dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 242 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 242 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Rzeszów,podkarpackie

320 000 zł28 m² 11 510,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 27,8 m , zlokalizowaną na 11. piętrze w zadbanym budynku z windą przy ul. Sportowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł49 m² 9 898,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wyłącznie w ofercie biura Eagles Estates przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,4 m2 znajdujące się zamkniętym i monitorowanym osiedlu, przy ul. Strażackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

700 zł15 m²

 

Piętro:3/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:700 zł

Wyjątkowa okazja! Wygodny pokój dla 1-2 osób w super lokalizacji! Szukasz idealnego miejsca do życia i nauki? Mile widziane studentki. Mam ofertę stworzoną właśnie dla Ciebie! Wynajmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana

Rzeszów,podkarpackie

2 500 000 zł547 m² 4 570,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:407 m²

Biuro Park Nieruchomości przedstawia ofertę budynku biurowego i magazynu na sprzedaż przy ulicy Warszawskiej w Rzeszowie. Nieruchomość zlokalizowana w północnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lutowiska,podkarpackie

1 990 800 zł237 m² 8 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 538 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Bieszczad - dwa domy gotowe do wejścia! Zapraszam do odkrycia niepowtarzalnej oferty sprzedaży dwóch domów mieszkalnych o powierzchniach użytkowych 189 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

10 zł/m²900 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Czynsz najmu podlega negocjacji! Prezentujemy Państwu magazyn murowany o pow. ok. 900m2 wraz z pomieszczeniami biurowymi i socjalnymi położony w narożnej części jednokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krajobrazowa

Rzeszów,podkarpackie

660 000 zł64 m² 10 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferujemy przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z 2005 roku. Nieruchomość znajduje się na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Dukla

Dukla,podkarpackie

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu 2 - pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 38 m 2 w Dukli. Mieszkanie usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pysznica

Pysznica,podkarpackie

376 000 zł1 932 m² 194,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jedna z ostatnich działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową w tak atrakcyjnym miejscu. Do Stalowej Woli około 3 km. Wszystkie media na miejscu, tak jak widać na załączonych zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łęki Dolne

Łęki Dolne,podkarpackie

289 000 zł90 m² 3 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 659 m²

Cisza, zieleń, śpiew ptaków, świeże powietrze, duża działka z zabudowaniami, a do tego święty spokój. Jeśli o tym właśnie marzysz, zapraszam do zapoznania się z tą ofertą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

690 000 zł79 m² 8 693,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiam Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 w nowo powstającej inwestycji na osiedlu Projektant przy ulicy Nowosądeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Rzeszów,podkarpackie

428 000 zł38 m² 11 263,20 zł/m²

 

Piętro:parter/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Małopolskiej na osiedlu Pobitno. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje apartament o powierzchni 38m2, zlokalizowany na 12. piętrze prestiżowego Budynku Bulwary Park w Rzeszowie. Bulwary Park to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lesko

Lesko,podkarpackie

490 000 zł3 000 m² 163,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka nr 979/46 w miejscowości Huzele. Teren płaski , idealny na budowe zarowno domku jednorodzinnego jak i pod inwestycje do podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Osobnica,podkarpackie

135 000 zł80 m² 1 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta na wyłączność! Działka zabudowana domem, garażem oraz budynkiem gospodarczym w Osobnicy, gmina Jasło, powiat jasielski. Szukasz domu do remontu z możliwością szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Dębno,podkarpackie

70 000 zł2 400 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Szukasz działki pod budowę wymarzonego domu, w otoczeniu przyrody? Marzysz o ciszy i spokoju? Jeśli tak to oferta jest skierowana właśnie do Ciebie? Okazyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł57 m² 11 039 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Architektów w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 56,98 m2, usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z 7- piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piłsudskiego

Lesko,podkarpackie

500 000 zł95 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż Mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 95 m2 z poddaszem i 2 balkonami Lesko-Wola Postołowa! opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 95 m2 + poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

659 000 zł71 m² 9 285,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyłącznie w ofercie Biura Doradzamy Nieruchomości prezentujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną w Rzeszowie przy ulicy Staroniwskiej. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 70.97 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu atrakcyjne, komfortowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na os. Drabinianka - przy ul.Granicznej w Rzeszowie. Nieruchomość o łącznej powierzchni 40 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym

Zaczernie,podkarpackie

559 000 zł4 890 m² 114,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Reformacka Nieruchomości na przyjemność zaprezentować działkę Inwestycyjną o powierzchni 48,9 ara z dużym potencjałem zarobkowym na przyszłość oraz możliwością wystąpienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie w Rzeszowie przy ul. Kopisto. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Royal Broker przedstawia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie na wynajem o powierzchni 35m2 przy ulicy Granicznej. Mieszkanie usytuowane jest na 12 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Zgórsko

Zgórsko,podkarpackie

5 700 000 zł1 200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość gruntowa z budynkiem biurowo-magazynowym Nieruchomość gruntowa, 4000m2, zabudowana budynkiem biurowo-magazynowym, 1200m2, położona w Zgórsku, gmina Sitkówka-Nowiny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Malawa

Malawa,podkarpackie

910 000 zł128 m² 7 109,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż nowy piętrowy dom o powierzchni użytkowej 128 m2 położony w malowniczej wsi Malawa kilka minut jazdy samochodem od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:10/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajęcia, znajdujące się w kompleksie mieszkaniowym "capital Towers" przy ul. Podwisłocze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Rzeszów,podkarpackie

50 zł/m²101 m² 5 070 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem lokal handlowo - usługowy w stanie deweloperskim zlokalizowany na kameralnym osiedlu, doskonale skomunikowany z centrum Rzeszowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

381 200 zł39 m² 9 699,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39 ,30m2 zlokalizowane w Rzeszowie ul. Staroniwska. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witkacego

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł51 m² 9 392,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszk anie o powierzchni 51 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Witkacego. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze. Nieruchomość do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Legionistów

Rzeszów,podkarpackie

979 000 zł107 m² 9 120,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia 5 pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 107,34 m2, wchodzący w skład wyjątkowej inwestycji w standardzie premium. Koncepcja zakłada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł43 m² 10 539,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42.6 m2, zlokalizowane przy ulicy Świętej Kingi na nowym osiedlu. Położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

444 990 zł49 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia Państwu nową inwestycję na osiedlu Budziwój w Rzeszowie. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,90 m2 z balkonem oraz ogrodem 70,01 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bielskiego

Przemyśl,podkarpackie

460 000 zł55 m² 8 309,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Pragniemy zaprezentować Państwu mieszkanie w inwestycji sunset park, która wyróżnia się nie tylko atrakcyjną lokalizacją, lecz również niebanalną, nowoczesną architekturą. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Betańskiego

Rzeszów,podkarpackie

720 000 zł1 200 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem domu zlokalizowana w Rzeszowie na terenie dzielnicy Słocina przy ul. ks. bpa. A. Betańskiego. Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł33 m² 12 090,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji ścisłe centrum Rzeszowa. Idealne dla osób ceniących spokój i wygodę życia w sercu miasta! Rozkład: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słocińska

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł76 m² 11 829 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 76 m2 wybudowany w 2018 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Słocińskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Poręby Kupieńskie

Poręby Kupieńskie,podkarpackie

89 000 zł13 700 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż las w gminie Kolbuszowa (woj. podkarpackie) Biuro Nieruchomości dk Brokers z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży lasu o powierzchni 1,37 ha, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zaborów

Zaborów,podkarpackie

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 m²

Wynajmę dom wolnostojący, 3 pokoje umeblowane, kuchnia, łazienka, piwniczka. Dom docieplony, niskie koszty utrzymania. Obok budynek gospodarczy. Media: gaz, założona fotowoltaika, woda z własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szlachecka

Rzeszów,podkarpackie

6 500 zł215 m² 30,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem dom wolnostojący o pow. 215 m2 przy ulicy Szlacheckiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na działce ok. 10 a. Dom jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sportowa

Pysznica,podkarpackie

145 000 zł1 010 m² 143,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana przy ul. Sportowej w Pysznicy. Numer działki: 2741/5. W drodze obok dzialki dostępne wszystkie media. Sprzedaż od osoby prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plenerowa

Rzeszów,podkarpackie

3 300 zł68 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 68 m2 przy ulicy Plenerowej. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze. Układ pomieszczeń: - salon.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij