dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Borek Wielki

Borek Wielki,podkarpackie

34 040 000 zł92 000 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w strefie ekonomicznej bezpośrednio przy węźle zjazdowym z Autostrady A4. Położona w miejscowości Borek Wielki, gmina Sędziszów Małopolski pomiędzy Rzeszowem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starzyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 800 zł37 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu 2 -pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 36,6 m2 w Rzeszowie przy ul. Starzyńskiego. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł54 m² 37,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Świetna lokalizacja mieszkanie W pełni umeblowane Oferuję Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 53,9m2 usytuowane na 1 piętrze niskiego 3 piętrowego zlokalizowanego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

606 640 zł76 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania, gotowe W tym roku! W sprzedaży mieszkania w nowym osiedlu przy ul. Technologicznej w Rzeszowie. Dostępne mieszkania o metrażu 41,27 m2 oraz 65m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Przecław,podkarpackie

99 000 zł3 930 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Przecławiu. Działka 39 ar z własnym lasem. To równy teren z drzewostanem na działce, położony przy lesie zaledwie 16 km od Mielca i niecałe 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołyńska

Rzeszów,podkarpackie

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Trio Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem na os. Projektant ul. Wołyńska. Mieszkanie jest nowe, nigdy niezamieszkałe i wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świadka

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł53 m² 9 603,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ul. Świadka na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. To jasna, trzypokojowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

679 000 zł64 m² 10 527,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m2 zlokalizowane przy ulicy Lwowskiej w Rzeszowie na pierwszym piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

477 124 zł53 m² 9 069,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko w biurze stoprocent nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej oraz szeregowej dwulokalowej które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

759 000 zł66 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyłącznie w ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze bloku z windą przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł41 m² 10 707,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam! ostatnie mieszkanie W tym metrażu! Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 40,73 m , zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Dworzysko w Rzeszowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Rzeszów,podkarpackie

493 107 zł60 m² 8 274,99 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią

Rzeszów,podkarpackie

1 299 000 zł230 m² 5 647,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący na sprzedaż w Rzeszowie przy ulicy Podkarpackiej. Jest to niezwykła nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł48 m² 12 502,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

2 pokoje | 47,91 m2 | ul. Monte Cassino | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 47,91 m2. Wszystkie pomieszczenia niezależne (wejścia z przedpokoju). Położone jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

850 000 zł130 m² 6 534,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej W rzeszowie na os. Słocina. Dom o powierzchni 130,07 m . Działka o powierzchni ok. 5 arów. Dom składa się z: parter: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

620 000 zł58 m² 10 765,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu -gotowe 3 pokojowe mieszkanie- 57 m2 w budynku szeregowym przy -ulicy Warneńczyka- w Rzeszowie (wilkowyja). Funkcjonalny układ mieszkania: -salon Z kuchnią- -łazienka-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

590 000 zł112 m² 5 261,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić przestronne, dwupoziomowe mieszkania na piętrze zabudowy szeregowej o powierzchni 112 m Jest to idealna oferta dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

524 900 zł53 m² 9 907,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

i partnerzy Nieruchomości przedstawiają na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,98 m2. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze niskiego bloku położonego przy ulicy Dukielskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł44 m² 11 766 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z tym uroczym mieszkaniem na sprzedaż! Położone przy ulicy Miłej na osiedlu Drabinianka, to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają harmonii pomiędzy nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem przy ulicy Wołyńskiej na osiedlu Projektant. Prezentowana nieruchomość to nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaspisowa

Rzeszów,podkarpackie

452 200 zł48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Inwestycja Deweloperska przy ul. Jaspisowej w Rzeszowie Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkań w nowej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej przy ul. Jaspisowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł119 m² 4 109,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

NA sprzedaż szeregówki na południu rzeszowa Osiedle 12 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej od 109,91m2 do 110,42 m2 wybudowanych na działkach o powierzchniach od 1,7 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Biesiadna

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł68 m² 7 147,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowo powstającą inwestycję w zabudowie szeregowej przy ul. Biesiadnej w Rzeszowie (osiedle Biała). Główne informacje o inwestycji: * mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Alternatywy

Rzeszów,podkarpackie

829 000 zł83 m² 9 940,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83,40 m2 usytuowany na działce 2,63 ar w Rzeszowie, ul. Alternatywy. Niezwykle atrakcyjna oferta, która pozwala na natychmiastowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żeromskiego

Jasło,podkarpackie

1 149 000 zł280 m² 4 103,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:999 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy w pełni wyposażony dom o wysokim standardzie, zlokalizowany w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

536 904 zł55 m² 9 822,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do odkrycia naszej najnowszej inwestycji - kameralnego kompleksu składającego się z 12 wyjątkowych mieszkań, które łączą w sobie komfort, elegancję i ekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

1 490 000 zł180 m² 8 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

-rezerwacja- biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzedaż piękny parterowy dom w miejscowości Kielnarowa, zaledwie 10 km od Rzeszowa! Oferujemy na sprzedaż nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

850 500 zł135 m² 6 290,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ostatni dostępny dom z garażem w zabudowie szeregowej na inwestycji znajdującej się przy ul. Pogwizdowskiej. Dom sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Latoszyn

Latoszyn,podkarpackie

3 000 zł160 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom do wynajęcia idealny pod pracowników Biuro nieruchomości dk brokers ma przyjemność zaprezentować dom do wynajęcia Latoszyn -dębica. Nieruchomość o powierzchni ok.160 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaspisowa

Rzeszów,podkarpackie

442 288 zł50 m² 9 500 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

415 000 zł31 m² 13 258,80 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwa pokoje o powierzchni 31,3 m2 na os. 1000-lecia w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w bloku 11 piętrowym z windą. Funkcjonalny układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

585 000 zł39 m² 15 015,40 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokoje * 38,96 m2 * balkon * I piętro * ul. Graniczna opis: - mieszkanie o powierzchni 38,96 m2 - piętro: 1 /13 - wysoki blok - czynsz na 2 osoby 470 zł - ogrzewanie, woda, wywóz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Malinie

Malinie,podkarpackie

369 000 zł180 m² 2 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:994 m²

Przedmiotem powyższej oferty jest dom znajdujący się w malowniczej miejscowości Malinie w powiecie Mieleckim w gminie Tuszów Narodowy. Znajduje się w kapitalnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Glinik Zaborowski

Glinik Zaborowski,podkarpackie

249 000 zł80 m² 3 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 143 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży dużej działki nachylonej w stronę południową wraz z murowanym domem (piwnica, poziom mieszkalny, poddasze) oraz drewnianą stajnią w miejscowości Glinik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

54,99 zł/m²72 m² 3 943 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuję Państwu do wynajęcia lokal o powierzchni 71,70 m2 przy ul. Rejtana w Rzeszowie. Nieruchomość znajdują się na 1 piętrze. Układ pomieszczeń: - open space,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

374 900 zł30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Atuty: tylko u mnie świetna lokalizacja piwnica winda dziesiąte piętro Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2 zlokalizowane na 10 piętrze 11 piętrowego bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lenartowicza

Rzeszów,podkarpackie

440 000 zł42 m² 10 602 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Lenartowicza w Rzeszowie. Idealne zarówno na własne potrzeby mieszkaniowe, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Diamentowa

Głogów Małopolski,podkarpackie

200 000 zł3 400 m² 58,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana (nr 241) położona w Głogowie Małopolskim (zabajka), ulica Diamentowa 98. Działka jest położona bezpośrednio przy drodze gminnej. Posiada wszystkie media. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

475 000 zł49 m² 9 693,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie do remontu w centrum blisko rynku | 49,00 m2 | ul. Słowackiego | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię użytkową 49 m2. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

475 000 zł47 m² 10 260,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,27 m , zlokalizowane na osiedlu Projektant w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 8-piętrowym bloku z 2024 roku, wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Rzeszów,podkarpackie

1 650 zł35 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 35,00 m2 | ul. Śródmieście | Rzeszów Do wynajęcia mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w Śródmieściu przy ulicy Poniatowskiego. Mieszkanie usytuowane na parterze w niskim.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij