dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 240 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 240 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

445 000 zł53 m² 8 460,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Trio Nieruchomości oferuję na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu położone na ul. Podwisłoczu w Rzeszowie. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w bloku w windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

528 000 zł55 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 55 m2 i usytuowane jest na 1 piętrze w bloku z windą z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Styków,podkarpackie

299 000 zł2 515 m² 118,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie biura stoprocent nieruchomości działka posiadająca wydane warunki zabudowy idealnie nadają się pod budowę domu jednorodzinnego oraz inwestycję. Działka znajduje się niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Dębica,podkarpackie

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie na 4 piętrze 2 pokojowe częściowo umeblowane odstępne 1000 zł/m-c, dodatkowo czynsz (227 zł ogrzewanie, śmieci, koszty zarządu, domofon, fundusz remontowy) woda, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

67,01 zł/m²97 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro Nieruchomości Fidelis posiada w swojej ofercie lokal użytkowy na wynajem o powierzchni 97 m2 na Osiedlu Nowe Miasto w kompleksie Capital Towers. Lokal usytuowany jest na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

45 zł/m²330 m² 14 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Fidelis przedstawia do wynajęcia powierzchnie biurowe o łącznej powierzchni 330 m2. Lokal położony jest na pierwszym piętrze budynku biurowego, na Osiedlu 100-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

465 000 zł62 m² 7 542,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie w niskiej zabudowie szeregowej wraz z balkonem w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej. Całość osiedla otoczone jest terenami zielonymi a dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Łokietka

Rzeszów,podkarpackie

1 800 000 zł222 m² 8 123 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w samym sercu Rzeszowa przy ulicy Władysława Łokietka To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę życia w centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł50 m² 8 654,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow.49,57m położone na trzecim piętrze w niskim bloku przy ul.Obrońców Poczty Gdańskiej. Mieszkanie dwustronne, usytuowane na północ-południe. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

679 000 zł126 m² 5 389 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:276 m²

Dom na sprzedaż w Rudnej Małej (gm. Głogów Młp.) Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej z dużą działką w Rudnej Małej na osiedlu domów jednorodzinnych. - nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łubno Szlacheckie

Łubno Szlacheckie,podkarpackie

49 000 zł1 487 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli poszukujesz działki wśród natury, gdzie czas płynie swoim spokojnym rytmem to zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą. Cisza, błogi spokój, sielski klimat. To z całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

245 000 zł1 200 m² 204,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o dużym potencjale inwestycyjnym z możliwością zakupu gruntów sąsiadujących Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną położoną w prestiżowej dzielnicy Słocina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koniaczów

Koniaczów,podkarpackie

426 000 zł142 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam dom jednorodzinny o powierzchni 142m2, znajdujący się na działce o powierzchni 9 ar. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

435 000 zł48 m² 9 152,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atuty: 3 pokoje, 47,53m2, wysoki parter, miejsce postojowe, balkon, piwnica, świetna lokalizacja opis: mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47m2. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

729 000 zł130 m² 5 607,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o pow. użytkowej 130,01 m2 z garażem w bryle budynku zlokalizowany w Rudnej Mały (okolice Szpitala Św. Rodziny).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

870 000 zł76 m² 11 441,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni 76,04 m2 zlokalizowane przy ul. Solidarności w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hermanowa

Hermanowa,podkarpackie

598 000 zł286 m² 2 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu budynek usytuowany na 14 arowej działce w miejscowości Hermanowa. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 286,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kotów

Kotów,podkarpackie

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe o pow. 54 m2. Mieszkanie Składa się z kuchni ,3 pokoi, łazienki z toaleta i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także piwnica , budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

45 zł/m²18 m² 810 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu kompaktowy 2 lokale o powierzchni 18 m2 usytuowane na 1 piętrze przy ulicy Lwowskiej w Rzeszowie. Lokale znajdują się blisko obwodnicy miasta z wygodnym dojazdem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strażów

Strażów,podkarpackie

89 999 zł44 m² 2 051 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 43,89 m2, położony w Strażowie gmina Krasne powiat Rzeszowski Dom w aktualnym stanie nadaje się do kapitalnego remontu ,co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Rzeszów,podkarpackie

375 000 zł28 m² 13 297,90 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Rzeszowskich Nieruchomości kawalerka o powierzchni 28,2 m2 przy ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na widokowym 10 piętrze w 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Cmentarna

Dębica,podkarpackie

27,27 zł/m²550 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala magazynowo produkcyjna ogrzewana 550m w tym pomieszczenia biurowe o powierzchni ok. 150m. Dodatkowo działka 36 arów, częściowa utwardzona kostką i duży parking. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

45 zł/m²330 m² 14 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wysoka Głogowska

Wysoka Głogowska,podkarpackie

999 000 zł130 m² 7 689,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 m²

Prezentujemy Państwu -gotowy dom- w zabudowie szeregowej -z pełnym wyposażeniem- znajdujący się w cichej i spokojnej okolicy wśród zieleni. W skład nieruchomości wchodzą: -4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

999 000 zł86 m² 11 651,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży ekskluzywnego apartamentu na najwyższym piętrze nowoczesnego bloku przy ulicy Witolda w Rzeszowie. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Laskówka

Laskówka,podkarpackie

19 500 zł1 000 m² 19,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka nr 894 w Laskówce koło Dynowa ok 40min od Rzeszowa pow. 10ar - 1000mkwa V klasa przydatnosci gleby i bliskość zabudowań oraz mediów (woda prąd) stanowią istotne ułatwienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hyżne

Hyżne,podkarpackie

389 000 zł97 m² 4 024,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 126 m²

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Prezentujemy wyjątkowy dom wolnostojący w przepięknej okolicy, otoczonej zielenią, zlokalizowany w spokojnej, wiejskiej scenerii, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Okulickiego

Rzeszów,podkarpackie

1 700 zł39 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka blisko centrum! Dostępna od zaraz! Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w niskim, znajduję się przy ul. Okulickiego w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Rzeszów,podkarpackie

435 000 zł50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Z radością prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50m2, usytuowane na 3. piętrze w niskim bloku przy ul. Wyspiańskiego. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

664 000 zł58 m² 11 448 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Doradcy Biura Nieruchomości Home Estate mają przyjemność przedstawić Państwu Bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Jana Pawła II (oś. Budziwój) w którym można się poczuć jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł50 m² 7 806,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biura Rzeszowskie- nieruchomości ma przyjemność przedstawić państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.83 m2 z balkonem z Możliwością zrobienia 3 pokoju , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł36 m² 10 957,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Rycerskiej. Mieszkanie ma powierzchnię 35,30 m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rymanowska

Rzeszów,podkarpackie

627 000 zł65 m² 9 716,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 64,58 m na ulicy Rymanowska w Rzeszowie, obok Politechniki Rzeszowskiej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Strzyżów,podkarpackie

315 000 zł63 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż piękne mieszkanie znajdujące się na I piętrze bloku w Strzyżowie przy ul. Grunwaldzkiej. Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( w tym jeden przechodni), kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

285 000 zł25 m² 11 327,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości kawalerka z pięknym widokiem w stanie deweloperskim do wejścia od zaraz. Ta inwestycja wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

590 000 zł52 m² 11 300,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie, lubelska, rzeszów 52,21 m2, 2 pokoje Lokalizacja: ul. Lubelska, rzeszów Opis nieruchomości: typ nieruchomości: mieszkanie w bloku Powierzchnia: 52,21 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 2/5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Tyczyn,podkarpackie

339 000 zł32 m² 10 838,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nową ofertę Na Miarę Nieruchomości! Zapraszamy do nabycia mieszkania na nowo wybudowanym osiedlu przy ulicy Kazimierza Wielkiego 3 W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łubno Szlacheckie

Łubno Szlacheckie,podkarpackie

39 000 zł1 300 m² 30 zł/m²

 

 

 

Głogów Małopolski,podkarpackie

1 099 000 zł210 m² 5 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 400 m²

Odkryj nowy wymiar luksusu z Stoprocent Nieruchomości: ekskluzywny dom inteligentny z 2022 roku Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej rezydencji o powierzchni 200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Kolbuszowa,podkarpackie

499 000 zł80 m² 6 238 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3