dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 267 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia lokal znajdujący się na parterze w budynku komercyjnym o całkowitej powierzchni 320 m 2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł147 m² 1 088,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam dom w stanie surowym w miejscowości Ostrówek gmina Gawłuszowice , przy drodze gm. asfaltowej , w pierwszej linii zabudowy. Działka o powierzchni 20 arów o wymiarach dł.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działek budowlanych o powierzchni około 10 ar położonych w okolicy Zalewu "czyste" w Grodzisku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 840 zł24,64 m² 24 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Apartament inwestycyjny w Radisson Resort Kołobrzeg gwarantowany najem, 7% zwrotu! W ofercie Eagles Estate prezentujemy atrakcyjny apartament inwestycyjny w prestiżowym kompleksie Radisson.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działek w miejscowości Rzeszów u. Ługowa w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części miasta. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł265 m² 11 698,11 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 5-pokojowy apartament o powierzchni 265 m , usytuowany na 12. piętrze wysokiego budynku z windą, wybudowanego w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł232,29 m² 1 803,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 141 m²

Dom z potencjałem w otoczeniu zieleni Węgliska, gm. Rakszawa Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz stworzyć swój wymarzony dom w spokojnej, zielonej okolicy, ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Paderewskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł58 m² 10 689,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 zlokalizowane przy ulicy Miejskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2019 Piętro: 0 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł72,20 m² 7 603,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży nowa inwestycja położona w północno-wschodniej części miasta, w otoczeniu niskiej zabudowy i terenów zielonych. Mieszkanie o pow. 72m2 i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 425 000 zł153 m² 9 313,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Jarosław, widna Góra - dom o pow, użytkowej 153 m2, wysoki standard, w pełni wyposażony i umeblowany, technicznie obsługa domu w klasie premium, energooszczędny, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 475 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej części Jawornika Polskiego, około 2 km od centrum miejscowości. Nieruchomość położona jest na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowe mieszkanie przy alei Majora Wacława Kopisto w Rzeszowie inwestycja Apartamenty Zamkowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 684 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o Pow około 150m2 , oraz budynkiem gospodarczym wolnostojącym o pow. 158 m2 , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

409 200 zł62 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 62 m po remoncie Ustrzyki Dolne, ul. Pck - Piętro: 4 z 4 - Powierzchnia: 62 m - Liczba pokoi: 3 - Łazienka + osobne wc - Piwnica + komórka lokatorska +.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł106 m² 9 424,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

W ofercie biura nieruchomości przedstawiamy Państwu 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Sikorskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze. Bloku wybudowanego w 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł52,38 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe domy i mieszkania przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. W sprzedaży: - mieszkania na parterze o powierzchni 57,04 m lub 52,38 m w układzie 3-pokojowym z prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 217 zł62,03 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 62,03 m2 zlokalizowane przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł75,51 m² 8 727,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro stoprocent nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej dwulokalowej które znajdować się będą na południu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 zlokalizowane przy ulicy Bieckiej w Rzeszowie. Mieszkanie położone jest na Osiedlu Projektant, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł39,10 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odświeżone, w pełni wyposażone mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 1. piętrze w nowoczesnym bloku z 2018 roku przy ul. Strażackiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²53 m² 1 325 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie proponuje Państwu oddanie w najem nieruchomości położonej w Krośnie, przy ul. Kolejowej. Przedmiotem oferty są pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł88,70 m² 7 328,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Kameralna inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej, w znakomitej lokalizacji koło lasu - Głogów Małopolski, dzielnica Zabajka. Cicha, zielona okolica, świetny dojazd do centrum Głogowa Młp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

812 902 zł128,21 m² 6 340,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:579 m²

Funkcjonalny układ, duży salon z aneksem kuchennym na parterze. Na piętrze 3 sypialnie, przestronna łazienka oraz garderoba. Duży, słoneczny ogród 180 m2. Świetna lokalizacja os. Matysówka.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł140 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Wielka obniżka o 30 tys. zł. Ofertą sprzedaży jest budynek handlowo-usługowy położony w samym sercu Oleszyc (ścisłe centrum). Znakomite miejsce pod Państwa działalność przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł59,52 m² 9 223,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Atrium house nowoczesna inwestycja W spokojnej okolicy, tuż przy granicy rzeszowa Szukasz miejsca, które łączy komfort życia blisko miasta z ciszą i spokojem podmiejskiej okolicy? Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 8. piętrze w bloku z windą, przy ulicy Podwisłocze jednej.

Szczegóły ogłoszenia

9 486 zł4 743 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia plac ładunkowy zlokalizowany przy ul. Pużaka w Krośnie na działce nr 26/16. Plac ładunkowy znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł60 m² 11 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu przestronne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Śródmieście przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość o powierzchni około 60.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł200 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:885 m²

Wyłącznie w ofercie biura Estaton. Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m , wybudowany w 2010 roku, położony w spokojnej i atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł54 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni użytkowej 54 m2 w samym centrum Rzeszowa, około 200m od płyty rynku.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł2 600 m² 30,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:150 000 m²

Bez prowizji od najmującego! Do wynajęcia nowa hala o powierzchni około 2600 m2. Położona na działce około 1,5 ha. Teren ogrodzony, media, place dojazdowe wyłożone kostką. Dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł4 076 m² 331,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka komercyjna pod usługi blisko centrum dębicy. Do sprzedania posiadamy działkę komercyjną położoną na przedmieściach Dębicy w rejonie ul. Lwowskiej- razem 40.76a. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca pod wymarzony dom, rekreacyjną bazę lub inwestycję z potencjałem? Sprawdź tę unikalną ofertę - działka o powierzchni 45 arów położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł2 100 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną położoną w miejscowości Czerce, nieopodal Sieniawy (woj. podkarpackie). Największe zalety nieruchomości Spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki w Przedmieściu Czudeckim o powierzchni 14,24 ara. Działka 3 km od rynku w Czudcu. Lekko nachylona. Droga do działki utwardzona. Dojazd służebność. Dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł188,50 m² 12 196,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuje na sprzedaż przestronny i nowoczesny dom o powierzchni 188,5 m , położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Budy Głogowskie.