dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

2 900 000 zł245 m² 11 836,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

*** rezerwacja *** nowa oferta sprzedaży wyjątkowej nieruchomości w centrum Rzeszowa. Poszukujesz unikatowej nieruchomości, gdzie nowoczesność spotyka się z historią? To trafiłeś.

Szczegóły ogłoszenia

14 900 000 zł2 263,62 m² 6 582,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 322 m²

Obiekt komercyjnie rentowny wycena 20 mln pln cena 14,9 mln pln Rzeszów Świlcza | Bezpośrednio przy a4/s19 | Sąsiedztwo wr Sport Arena okazja inwestycyjna Przedmiotem sprzedaży jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł157 m² 5 089,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w miejscowości Strażów w powiecie rzeszowskim. Nieruchomość zachwyca niepowtarzalnym, klimatycznym wnętrzem urządzonym w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł218,30 m² 7 324,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 113 m²

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny, wolnostojący dom z 2005 roku, położony w malowniczej dzielnicy Biała przy ul. Karola Wojtyły w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 114 zł58,12 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 58,12 m2, usytuowane na parterze w niskiej zabudowie szeregowej. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Czarna Sędziszowska - powiat ropczycko-sędziszowski 37 arów - inwestycyjnie Na sprzedaż działka w miejscowości Czarna Sędziszowska nieopodal Bratkowic przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

213 213 zł1 491 m² 143 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka budowlana z Warunkami Zabudowy - Bratkowice, gm. Świlcza - 14,91 ar Jeśli marzysz o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dostępem do Rzeszowa -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł230 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:497 m²

Os.Mieszka | | Dom wolnostojący z potencjałem inwestycyjnym i funkcją mieszkalną | Centrum Rzeszowa Nieruchomość w mieście, która daje realną możliwość połączenia funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł8 407 m² 17,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Załuż, gmina Sanok na sprzedaż działka rolna Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna o pow. 84,07 ar, objęta klasyfikacją gruntu rv,rvi, lzr- rv. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 904 zł46,62 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje: wyłącznie w naszej ofercie wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46,62 m2, mieszczące się na drugim piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²1 000 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia przestronny i wielofunkcyjny obiekt o powierzchni ok. 1000 m , zlokalizowany w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł116,61 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić inwestycje domów i mieszkań w zabudowie szeregowej z rynku pierwotnego! Dom trzykondygnacyjny o łącznej powierzchni 116,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł67 m² 9 686,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

W ofercie estaton Nieruchomości prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rzeszowie, przy ul. Leszka Czarnego, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł2 600 m² 226,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Rudna Mała, blisko Rzeszowa. Działka ma wydaną ostateczną decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro patjo Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 45,13 a, położonej w malowniczej Mogielnicy (gmina Boguchwała), zaledwie 7 km od Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł35,26 m² 13 187,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe, po generalnym remoncie, zlokalizowane na parterze w Rzeszowie przy ul. Lenartowicza. Najważniejsze informacje: cena: 465 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 564 m² 50,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezmiechowa Dolna, na sprzedaż działka rolno- budowlana o powierzchni 1564m2, położona na uboczu wsi, przylegająca do potoku Derbak. Na działkę wydana została decyzja o warunkach zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł183 m² 4 863,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesny Dom Mokra | 183,2 m | 11 ar | Stan deweloperski Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany według projektu Hiro 2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł100,12 m² 13 883,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 100,12 m2 przy ulicy Witolda. To jedna z najszybciej rozwijających się części Rzeszowa, położona.

Szczegóły ogłoszenia

540 zł300 m² 1,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w woj.Podkarpackim w miejscowości Przysieki. Przedmiotem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka z możliwością budowy domu w miejscowości Tuligłowy, gmina Rokietnica, powiat Jarosławski. Idealna zarówno dla miłośników natury, jak i osób szukających miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w homfi: dostępne mieszkanie od 1 czerwca: do wynajęcia wyjątkowy apartament zlokalizowany bezpośrednio przy malowniczym zalewie Żwirownia,.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł62,94 m² 9 691,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Granicznej, miniosiedle, 3-piętrowe bloki ze wspólnym podwórkiem.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł69,97 m² 9 418,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 69,97 m , zlokalizowane przy ul. Pańskiej w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia atrakcyjne komfortowe mieszkanie wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym położone na os. Słoneczny Stok - przy ul.Błogosławionej Karoliny w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł114,09 m² 7 441,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 100m2 usytuowane na 1 piętrze w zabudowie szeregowej. Budynek powstał w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 600 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro W-Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Malawie, gm. Krasne. Działka o pow. 16 ar, położona w atrakcyjnej okolicy, w otoczeniu lasów i luźnej.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł65,13 m² 9 442,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,13m2 przy ul. Kustronia w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł3 532 m² 25,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro bip Smart Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę nabycia nieruchomości gruntowej działki ewidencyjnej nr 343, położonej w malowniczej miejscowości Zbydniów w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł2 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni około 2000 m2 przeznaczona pod zabudowę budynkiem jednorodzinnym, położona w miejscowości Glinik (gm. Wielopole Skrzyńskie). Brak miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł190 m² 6 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Witaj w miejscu, gdzie elegancja spotyka spokój. Ta wyjątkowa, wolnostojąca rezydencja w prestiżowej części Dębicy w zielonej i kameralnej Kępie to idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

199 500 zł1 900 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

0,19ha o kształcie zbliżonym do prostokąta i wymiarach ok 24x78m w trakcie uzyskania warunków zabudowy. Wschodnia część działki płaska i na tej części jeszcze do niedawna stał.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł26,50 m² 6 754,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości property prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę widokową położoną w miejscowości Stasiówka, gm. Dębica. Działka lekko nachylona z ekspozycją na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 290 zł51,90 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,9 m , znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł60 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom drewniany na sprzedaż kobylany, gm. Chorkówka Spokojna lokalizacja | Duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż drewniany dom o powierzchni około 60 m, położony w miejscowości Kobylany,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Panoramicznej 23 w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze niskiego, IV-piętrowego bloku z windą wybudowanego w 2023 r.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł52 850 m² 10,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Paszowa, na sprzedaż działka rolno- budowlana o powierzchni 5,2850 ha. Część terenu o powierzchni 30 ar posiada wydaną decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł43,38 m² 11 756,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,38 m2 zlokalizowane przy ulicy Broniewskiego na osiedlu Generała Władysława Andersa w Rzeszowie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł166,39 m² 7 211,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro dobry adres nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży urokliwy dom z widokiem na Pogórze Przemyskie. Jeśli marzycie Państwo o pięknym otoczeniu ta oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

891 450 zł141,70 m² 6 291,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę narożnej szeregówki w powstającej inwestycji na ul. Herbowej. To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł58 m² 8 086,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie położone przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w niskim bloku bez windy. Układ pomieszczeń: - 3 oddzielne pokoje -.