dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miłocińska

Rzeszów,podkarpackie

859 000 zł107 m² 8 028,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Miłocińskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 107 m2 i usytuowane jest na 1 piętrze w zabudowie szeregowej. W jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witkacego

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł51 m² 11 156,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, 51 m2 - ul. Witkacego, os. Kmity, rzeszów! Biuro Res Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 51 m2, położonego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Leszka Czarnego

Rzeszów,podkarpackie

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości przedstawia Państwu do wynajęcia lokal o pow. 50 m2 przy ul. Leszka Czarnego w Rzeszowie. Oferowany lokal znajduje się na parterze. Dodatkowe informacje: - duży open.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje Państwu Do Wynajęcia w pełni umeblowane nowe Mieszkanie. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 przy ul. Miłej w dzielnicy Drabinianka, usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mochnackiego

Rzeszów,podkarpackie

1 400 zł53 m² 26,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od 1 kwietnia, dostępne będzie mieszkanie na wynajem, w centralnej części Rzeszowa przy ul. Maurycego Mochnackiego. Nieruchomości znajduje się w bliskiej okolicy Galerii Graffici, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Legionistów

Rzeszów,podkarpackie

999 000 zł106 m² 9 412,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Rzeszów / ul. Legionistów / budziwój Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji premium w Rzeszowie przy ul. Legionistów. Osiedle przy ul. Legionistów to połączenie współczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Zalesie

Zalesie,podkarpackie

170 000 zł9 979 m² 17,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną o powierzchni prawie 1ha z warunkami zabudowy w miejscowości Zalesie ,pow.lubaczowski. Działka położna przy drodze asfaltowej,w pobliżu ok.150m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pogwizdowska

Rzeszów,podkarpackie

683 280 zł117 m² 5 860,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Otwarcie II etapu sprzedaży Komfortowe mieszkania blisko natury! 0% prowizji oraz brak podatku pcc! opis inwestycji Mieszkania zlokalizowane są w Rzeszowie przy ulicy Pogwizdowskiej. Osiedle znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

929 000 zł103 m² 9 007,17 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Rzeszów,podkarpackie

2 250 zł49 m² 46,38 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,51 m2 znajdujące się przy ulicy Grunwaldzkiej w Rzeszowie. Szczegóły oferty: - czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

659 000 zł68 m² 9 691,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w sercu Rzeszowa! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 68 m z balkonem, zlokalizowanego przy ul. Gromskiego w Rzeszowie. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł45 m² 10 513,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,61 m2, usytuowane 2 piętrze w niskim bloku z windą. Mieszkanie do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

420 000 zł99 m² 4 238,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 99 m , zbudowany zgodnie z projektem "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Pustków

Pustków,podkarpackie

6 800 000 zł1 335 m² 5 095,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

hala produkcyjno-magazynowa z budynkiem biurowym zlokalizowana w miejscowości Pustków w gminie Dębica. Obiekt położony jest w specjalnej strefie ekonomicznej Pustków, obok innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czudecka

Rzeszów,podkarpackie

593 000 zł51 m² 11 735,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Doradzamy Nieruchomości.pl ma przyjemność przedstawić Państwu wykończone nigdy niezamieszkałe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,53 m2 położone przy ulicy Czudeckiej (Projektant).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogwizdowska

Rzeszów,podkarpackie

446 723 zł49 m² 9 103,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Otwarcie II etapu sprzedaży. Komfortowe mieszkania blisko natury! 0 % prowizji oraz brak podatku pcc! opis inwestycji Mieszkania zlokalizowane są w Rzeszowie przy ulicy Pogwizdowskiej. Osiedle znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

359 000 zł33 m² 10 832,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż o powierzchni 33 m2 przy ulicy Bolesława Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Czajkowskiego

Krosno,podkarpackie

28 220 zł830 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia halę usługowo - magazynową wraz z pomieszczeniami biurowymi o łącznej powierzchni 830 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

570 000 zł55 m² 10 382,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,9 m , zlokalizowane przy ul. Architektów. Mieszkanie usytuowane jest na dziewiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

8 500 zł264 m² 32,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:226 m²

Biuro nieruchomości Acres Management przedstawia ofertę wynajmu segmentu o powierzchni 265 m . Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: 1. Informacje podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 100 zł37 m² 56,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Osiedlu Drabinianka przy ulicy Grabskiego. Szczegóły oferty: - czynsz najmu: 2100 pln -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, osiedle Władysława Sikorskiego

Łańcut,podkarpackie

529 900 zł84 m² 6 285,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Biuro Dobry Adres oferuje do sprzedaży dostępne od zaraz 4 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Sikorskiego w Łańcucie. Mieszkanie posiada powierzchnię 84,3 m2, jest dwupoziomowe i usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

779 000 zł93 m² 8 336,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Sikorskiego! Mieszkanie usytuowane na poziomie pierwszym w zabudowie szeregowej dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł38 m² 11 878,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,3 m2 zlokalizowane na osiedlu tysiąclecia przy ulicy Sienkiewicza w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

380 000 zł30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,40 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Architektów. Nieruchomość usytuowana jest na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bereźnica Wyżna

Bereźnica Wyżna,podkarpackie

1 490 000 zł235 m² 6 340,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 447 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Bereżnicy Wyżnej, województwo podkarpackie, powiat leski, gmina Solina. Dom o powierzchni 235 m2, położony jest na pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 100 zł39 m² 54,15 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie przy ul. Wieniawskiego oddane do użytku w 2024 r. o pow. 38,78 m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju i balkonu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwonicka

Rzeszów,podkarpackie

2 200 zł49 m² 44,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: 2 pokoje spokojna okolica miejsce w garażu podziemnym balkon szybki dojazd nowy sprzęt rtv oraz agd przestrony układ jasne wnętrza komórka lokatorska Opis: pragnę przedstawić Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Chmielnik

Chmielnik,podkarpackie

110 000 zł4 600 m² 23,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka lesna numer 3177 (obręb Chmielnik) o powierzchni 46 arów w miejscowości Chmielnik, na której znajduje się las bukowo-dębowy. Mozna dokupic graniczącą działke 3192 (obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Reczpol

Reczpol,podkarpackie

160 000 zł6 800 m² 23,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Reczpolu malownicza lokalizacja nad Sanem Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 0,68 ha, położonej w miejscowości Reczpol,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł50 m² 11 864 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Olbrachta - mieszkanie wykończone, z komórką lokatorską i miejscem garażowym. Kilka metrów od granic rzeszowa - Osiedle Olbrachta Domex -.