dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dąbrowa,podkarpackie

412 000 zł110 m² 3 740,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wolnostojący dom na sprzedaż na przestronnej działce. Cena domu w stanie surowym otwartym to 412 000 zł z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łanowa

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł58 m² 8 926,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż! Nowa inwestycja położona przy strefie ekonomicznej- rzeszów, dworzysko. Inwestycja realizowana jest w bardzo atrakcyjnym miejscu, w prężnie rozwijającej się części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

536 726 zł62 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 62,41m 2 z dużym balkonem 10,23 m 2 w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

555 262 zł63 m² 8 756,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w nowoczesnej inwestycji, położonej w miejscowości Krasne, tuż obok Rzeszowa. Inwestycja ta to unikalne osiedle, które charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łanowa

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł41 m² 10 707,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej znajdujące się przy ul. Łanowej w Rzeszowie (boczna ul. Krakowskiej). Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 41 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

540 000 zł130 m² 4 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej (lewa strona) o powierzchni 130m2 w Siedliskach (trzy domy wcześniej należą jeszcze do Rzeszowa) Dom usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Głuchów,podkarpackie

450 000 zł147 m² 3 061,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:933 m²

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości oferuje do sprzedaży dom stan surowy otwartym o powierzchni 146,42m2 w miejscowości Głuchów, gmina Łańcut, budowany wg projektu "w Rawanach". Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Czerniawy

Nisko,podkarpackie

250 000 zł1 100 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 11a z warunkami zabudowy położona w miejscowości Nisko. Na działce znajduje się budynek gospodarczy 60m2 po odbiorach. Bezpośredni zjazd na działkę z ulicy Czerniawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zelwerowicza

Rzeszów,podkarpackie

829 000 zł94 m² 8 836,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokoje| 93,82 m2 | ul. Zelwerowicza | Rzeszów Prezentowana trzypokojowe mieszkanie ma powierzchnię 93,82 m2. Znajduje się na 2 piętrze w niskim 2-piętrowym bloku, który został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaciszna

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł52 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje | 52,50 m2 | ul. Zaciszna | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 52,50 m2. Znajduje się na drugim piętrze w niskim 4-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rudna Mała,podkarpackie

860 000 zł130 m² 6 624,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Wyjątkowa oferta od Rzeszowskich Nieruchomości! Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 129,83 m2, z garażem o powierzchni 18,14 m2, posadowiony na obszernej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

485 000 zł50 m² 9 603,96 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Licencjonowane biuro Nieruchomości wms ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się przy ulicy Sportowej w Rzeszowie. Mieszkanie ma 50.50 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł111 m² 4 964,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, w kameralnej niskiej zabudowie szeregowej, na pierwszym piętrze, o powierzchni 67,08 m , położonej w północnej części Rzeszowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

1 199 000 zł200 m² 59,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości dom wolnostojący w miejscowości Krasne zamieszkały od 2018r. usytuowany na działce o powierzchni 8.5 arów, posiada 4 osobne sypialnie, więc każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

1 960 000 zł175 m² 11 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu przestronny nowatorski dom zaraz przy granicy Rzeszowa! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kraczkowa

Kraczkowa,podkarpackie

170 000 zł28 m² 5 996,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzień Dobry phinance S.A. prezentuje państwu na sprzedaż działkę budowlano-rolną o powierzchni 28 ar położoną w miejscowości Kraczkowa w sąsiedztwie domów jednorodzinnych przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł57 m² 8 336,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania z własnym ogrodem to z pewnością duży atut, zwłaszcza dla osób ceniących kontakt z naturą i chcących mieć swój własny kawałek zieleni. To nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogwizdowska

Rzeszów,podkarpackie

408 028 zł49 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i partnerzy Nieruchomości przedstawiają rzeszowskie kąty - unikalne miejsce, stworzone z myślą o tych, którzy cenią komfort, prywatność oraz bliskość natury. Rzeszowskie Kąty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł85 m² 7 043,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85,04 m2 w Rzeszowie na ul. Senatorskiej. Dom składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Dom usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Rzeszów,podkarpackie

511 232 zł60 m² 8 579,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w biurze stoprocent nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej oraz szeregowej dwulokalowej które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

4 900 zł154 m² 31,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 281 m²

Jesteś zmęczony zgiełkiem miasta? Szukasz cichego miejsca, gdzie wraz z rodziną możesz odpocząć? Mamy dla Ciebie Dobry Adres! Biuro Dobry Adres Nieruchomości prezentuje Państwu nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

529 000 zł69 m² 7 693,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich nowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,76 m2 z balkonem. Inwestycja mieści się w Rudnej Małej i składa się z 14 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje mieszkanie na wynajem o powierzchni 45 m2 przy ulicy Podwisłocze w apartamentowcu Capital Towers, usytuowane na 10 pietrze 23-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł46 m² 11 255,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje | 46,20 m2 | ul. Architektów | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 46,2 m2. Znajduje się na 1 piętrze w 8-piętrowym bloku, który został oddany do użytkowania w 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

563 103 zł63 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko i wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości mieszkanie na sprzedaż z garażem, miejscem postojowym oraz ogrodem ulokowane na parterze w niskiej, dwulokalowej zabudowie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł85 m² 6 731,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowym, komfortowym mieszkaniu w spokojnej okolicy? Sprawdź naszą wyjątkową ofertę! Idealna Lokalizacja! Nasza inwestycja znajduje się przy bocznej ulicy Lwowskiej, w zaciszu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 200 000 zł100 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Bezpośrednio - Zapraszam do zakupu powierzchni biurowych w nowo wybudowanym reprezentatywnym biurowcu w Rzeszowie przy ul. Twardowskiego 5. Budynek równoległy do Al. Armii Krajowej co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czudecka

Rzeszów,podkarpackie

588 463 zł51 m² 11 645,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zobacz gotowe, wykończone, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie z 46 metrowym tarasem na osiedlu Projektant w Rzeszowie. Składa się z rozdzielonego ścianką salonu i kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 350 000 zł200 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Chciałbyś kupić piękny i funkcjonalny dom dostępny od zaraz ? Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący na sprzedaż usytuowany na działce o powierzchni 5 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

843 000 zł157 m² 5 367,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję realizowaną przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Inwestycja domów w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł69 m² 9 170,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 68m2 z dużym ogródkiem ogródkiem w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej zlokalizowane w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łanowa

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł41 m² 10 707,30 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

794 902 zł128 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Tylko w biurze Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej. Położony jest w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej dla rodzin, osób pracujących zdalnie oraz tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł61 m² 7 487,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zielona Krakowska - Twój Dom w Mieście Szukasz komfortowego mieszkania w mieście, ale marzysz o ciszy i bezpieczeństwie? Zielona Krakowska to idealne miejsce dla Ciebie! Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Malawa,podkarpackie

559 000 zł52 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Stoprocent Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży ustawnego mieszkania w cichej i spokojnej okolicy idealnego dla młodych osób! Na sprzedaż przestronne, własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł61 m² 8 140,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,30 m2 + ogródek ok 50 m2 na parterze jest świetną propozycją dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do zamieszkania. Lokalizacja przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł50 m² 10 801,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Eagles Estates prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 49,9 m2, usytuowane na parterze w niskim budynku. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Zagorzyce

Zagorzyce,podkarpackie

59 000 zł10 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 1 ha działki w Zagorzycach (gm. Sędziszów Małopolski), *** jest możliwość dokupienia dodatkowo 27 ar działki lesnej z strumykiem za dodatkowe 15 000 zł Marzysz, aby uciec od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

2 099 zł35 m² 35,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu znajdującym się w atrakcyjnej części miasta - przy Al.Kopisto w Rzeszowie. Mieszkanie o łącznej pow. 34,68m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Słowackiego

Krosno,podkarpackie

259 000 zł74 m² 3 511,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

! nowa cena! > krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż lokal usługowy na krośnieńskiej starówce (województwo podkarpackie), o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Rolnicza

Dębica,podkarpackie