dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 236 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Głogów Małopolski,podkarpackie

429 000 zł63 m² 6 853,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością przedstawiam Państwu gotowe mieszkanie do wykończenia w stanie deweloperskim na osiedlu Niwa w Głogowie Małopolskim. Główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Saletyńska

Rzeszów,podkarpackie

3 500 000 zł250 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Z przyjemnością prezentujemy niepowtarzalną ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Rzeszowa przy ul. Saletyńskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podlesie

Podlesie,podkarpackie

829 000 zł140 m² 5 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Chcesz mieszkać w pięknej okolicy, w domu w którym widok z kuchni masz na piękny, podkarpacki las mieszany? Ta oferta jest dla Ciebie. Blisko miasta, a jednocześnie blisko natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

244 000 zł1 052 m² 231,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentuję Państwu na sprzedaż dwie piękne działki budowlane o powierzchni 10.52 ar i 12.93 ar , położone w miejscowości Krasne, tuż przy granicy z Rzeszowem. Działki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Hucisko Jawornickie

Hucisko Jawornickie,podkarpackie

199 000 zł7 700 m² 25,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyłącznie w ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż działka o powierzchni 0.77 ha, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Hucisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

440 000 zł745 m² 590,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z warunkami zabudowy o powierzchni 745 m2 ,działka posiada wszystkie media. Znajduje się przy ulicy Sikorskiego. Doskonała lokalizacja zaladwie 3km od Centrum Rzeszowa ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zelwerowicza

Rzeszów,podkarpackie

2 400 zł67 m² 35,82 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura ms Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 67 m , zlokalizowane na 2 piętrze w bloku przy ul. Zelwerowicza 17e.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Błażowa Dolna

Błażowa Dolna,podkarpackie

69 000 zł1 302 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

,Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej o łącznej powierzchni 13,02 arów, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Błażowa Dolna, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Rzeszów,podkarpackie

442 500 zł58 m² 7 603,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Biuro nieruchomości Royal Broker oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,2 m , położone na parterze 4-piętrowego bloku, zlokalizowanego przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kościuszki

Łańcut,podkarpackie

40 zł/m²38 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 37,5 m , znajdujący się w nowoczesnym budynku wybudowanym w 2020 roku, położonym w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

359 000 zł33 m² 11 025,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowana przy ul. Chrobrego w Rzeszowie, nieopodal Politechniki. Mieszkanie o powierzchni 32,56 m2, usytuowane jest na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł47 m² 11 115,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,78m2 z tarasem, zlokalizowane na wysokim parterze bloku "osiedle nad Wisłokiem, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wolska

Kolbuszowa,podkarpackie

980 000 zł7 525 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka inwestycyjna 0,7525 ha Kolbuszowa, ul. Wolska 28 Szanowni Państwo, mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dużą działkę o łącznej powierzchni 0,7525 ha (7 525 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rynek

Dębica,podkarpackie

650 000 zł144 m² 4 514 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia nieruchomość z przeznaczeniem pod mieszkanie lub lokal usługowy. W 4 kondygnacyjnej kamienicy : parter, i piętro, II piętro jest wyremowtowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

478 065 zł33 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32.97 m2 zlokalizowane przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Mieszkanie posiada balkon dzięki ,któremu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boruty-Spiechowicza

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł44 m² 10 659 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Spiechowicza w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 44 m2 i usytuowane jest na 3 piętrze w niskim bloku. Nieruchomość składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 213 290 zł93 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości przedstawiamy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 93.33 m2 zlokalizowane przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Inwestycja sprzedawana w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niziny

Niziny,podkarpackie

849 000 zł220 m² 3 859,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Dom wolnostojący o powierzchni 219,8m2 znajdujący się w Miejscowości Niziny, gm Orły. Nieruchomość sprzedawana z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

645 000 zł49 m² 13 163,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m z balkonem o powierzchni 10 m , położone w cichej i spokojnej okolicy na ul. Paderewskiego w Rzeszowie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Warneńczyka

Mielec,podkarpackie

355 000 zł62 m² 5 725,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

To mieszkanie o powierzchni 62 m znajduje się na trzecim piętrze w bloku z 1989 roku, zlokalizowanym na popularnym osiedlu Smoczka. Rozkład pomieszczeń został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Cierpisz

Cierpisz,podkarpackie

279 000 zł3 000 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 30a położona w miejscowości Cierpisz, w powiecie łańcuckim. Działka ma wymiary 20m x 118m i posiada wydaną decyzję o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Łukasiewicza

Równe,podkarpackie

273 600 zł5 700 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 57 ar - lokalizacja Równe, ul. Łukasiewicza, powiat krośnieński, gmina Dukla, województwo podkarpackie. Działka budowlana objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

1 975 zł42 m² 47,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości, wyjątkowa oferta wynajmu mieszkania o powierzchni 42 m2, znajdującego się na pierwszym piętrze w kameralnym bloku przy ul. Karola Karpa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł42 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Royal Broker oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,8 m , położone na parterze 10-piętrowego bloku z windą, zlokalizowanego przy ul. Wincentego Pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

1 950 zł43 m² 45,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu nowocześnie urządzonego mieszkania w Rzeszowie przy ul. Kwiatkowskiego. Nieruchomość o powierzchni 43.00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Łańcut

Łańcut,podkarpackie

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Przedmiotem najmu jest lokal magazynowo - produkcyjno - przemysłowy, znajdujący się w czterokondygnacyjnym budynku z windą w Łańcucie. Bardzo dobry dojazd do nieruchomości drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguchwała,podkarpackie

699 000 zł116 m² 6 018,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż segment w inwestycji "mój Gaj" 116,15 m , 699 000 zł Cena: 699 000 zł Segment Termin oddania: i kwartał 2026 r. Układ pomieszczeń: parter (59,33 m ): - wiatrołap 3,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Głowaczowa

Głowaczowa,podkarpackie

110 000 zł1 080 m² 101,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działke budowlaną o powierzchni 11a ( 381/4 i 382/10). Działka znajdują się w spokojnej i atrakcyjnej okolicy na nowopowstajacym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Baśniowa

Rzeszów,podkarpackie

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m2 położony w przy ul. Baśniowej w Rzeszowie, nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości nowa, nigdy niezamieszkała kawalerka z balkonem przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie! Pokój jest jasny, bardzo dobrze doświetlony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chorzelów

Chorzelów,podkarpackie

1 380 000 zł141 m² 9 780,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnego i przestronnego domu jednorodzinny z garażem zlokalizowany w miejscowości Chorzelów koło Mielca. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

365 000 zł44 m² 8 352,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, 43,70 m2 - ul. Broniewskiego, rzeszów! Biuro Res Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 43,70 m2, zlokalizowane przy ul. Broniewskiego-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Upust

Radawa,podkarpackie

439 000 zł68 m² 6 418,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości domek letniskowy o powierzchni 68,4m2 znajdujący się w Radawie. Nieruchomość sprzedawana z pełnym wyposażeniem. Dom posiada wiatę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tuczempy

Tuczempy,podkarpackie

56 000 zł1 100 m² 63,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 11 arów, położona w miejscowości Tuczempy, w cichej i spokojnej części miejscowości, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

485 000 zł55 m² 8 894,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania z rynku pierwotnego gotowe na III/IV kwartał 2025r, brak dodatkowych kosztów takich jak podatek pcc 2% oraz brak wynagrodzenia dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solidarności

Rzeszów,podkarpackie

795 000 zł64 m² 12 421,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: luksusowy, dwupoziomowy apartament w Rzeszowie ul. Solidarności Cena mieszkania: 795000 zł Powierzchnia: 64 m2 Liczba pokoi: 2 Miejsce postojowe w garażu podziemnym: + 45 000 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł64 m² 8 904,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,9 m , położone w Rzeszowie na ul. Rejtana - Nowe Miasto. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Kochanowskiego

Łańcut,podkarpackie

7 500 zł380 m² 19,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem obiekt serwisowo - magazynowy o powierzchni 380 m2 zlokalizowany w bardzo bliskiej odległości od zjazdu z autostrady A4. Do hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czerwona Wola

Czerwona Wola,podkarpackie

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta Sprzedaży Nieruchomości w Czerwonej Woli Na sprzedaż działki o powierzchni ok. 10a oraz ok.6a, znajdujące się w urokliwej miejscowości Czerwona Wola, tuż obok Radawy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Budy Głogowskie

Budy Głogowskie,podkarpackie

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 10 ar położoną w znakomitej lokalizacji - Budy Głogowskie na granicy z Głogowem Małopolskim (zaledwie 4km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Potok

Potok,podkarpackie

81 000 zł9 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę pod budowę domu 9 arów w Potoku. Działka posiada warunki zabudowy, dostęp do drogi publicznej, prądu, gazu i kanalizacji, polożona w ładnym miejscu,droga nowa.