dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 255 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

465 000 zł131 m² 3 546,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro dobry Adres ma przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość położoną w Jasionce w Strefie Ekonomicznej Trzebownisko. Dom idealnie nadaje się do zamieszkania lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

512 000 zł37 m² 14 012 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie Biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 36,56m2 przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, al. Piłsudskiego

Rzeszów,podkarpackie

60 zł/m²25 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal biurowy do wynajęcia w centrum Rzeszowa - blisko pkp i pks. Duże natężenia ruchu pieszych w okolicy i łatwy dojazd! Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rogozińskiego

Przemyśl,podkarpackie

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z klimatem ul. Rogozińskiego 43,7 m Szukasz wyjątkowego miejsca do zamieszkania? To mieszkanie może być właśnie tym, czego szukasz! Do wynajęcia przytulne i stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

432 000 zł43 m² 10 046,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Boruty-Spiechowicza. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze, boku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Leszka Czarnego

Rzeszów,podkarpackie

1 600 zł18 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia ofertę wynajmu nowoczesnej, w pełni umeblowanej, klimatyzowanej kawalerki. Mieszkanie znajduje się na ul. Leszka Czarnego w Rzeszowie. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ofiar Katynia

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł72 m² 9 076,92 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Biuro onhouse oferuje przestronne, trzypokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia czwartego pokoju. Nieruchomość o powierzchni 71,50 m znajduje się na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 63 m2 | ul. Miła | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 63 m2. Położone jest na czwartym piętrze w nowoczesnym 5-piętrowym bloku z windą, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 800 zł59 m² 47,15 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuję do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Panorama Kwiatkowskiego przy ul. Kwiatkowskiego. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

501 700 zł47 m² 10 786,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 46,51 m2, na 7 piętrze 8-piętrowego budynku P9. Osiedle Bella Dolina to starannie zaprojektowana przestrzeń mieszkaniowa, stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

499 000 zł90 m² 5 539,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Biuro dobry Adres ma przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość położoną w Zaczerniu - gmina Trzebownisko. Dom wolnostojący ma powierzchnię całkowitą 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

2 450 zł54 m² 45,37 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia pięknie urządzony, apartament położony na 5 piętrze w kompleksie mieszkaniowym Nova Graniczna na osiedlu Drabinianka w Rzeszowie. Link do filmu : Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dekutowskiego

Tarnobrzeg,podkarpackie

225 000 zł48 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w centrum miasta w bardzo atrakcyjnej cenie i dobrej lokalizacji. CO sprzedajemy? Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jasionka

Jasionka,podkarpackie

3 500 000 zł18 657 m² 187,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wójt Gminy Trzebownisko Działając na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami ( Dz.U z 2024r., poz. 1145 ze zm. ) ogłasza III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Przeworsk,podkarpackie

315 000 zł39 m² 8 041,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Twój agent nieruchomosci przedstawia państwu na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w centrum Przeworska przy, ul. Konopnickiej. Lokal znajduje się na 1. piętrze i składa się z: * dwóch pokoi, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ujkowice

Ujkowice,podkarpackie

690 000 zł65 m² 10 615,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Opis Dom z cegły i drewna, działka 41 arów, widokowa lokalizacja Ujkowice, gm. Przemyśl Na sprzedaż nieruchomość położona w Ujkowicach, gmina Przemyśl, województwo podkarpackie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Przemysłowa

Rzeszów,podkarpackie

35 zł/m²60 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości przedstawia Państwu do wynajęcia lokal biurowy (gabinet) o pow. 60 m2 przy ul. Przemysłowej w Rzeszowie. Oferowany lokal znajdują się na piętrze w niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Harklowa

Harklowa,podkarpackie

43 000 zł900 m² 47,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

> krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż działkę o numerze 769/5, położoną w miejscowości Harklowa (gmina Skołyszyn, powiat jasielski, województwo podkarpackie). Jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:11/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje na wynajem widokowy mieszkanie o powierzchni 34 m 2 znajdujące się na 11 piętrze przy ul. Technologicznej. Mieszkanie składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Rzeszów,podkarpackie

60 zł/m²72 m² 4 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Joker house nieruchomości przedstawia Państwu lokal komercyjny w centrum Rzeszowa, o powierzchni 72m2! Lokal znajduję się w znakomitej lokalizacji z bardzo dobrą dostępnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

450 000 zł35 m² 12 923,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Drabinianka! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gać

Gać,podkarpackie

149 000 zł61 m² 2 442,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Gać, w powiecie przeworskim, województwie podkarpackim. To miejsce, które łączy w sobie sielankowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Odrzechowa

Odrzechowa,podkarpackie

44 520 zł2 123 m² 20,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działki w miejscowości Odrzechowa w gminie Zarszyn nr 724/5, 724/7 i 724/8. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy Odrzechowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

790 000 zł95 m² 8 330,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości - przestronne mieszkanie, które pozwoli Ci cieszyć się zarówno spokojem, jak i szybkim dostępem do centrum Rzeszowa. To niecałe 95m mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

819 000 zł136 m² 6 030,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:646 m²

W ofercie biura nieruchomości Central Office przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny w Tajęcinie z dojazdem do centrum Rzeszowa w zaledwie 15 minut. Inwestycja składa się z kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tyczyn,podkarpackie

712 488 zł85 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 84.82 m2 z narożnym ogrodem o powierzchni 122,9 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

839 000 zł93 m² 9 021,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 m²

Na sprzedaż 4 nowoczesne domy w zabudowie wolnostojącej Charakterystyka domów: - funkcjonalne powierzchnie pomieszczeń, - ekologiczne i energooszczędne rozwiązania - nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 400 zł62 m² 38,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 63m2, w cichej i spokojnej dzielnicy Drabinianka, przy ul.Kwiatkowskiego 2B.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł169 m² 5 322,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Royal Broker przedstawia państwu lokal usługowo-handlowy na sprzedaż o powierzchni 168,9 m2 znajdujący się na drugim piętrze w Centrum Handlowym Respan w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Daliowa

Daliowa,podkarpackie

99 000 zł35 000 m² 2,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowaną działkę rolną w miejscowości Daliowa, gmina Jaśliska, województwo podkarpackie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł56 m² 10 639,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Szukasz przestronnego i komfortowego mieszkania w Rzeszowie? Ta wyjątkowa nieruchomość na osiedlu Baranówka spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Idealny układ i świetna lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

344 900 zł30 m² 11 612,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atuty: tylko u mnie świetna lokalizacja piwnica winda strona zachodnia opis Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,7m2 zlokalizowane na 6 piętrze 11 piętrowego bloku. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 51m2 w Rzeszowie przy ulicy Chmaja. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 3 pokojowe o pow. 51m2. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Joker house nieruchomości przedstawia Państwu mieszkania 3 pokojowe na wynajem, zlokalizowane w Jasionce. Dostępne są 2 mieszkania do wynajęcia. Mieszkania wykończone w wysokim standardzie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kazimierza Wielkiego

Przemyśl,podkarpackie

2 200 000 zł786 m² 2 798,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

TO jest miejsce na twój biznes - cena do uzgodnienia. Na sprzedaż unikatowa nieruchomość gruntowa przy najpopularniejszych ulicach starówki przemyskiej Kazimierza Wielkiego i Ratuszowej, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

620 000 zł53 m² 11 726,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 53m2, położone w samym centrum Rzeszowa w niskim bloku z cegły przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Karkonoska

Rzeszów,podkarpackie

470 000 zł1 245 m² 377,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1245 m (38mx36m) położoną w doskonałej, spokojnej, lokalizacji, blisko przystanek, dobry dojazd do centrum oraz do drogi ekspresowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tyczyn,podkarpackie

485 317 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 54.53m2 z balkonem o powierzchni 6.07m2 zlokalizowane w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers przedstawia ofertę wynajmu mieszkania w domu wolnostojącym w malowniczej okolicy przy ul. Brzegowej w Rzeszowie. Nieruchomość ta oferuje szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

799 000 zł114 m² 7 008,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:674 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Biuro dobry Adres ma przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość położoną w Jasionce - gmina Trzebownisko. Nieruchomość zlokalizowana w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

3 000 zł57 m² 52,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowe, nigdy niezamieszkałe, trzypokojowe mieszkaniena wynajem z ogrodem, pralnią i dwoma miejscami postojowymi o powierzchni 57.