idealna do wybudownia domu lub innej inwestycij ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Duląbka

Duląbka,podkarpackie

31 764 zł10 588 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działki o powierzchni 10 588 m2 położone w Duląbce, gmina Dębowiec. 1. nr ewid.: 1826; pow. 6484 m2; ident.:180503_2.0004.1826, cena: 19 452 zł (3 zł/m2). 2. nr działki: 1831; pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie składające się z dwóch oddzielnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Z dużego pokoju wyjście na loggię. Mieszkanie jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mielec,podkarpackie

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajęte* Wynajęte Mielec, centrum Aleja Niepodległości, słoneczne, umeblowane 2 pokojowe mieszkanie, wynajem, 50 mkw, 1400 złotych miesięcznie. Najemca nie płaci prowizji dla biura. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł72 m² 6 928,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 72,02 m2 z balkonem. Możliwość adaptacji strychu na antresolę min. 20 m2. Inwestycja.