dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 266 ogłoszeń

2 399 000 zł300 m² 7 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 600 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż gospodarstwo, w skład którego wchodzi dom o powierzchni ok 300m oraz budynek gospodarczy o powierzchni ok. 250m. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam ładne, 2 pokojowe zadbane mieszkanie w ciekawym układzie. Mieszkanie położone przy ulicy Broniewskiego o powierzchni 45,12mkw ̨ znajdujące się na 3 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł806 m² 184,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność zaprezentować państwu działkę budowlaną w Woli Mieleckiej.Działka o powierzchni 8,06 ara pośród zabudowy domów, idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł65 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

W ofercie Biura Nieruchomości Dobre Klucze dom wolnostojący parterowy o powierzchni użytkowej 64,72 m2. Nieruchomość zlokalizowana na Słocinie w cichej spokojnej okolicy, z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł56,80 m² 36,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Mint Property przedstawia do wynajęcia eleganckie mieszkanie położone na parterze w budynku przy ul. Cmentarnej w Dębicy.Mieszkanie o powierzchni 56,80 m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł1 504 m² 518,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia atrakcyjną działkę na sprzedaż przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. - lokalizacja: ul. Dębicka duży ruch samochodowy, doskonała widoczność, działka przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł36,68 m² 43,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Mint Property ma przyjemność zaprezentować nową ofertę mieszkania na wynajem ulokowanego na IV piętrze w budynku z windą, na ulicy Akademickiej w Debicy.Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł230 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 321 m²

Nowoczesny funkcjonalny i wygodny dom dla rodziny. Nieruchomość położona jest w Bolestraszycach, w pobliżu przedszkole, szkoła, kościół oraz sklepy. Dojazd do centrum Przemyśla.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł63,50 m² 10 377,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 1. piętrze kameralnego, 4-piętrowego bloku na popularnym osiedlu Projektant przy ul. Nowosądeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Krośnie przy ul. B. Westerplatte 2, zlokalizowaną na działce nr.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł204 m² 24,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje komfortowy dom w zabudowie szeregowej o pow. 204 m , w bardzo dobrym stanie, położony przy ul. Siennej | Drabinianka. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł40 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m zlokalizowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Żwirki i Wigury w Stalowej Woli. Nieruchomość przeszła gruntowny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł23,32 m² 9 391,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka po niedawnym generalnym remoncie w Sanoku na osiedlu Posada przy ulicy Wolnej. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

13 971 500 zł27 943 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka 2,7943ha mpzp rzeszów dworzysko Tylko u nas Oferta na wyłączność Rzeszów Dworzysko ul. Ludwika Chmury Działka położona w Strefy Ekonomicznej Miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł15 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:120 m²

Sprzedam miejsce postojowe / projektant/ ul. Solińska / cena: 30 000 zł Oferuję na sprzedaż miejsca postojowe w garażu podziemnym na osiedlu Projektant przy ul. Solińskiej w Rzeszowie - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 202 m² 391,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 12.02 ara położona w malowniczej okolicy lasu przy ul.Majowej w Mielcu. Usytuowana w IV pasie zabudowy, dojazd drogą nieutwardzoną ( udział w drodze). Dla.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł42,11 m² 12 087,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura nieruchomości certus! Mieszkanie na sprzedaż w centrum miasta Na sprzedaż przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w samym centrum miasta, w pobliżu zusu.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł224 m² 5 803,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:830 m²

Na sprzedaż przestronny, wielopoziomowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Rzeszów - na osiedlu Mieszka I *** Główne zdjęcie przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Inwestycja w spokój, naturę i w przyszłość. Szukasz inwestycji, która łączy spokój natury z turystyczne potencjałem? Ta działka w Bieszczadach to więcej niż grunt to początek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z trzypokojowym mieszkaniem o powierzchni 58,44 m2, mieszczącego się na parterze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł103,93 m² 6 725,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:631 m²

Nowy parterowy dom w miejscowości Pustynia na granicy z Dębicą Oferujemy nowoczesny dom parterowy w stanie deweloperskim, położony w Pustyni, tuż przy granicy z Dębicą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość w miejscowości Drohobyczka (gm. Dubiecko) idealne miejsce na rekreację i wypoczynek Na sprzedaż działki położone w miejscowości Drohobyczka, bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Gorliczyna, powiat przeworski o pow. 0,1604 ha. Działka ma kształt prostokąta. Wymiary działki: ok 15m x 108 m. W ewidencji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2 mieszczące się przy ulicy Żeromskiego w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł730 m² 3 493,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch niezależnych budynków użytkowych, położonych w Tarnobrzegu przy ul. Mickiewicza w bezpośredniej bliskości centrum miasta. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł56,20 m² 8 523,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w spokojnej okolicy Zaczernia, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Mieszkanie o powierzchni 56,20 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł8 211 m² 389,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - Rzeszów Powierzchnia: 82,11 ar | mpzp + wz | dostęp do drogi asfaltowej pum dla zabudowy szeregowej 2624 m2 Informacje podstawowe Lokalizacja: rzeszów (miasto na prawach powiatu).

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł5 691 m² 17,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam nieruchomość gruntową (działkę) W województwie podkarpackim, powiecie brzozowskim gminie nozdrzec, miejscowości nozdrzec Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł11 163 m² 107,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana z pozwoleniem na budowę o powierzchni 1,1163 ha, położona w miejscowości Orelec, gmina Olszanica, w jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 198 m² 70,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 1198 m położona w miejscowości Bykowce, zaledwie kilka kilometrów od Sanoka, u progu malowniczych Bieszczad.

Szczegóły ogłoszenia

67,11 zł/m²20,10 m² 1 349 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 20,1 m2, położony na parterze budynku przy ul. Zagłoby. Cały obiekt przeznaczony jest wyłącznie na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 120 zł89,14 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesną Inwestycję, która została zaprojektowana z myślą o nowoczesnym stylu architektonicznym połączonym z ekologicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament na wynajem przy ulicy Lubelskiej. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 , usytuowane jest na dwunastym.

 

 

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż. na 1 piętrze z balkonem! Powierzchnia 68,33 m z balkonem 9,24 m2. Oferta dotyczy segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł153 m² 1 954 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowa niższa cena! Proponujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - dom drewniany na działce o powierzchni 30ar. Nieruchomość położona na terenie miejscowości należącej do gminy.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł185 m² 2 702,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Dom z potencjałem | Sanok - Okołowiczówka / Dąbrówka | 185 m | działka 7 arów Na sprzedaż murowany, dwukondygnacyjny dom o powierzchni ok. 185 m , położony w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia urządzoną kawalerkę, położone na 6 piętrze w kameralnym bloku na Ul. Granicznej w Rzeszowie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i urządzone: - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Zagórz - ul. Klasztorna działka: powierzchnia 24a (0,24ha).