dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

999 000 zł260,30 m² 3 837,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom położony w malowniczej Mogielnicy tuż za Boguchwałą, z bardzo szybkim i wygodnym dojazdem do Rzeszowa. Idealna propozycja dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł39,20 m² 12 627,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje mieszkanie o powierzchni 39,2 m , zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Dąbrowskiego. Lokal znajduje się na 3. piętrze w niskim, 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz lokalu idealnego pod Twój biznes? Cenisz sobie nowoczesne wykończenie i wygodę klientów? Mam przyjemność przedstawić na wynajem jedyny w swoim rodzaju lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł190 m² 3 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 652 m²

Na sprzedaż: dom z dużym potencjałem i budynkiem gospodarczym w Babicy Wygodna lokalizacja blisko Rzeszowa! Na sprzedaż dom wolnostojący, idealny dla dużej rodziny lub pod inwestycję,.

 

 

 

Rok budowy:2025

Tylko w biurze stoprocent nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej oraz szeregowej dwulokalowej które.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 830 m² 114,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 208 m2 zlokalizowany blisko centrum miasta przy ul. Armii Krajowej w Rzeszowie. Biuro jest usytuowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

289 777 zł121,56 m² 2 383,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż parterowy, murowany budynek handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 121,56 m w zabudowie szeregowej, położony w doskonałej części Cieszanowa -.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł65 m² 1 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 603 m²

Oferta domu drewnianego na ładnej działce 36a obok lasu W gminie nozdrzec. Idealne miejsce pod rekreację. Przedstawiamy Państwu ofertę domu drewnianego w gminie Nozdrzec, na uroczej, płaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł262 m² 3 549,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:712 m²

Kamienica handlowo-mieszkalna w centrum Rozwadowa 262 m + poddasze | Garaż | Dwa wejścia | Działka 7,12 ar Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży funkcjonalnej kamienicy o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 107 zł51,87 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę mieszkania na sprzedaż trzy pokojowego z balkonem zlokalizowane na inwestycji bloków mieszkalnych przy ul. Technologicznej.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł47 m² 9 085,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 47 m świetna lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 4. piętrze w niskim bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł844 m² 3 317,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 491 m²

Szukasz miejsca, gdzie połączysz życie z pasją i biznesem? A może marzysz o rozwoju działalności w prestiżowej lokalizacji z gotową bazą klientów? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Charakterystyka domu 60 m w Grabinach Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące układu i dostępności tych nieruchomości Układ pomieszczeń (dwie kondygnacje): parter: strefa dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m2 przy ulicy Hetmańskiej. Nieruchomość znajduje się na widokowym trzynastym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 460 zł42,52 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam ofertę mieszkania z nowej inwestycji, która będzie oddawana do użytku już w lipcu 2025 roku - nowy 6 piętowy blok, z halą garażową, wspólną kotłownią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 72 m z ogródkiem , położone w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł45,99 m² 6 936,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 45,99 m , położone w spokojnej, zielonej części Mielca. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,50 m² 9 900,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* * * teraz do 15.01.2025 UMOWA PRZEDWSTĘPNA - W GRATISIE MIEJSCE POSTOJOWE! * * * NOWY, GOTOWY POD KLUCZ APARTAMENT. Dwa poziomy, kompletnie urządzony I wyposażony, łącznie Z zastawą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż w Rzeszowie Przybyszówka: 41 arów pod zabudowę jednorodzinną nieopodal ulicy Zielone Wzgórze. Szukasz miejsca pod budowę domu lub inwestycję w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta 2 działek do sprzedania z Warunkami Zabudowy w Bratkowicach, gmina Świlcza, pow. rzeszowski. Działki o powierzchni: 8.18a (wymiary: 17.5 x 45m) i powierzchni: 9.54a.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 000 zł60 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m z balkonem, położone na drugim piętrze sześciopiętrowego bloku z windą. Inwestycja mieści się we.

Szczegóły ogłoszenia

119 988 zł2 700 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny, położona w miejscowości Umieszcz. Nieruchomość ma powierzchnię 27 ar, regularny kształt oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 42 m2 | ul. Twardowskiego | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię ok. 42 m2. Położone jest na drugim piętrze niskiego bloku z 2004 roku znajdującego się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną w sercu Podkarpacia! Wola Buchowska, położona w malowniczym powiecie jarosławskim, czeka na nowego właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z przestronną loggią i osobnym balkonem z widokiem na Kąpielisko Żwirownia. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym, kameralnym bloku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł73,83 m² 7 178,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie w ramach nowej inwestycji położonej przy ul. Kościuszki w Tyczynie! Oferta dotyczy mieszkania na piętrze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł303 m² 7 920,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie biura do sprzedania lokale biurowe o łącznej powierzchni 290 m2 - ( piwnica 30 m2 ) Powierzchnia biurowa obejmuje 9 niezależnych lokali z osobnym wejściem i alarmem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł2 500 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzy działki z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 17, 25, 24,5 ar, położone w miejscowości Grabiny, gm. Czarna. Działki położone w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł1 000 m² 4 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie biura okazja Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż funkcjonalny budynek usługowy o dużym potencjale inwestycyjnym, położony w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 886 zł58,42 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Nowość - Domy w zabudowie szeregowej | Łańcut, ul. Piłsudskiego Nowoczesna inwestycja domów w zabudowie szeregowej w Łańcucie, zlokalizowana przy ul. Józefa Piłsudskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 000 zł67,90 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie z balkonem w znakomitej lokalizacji: lubelska - Rzeszów bez pcc! opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 67,90m2 - piętro: 7 z 8 - loggia - 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 059 zł46,21 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

! przedsprzedaż! Apartamenty nowa bieszczadzka Krosno to kompleks dwóch nowoczesnych budynków zlokalizowanych w centrum miasta przy ulicy Handlowej. Inwestycja obejmuje: budynek A - 8 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł2 058 m² 320,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rzeszów ul. Pańska 20,58ar Tylko u nas Oferta na wyłączność Działka 20,58ar. wymiary 36m x 87m dojazd: drogą asfaltową Media - prąd w drodze - gaz.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

4 domki W radawie - gotowa inwestycja pod wynajem! na sprzedaż - 4 domki (sprzedaż jako całość) Cena: 450 000 zł + 23% vat = 553 500 zł 4 funkcjonalne domki wypoczynkowe Powierzchnia każdego:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest widokowa działka budowlana o powierzchni 12,89ar w Polańczyku idealna pod inwestycję ,budowę domu/domków w unikalnej ponadczasowej lokalizacji. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 200 zł46,51 m² 9 937,65 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle Bella Dolina Twoje miejsce w sercu Rzeszowa! Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje nowy etap inwestycji Bella Dolina IV, położonej przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł50,48 m² 9 409,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: kolejny etap inwestycji w gminie Krasne koło Rzeszowa! Mieszkanie 50,48 m2 z balkonem znajduje się na pierwszym poziomie sześcio piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł173 m² 3 988,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w turystycznej miejscowości Bukowiec , w pobliżu Jeziora Solińskiego. Oferta obejmuje dom o powierzchni 173 m usytuowany na 20-arowej,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł92,60 m² 2 375,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż - serce krośnieńskiego Rynku! Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 92 m , położony w doskonałej lokalizacji - tuż przy krośnieńskim Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł5 365 m² 104,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-inwestycyjna o powierzchni 5 365 m , położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Bieszczad - Polańczyk. To idealna propozycja.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij